Forum - Hyde Park - Sport - Polska - Czarnogóra

Przejdź do strony

Strona

Palec Kenichiro wskazuje mi drogę
REALista
Poziom: 88
REP.: 77633
Czytelnik
REALista dodano: 06.10.2017, 12:47 #1
No to chyba jedziemy na Mundial?
Kto sieje wiatr ten burzę będzie zbierał.
Należę do rasy starożytnych smoków
Gomlin
Poziom: 77
REP.: 34949
Czytelnik
Gomlin dodano: 06.10.2017 13:17 #2
Objection!
Musiel
Poziom: 59
REP.: 11708
Czytelnik
Musiel dodano: 06.10.2017 13:47 #3
Raczej nie inaczej MrGreen
Ch*j z wami
Dżony
Poziom: 84
REP.: 40611
Czytelnik
Dżony dodano: 06.10.2017 13:55 #4
Niby tak ale z tą obroną tym razem nie wróże wyjscia z grupy.
Zobaczcie na inne drużyny które wygrały grupe. Ile mają straconych bramek? My aż 12 a oni 4-7-8.
Na euro wyglądało to znacznie lepiej. Oby to poprawili
retronagazie .eu
repip
Poziom: 77
REP.: 35388
Czytelnik
repip dodano: 06.10.2017 15:24 #5
Na mistrzostwa jedziemy, Czarnogórcy mają lekko podcięte skrzydła, a my jedziemy na fali i tego się trzymajmy.

Nie jest to jednak team na zawojowanie świata, obronę mamy mało finezyjną (Pazdan ma tylko 2 zagrania - wybij jak najdalej i podaj na brame) gdyby nie fenomenalny Piszczu to stałby tam autobus, Milik jest trapiony przez kontuzje, a jak Lewy sam zostanie z przodu to już nim się mundialowi obrońcy odpowiednio zajmą.

No ale może akurat się uda, no bo kiedy jak nie teraz? To najlepsza ekipa od 40 lat!
www.retronagazie.eu
REALista
Czytelnik
REALista dodano: 06.10.2017 22:51 #6
Dżony słusznie zauważył że mamy słabą obronę, ale do Mistrzostw Świata jeszcze rok. Musimy postawić w meczu z Czarnogóra kropkę nad i i liczyć na to, że znajdzie się do tego czasu ktoś odpowiedni. Nawałka nie raz już pokazał, że potrafi czynić cuda. Uważam, że jeśli ta drużyna teraz nie wygra Mistrzostw to już nigdy tego nie zrobi
Perez
Poziom: 69
REP.: 11021
Administrator
Perez dodano: 06.10.2017 22:57 #7
Na dzisiaj dużo wróżenia z fusów. Dobitny przykład Pazdana - na ME trafił idealnie z formą, a teraz dramat, inny zawodnik. Podobno coś się spina, że mu nie dali odejść z Legii, może jakby zimą odszedł (tylko kto go teraz zechce :)), to by się odbudował. Aczkolwiek z tym wygrywaniem MŚ to chyba za bogato :). Wyjście z grupy powinno być do ogarnięcia, potem dużo loterii, bo w pucharowej można trafić na naprawdę mocne, ale i dużo słabsze ekipy (bo pewnie niespodzianki będą). Ewentualnie wystarczy trzymać się starej zasady i po prostu strzelać o jedną bramkę więcej niż przeciwnik MrGreen.
PiUr
PiUr
Poziom: 47
REP.: 730
Czytelnik
PiUr dodano: 06.10.2017 23:07 #8

Perez napisał:

Ewentualnie wystarczy trzymać się starej zasady i po prostu strzelać o jedną bramkę więcej niż przeciwnik MrGreen.

I to jest wlasnie przepis na awans :)
XBox One
REALista
Czytelnik
REALista dodano: 06.10.2017 23:14 #9
Ale wiesz Perez, że tak silnej Polski jeszcze nigdy nie było. Prawdopodobnie będziemy losowani z pierwszego koszyka, a więc nie mamy wyjścia - wygrywamy te Mistrzostwa MrGreen
drunkparis
Poziom: 54
REP.: 3549
Administrator
drunkparis dodano: 06.10.2017 23:46 #10
Wyjście z grupy to konieczność jeśli wygramy w niedzielę z Czarnogórą. Wtedy na sto procent pierwszy koszyk zapewniony. Obawiam się jedynie o formę legionistów, bo to co grają w klubie to istna padaka (taki Pazdan według mnie obecnie powinien lakierować ławkę). Przy odrobienie szczęścia w drabince mamy spore szanse namieszać - ale do tego czasu dwóch w napadzie to podstawa, bo Lewego już wszyscy znają.
Everything lost is meant to be found.
Jestem "kaŻULEM"
Mordqua
Poziom: 41
REP.: 3599
Czytelnik
Mordqua dodano: 07.10.2017 13:06 #11
Ja się dziwię, że Łukasza Teodorczyka nie wystawia, szczególnie gdy Arek miał i ma teraz kontuzję. Nie wiem jak tam teraz, ale poprzedni sezon miał udany...
dampe
Poziom: 58
REP.: 5607
Czytelnik
dampe dodano: 07.10.2017 15:02 #12
Jak do tej pory Teodorczykowi idzie gorzej niż w sezonie 2016/2017. W tej chwili na 8 rozegranych spotkań strzelił zaledwie 2 bramki. Przy braku drugiego skutecznego napastnika lepiej grać formacją 4-2-3-1.
int main( int, char** ) try { throw std::logic_error( myCode() ); }
catch( const std::exception& e ) { puts( e.what() ); } ///:~
WLADCA PODZIEMNEJ SCENY
jvl_90
Poziom: 45
REP.: 2570
Czytelnik
jvl_90 dodano: 07.10.2017 20:34 #13
Ale ten czas leci, 5 lat temu nasza reprezentacja grała z Czarnogórą o awans na MŚ, takie kwiatki w ówczesnej kadrze: Borysiuk, Obraniak, Polański, Tytoń, Wasilewski, Brożek, Komorowski, Kuszczak, Mierzejewski, Perquis, Piech, Saganowski, Sobota, Wojtkowiak. Niektóre nazwiska są do wybronienia, inne czasy - inna forma, ale mimo wszystko gdzieś czuć z perspektywy lat żenadę. Obecna kadra ma wiele wad, ale widać przeskok w jakości. Trzeba to docenić. W tamtych latach Polska zajęła czwarte miejsce w grupie, byliśmy lepsi tylko od Mołdawii i San Marino.
Firago
Poziom: 17
REP.: 3
Czytelnik
Firago dodano: 07.10.2017 20:56 #14
Ale od Saganowskie proszę się odwalić. Koleś wygląda jak Zlatan.
REALista
Czytelnik
REALista dodano: 08.10.2017 14:18 #15
Jak nastroje przed meczem?
Ja czuje, że to będzie dobry dzień.
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych