Przejdź do strony

Strona

"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 78
REP.: 52858
Czytelnik
Fox460 dodano: 06.10.2017, 12:38 #1
Czyli co aktualnie gracie na konsoli Microsoftu. Wypisujecie tytuły + ewentualnie dzielicie się swoją krótką opinią (te obszerniejsze, wypisujecie w innych tematach). Tym samym obalamy mit że "Na Xboxie nie ma gier" hahahahah MrGreen.

Oczywiście XBOX nie mam na myśli KONKRETNEJ maszyny, temat tyczy się każdego urządzenia od MS'u, zarówno tych które teraz są, jak i tych które w przyszłości wyjdą. To może ja zacznę Mrugnięcie.
Obecnie gram w Forze Motorsport 7 ale dosłownie sporadycznie, czekam na najnowszą aktualizację która rzekomo ma zmienić grę. W miezy czasie ogrywam jeszcze Skyrim: Special Edition, z tym że dopisek nie wiele ma wspólnego ze specjalnym bo oprócz podrasowanej grafiki rodem na Modach średniej klasy, gra nie wnosi zupełnie nic nowego. A już tym bardziej bugi i glicze pozostały te same, no i nie zapowiada się aby coś miało ulec zmianie.
Kolejnym tytułem w który gram to Batman: Arkham Knight, zacząłem dosłownie początek i jak na razie gra stoi w miejscu, tylko tutaj zamiast grać w kampanię, napierdzielałem w wyścigi z wyzwaniami.
Na HDD jeszcze mam Deus Exa: Rozłam Ludzkości którego też muszę skończyć + mam jeszcze 2x DLC, Metro: Last Light REDUX, AC: Unity, no i jeszcze kilka gier. Mam nadzieje że na czarny piątek będą jakieś fajne promocję i mam nadzieje że SŁONIK666 w swoim temacie da obszerną listę co zostało przecienione MrGreen.

Zapraszam do dyskutowania w temacie Mrugnięcie.
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Należę do rasy starożytnych smoków
Gomlin
Poziom: 77
REP.: 35031
Czytelnik
Gomlin dodano: 06.10.2017 13:09 #2
Myślę że nie ma sensu wymieniać tu gier multiplatformowych. Więc pomijając takowe w exy póki co nie gram ale w przeciągu miesiąca, dwóch mam zamiar zaopatrzeć się w:

"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 78
REP.: 52858
Czytelnik
Fox460 dodano: 06.10.2017 14:33 #3
UP: ale wyżej wymienione gry, to również tytuły mulriplatformowe MrGreen z takim wyjątkiem że posiadacze PS4 w nie nie zagrają.
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Należę do rasy starożytnych smoków
Gomlin
REP.: 35031
Czytelnik
Gomlin dodano: 06.10.2017 14:56 #4
Szczerze ? Od jakiegoś czasu MS ( XBOX i PC) to dla mnie jedna platforma - tym bardziej, że w coraz większa ilość tytułów działa w systemie PlayAnywhere ;]
Ma to swoje zalety bo np. X-klocka nie wezmę ze sobą wszędzie a takiego lapka z Win10 bez problemu i mając np Cuphead'a mogę pykać na 2 urządzeniach płacąc tylko raz Mrugnięcie To takie podejście jak u Sony ze stacjonarką i handheldem :)
Z resztą MS chce zrobić jeden ekosystem także z biegiem czasu zamiast wymieniać XOX, Sony, BigN,PC będziemy wymieniać Sony, BigN i MS :)
Gracz multi - platformowy
saptis
Poziom: 80
REP.: 44443
Czytelnik
saptis dodano: 06.10.2017 15:25 #5
Konsole XBox One S mam od około 5 miesięcy i cały czas ostro się zagrywam, aktualnie w Forze Horizon 3, dla której w zasadzie kupiłem tą konsolę i jestem zachwycony - ponad 240 godzin mowi samo za siebie.

Poza tym gram jeszcze Fallout Shelter, Rayman 3 HD i Forze Motorsport 5 z Golda, a w zapasie mam jeszcze kilka kapitalnych gier do przejścia jak np. Halo 5, Sunset Overdrive i Quantum Break, więc grania na bardzo, bardzo długo. Do tego zestaw Rare Replay czyli zbior wielu świetnych gier - polecam.

