SKLEP

Forum - Platforma - Microsoft - W co gracie na Xboxie

Przejdź do strony

Strona

Czas na odrobinę chamstwa i brutalności
Fox460
Poziom: 63
REP.: 26161
Czytelnik
Fox460 dodano: 06.10.2017, 12:38 #1
Czyli co aktualnie gracie na konsoli Microsoftu. Wypisujecie tytuły + ewentualnie dzielicie się swoją krótką opinią (te obszerniejsze, wypisujecie w innych tematach). Tym samym obalamy mit że "Na Xboxie nie ma gier" hahahahah :D.

Oczywiście XBOX nie mam na myśli KONKRETNEJ maszyny, temat tyczy się każdego urządzenia od MS'u, zarówno tych które teraz są, jak i tych które w przyszłości wyjdą. To może ja zacznę ;).
Obecnie gram w Forze Motorsport 7 ale dosłownie sporadycznie, czekam na najnowszą aktualizację która rzekomo ma zmienić grę. W miezy czasie ogrywam jeszcze Skyrim: Special Edition, z tym że dopisek nie wiele ma wspólnego ze specjalnym bo oprócz podrasowanej grafiki rodem na Modach średniej klasy, gra nie wnosi zupełnie nic nowego. A już tym bardziej bugi i glicze pozostały te same, no i nie zapowiada się aby coś miało ulec zmianie.
Kolejnym tytułem w który gram to Batman: Arkham Knight, zacząłem dosłownie początek i jak na razie gra stoi w miejscu, tylko tutaj zamiast grać w kampanię, napierdzielałem w wyścigi z wyzwaniami.
Na HDD jeszcze mam Deus Exa: Rozłam Ludzkości którego też muszę skończyć + mam jeszcze 2x DLC, Metro: Last Light REDUX, AC: Unity, no i jeszcze kilka gier. Mam nadzieje że na czarny piątek będą jakieś fajne promocję i mam nadzieje że SŁONIK666 w swoim temacie da obszerną listę co zostało przecienione :D.

Zapraszam do dyskutowania w temacie ;).
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!"
Należę do rasy starożytnych smoków
Gomlin
Poziom: 69
REP.: 22467
Czytelnik
Gomlin dodano: 06.10.2017 13:09 #2
Myślę że nie ma sensu wymieniać tu gier multiplatformowych. Więc pomijając takowe w exy póki co nie gram ale w przeciągu miesiąca, dwóch mam zamiar zaopatrzeć się w:

Czas na odrobinę chamstwa i brutalności
Fox460
Poziom: 63
REP.: 26161
Czytelnik
Fox460 dodano: 06.10.2017 14:33 #3
UP: ale wyżej wymienione gry, to również tytuły mulriplatformowe :D z takim wyjątkiem że posiadacze PS4 w nie nie zagrają.
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!"
Należę do rasy starożytnych smoków
Gomlin
Poziom: 69
REP.: 22467
Czytelnik
Gomlin dodano: 06.10.2017 14:56 #4
Szczerze ? Od jakiegoś czasu MS ( XBOX i PC) to dla mnie jedna platforma - tym bardziej, że w coraz większa ilość tytułów działa w systemie PlayAnywhere ;]
Ma to swoje zalety bo np. X-klocka nie wezmę ze sobą wszędzie a takiego lapka z Win10 bez problemu i mając np Cuphead'a mogę pykać na 2 urządzeniach płacąc tylko raz ;) To takie podejście jak u Sony ze stacjonarką i handheldem :)
Z resztą MS chce zrobić jeden ekosystem także z biegiem czasu zamiast wymieniać XOX, Sony, BigN,PC będziemy wymieniać Sony, BigN i MS :)
Gracz multi - platformowy
saptis
Poziom: 73
REP.: 39294
Czytelnik
saptis dodano: 06.10.2017 15:25 #5
Konsole XBox One S mam od około 5 miesięcy i cały czas ostro się zagrywam, aktualnie w Forze Horizon 3, dla której w zasadzie kupiłem tą konsolę i jestem zachwycony - ponad 240 godzin mowi samo za siebie.

Poza tym gram jeszcze Fallout Shelter, Rayman 3 HD i Forze Motorsport 5 z Golda, a w zapasie mam jeszcze kilka kapitalnych gier do przejścia jak np. Halo 5, Sunset Overdrive i Quantum Break, więc grania na bardzo, bardzo długo. Do tego zestaw Rare Replay czyli zbior wielu świetnych gier - polecam.

Na konsoli XBOX ONE zdecydowanie jest w co grać.
Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 70
REP.: 31072
Czytelnik
bigbird dodano: 06.10.2017 16:29 #6
W tej chwili na tapecie Cuphead, Lego Ninjago z synem na splicie, beta Battlefronta 2 a w tle kolejne godziny w Battlefieldzie 1 (na razie wbite 281 godzin i ranga 116).
dKc
Poziom: 64
REP.: 17664
Czytelnik
dKc dodano: 06.10.2017 17:06 #7
Ja gram okazyjnie bo bonera nie mam (w