Na konsoli XBOX ONE zdecydowanie jest w co grać.
Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
REP.: 35146
Czytelnik
bigbird dodano: 06.10.2017 16:29 #6
W tej chwili na tapecie Cuphead, Lego Ninjago z synem na splicie, beta Battlefronta 2 a w tle kolejne godziny w Battlefieldzie 1 (na razie wbite 281 godzin i ranga 116).
dKc
Poziom: 70
REP.: 19501
Czytelnik
dKc dodano: 06.10.2017 17:06 #7
Ja gram okazyjnie bo bonera nie mam (w sensie konsoli), ale gram w...

Uwaga, SPOILER!
[Pokaż]

Plus, Ori i Path of Exile na Steamie, liczy się? :P
Wolę Knacka od Crasha.
Najpierw GRY, potem sprzęt
BlondSpaceBoro
Poziom: 73
REP.: 31414
Czytelnik
BlondSpaceBoro dodano: 06.10.2017 18:36 #8
Ej wbijajcie na FM7 Multi.
Cały weekend za free.
Juz jedno autko tam zdobyłem tylko ukończając wyścigi.
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 06.10.2017 21:12 #9
Jutro może włączę X360 - masa gier jeszcze czeka na pokończenie Mrugnięcie A tak to kupiłem zamówiłem już Super Lucky's Tale i Wolfenstein II Welcome to Amerika Pack oraz konsolę w wersji Scorpio oczywiście. I czekam czekam. A pierwsze to i tak pewnie włączę Burnout 3 i Ninja Gaiden :) Mam chrapkę skończyć jeszcze raz Ryse którego kończyłem na PC i cholernie mi się ta gra spodobała. Jaram się również Quantum Break. Pewnie z tą grą jest jak z Ryse i jest hejtowana dla zasady a sama w sobie świetna. Takie mam podejrzenie.
A no i Forza Horizon 3 i...
A nie, przecież nie ma gier hehehe Mrugnięcie

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.10.2017 o godz. 21:13

PiUr
PiUr
Poziom: 47
REP.: 730
Czytelnik
PiUr dodano: 06.10.2017 23:25 #10

Gomlin napisał:

Szczerze ? Od jakiegoś czasu MS ( XBOX i PC) to dla mnie jedna platforma - tym bardziej, że w coraz większa ilość tytułów działa w systemie PlayAnywhere ;]
Ma to swoje zalety bo np. X-klocka nie wezmę ze sobą wszędzie a takiego lapka z Win10 bez problemu i mając np Cuphead'a mogę pykać na 2 urządzeniach płacąc tylko raz Mrugnięcie To takie podejście jak u Sony ze stacjonarką i handheldem :)
Z resztą MS chce zrobić jeden ekosystem także z biegiem czasu zamiast wymieniać XOX, Sony, BigN,PC będziemy wymieniać Sony, BigN i MS :)

Ja aktualnie gram w Caphead i o dziwo pierwszy raz korzystam z uslugi playanywhere przy ogrywaniu tej gry i jestem zachwycony! :) od tygodnia w torbie z latopem nosze rowniez pada hehe a jesli chodzi o sama gre to polecam... dawno nie gralem w tak dobra platformówkę :)
XBox One
Fanboy trzaskajacego plastiku
majster1981
Poziom: 67
REP.: 30284
Czytelnik
majster1981 dodano: 08.10.2017 19:20 #11
Aktualnie recore i jest dobrze szkoda, że tak nie wyglądała od początku
KEK.
NikoBellic91
Poziom: 46
REP.: 3455
Czytelnik
NikoBellic91 dodano: 08.10.2017 21:03 #12
Aktualnie ciupię ostro w Forza Motorsport 7 i Gears of War 4 :)
Fanboy trzaskajacego plastiku
majster1981
Poziom: 67
REP.: 30284
Czytelnik
majster1981 dodano: 08.10.2017 22:23 #13
Qantum Break obowiązkowo musisz sprawdzić akcja na moście cholernie daje radę a takich i podobnych akcji jest cała masa
maszynypancerne
Poziom: 34
REP.: 357
Czytelnik
maszynypancerne dodano: 09.10.2017 09:49 #14
Fortnite- kampania, jak by ktoś był chętny na pykanie w coop to zapraszam.
Gość
Gość
sysek dodano: 11.10.2017 06:29 #15
Aktualnie cały czas pykam w BF1. Od czasu do czasu włączę Wiedźmina 3 żeby w końcu przejść te dodatki.
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych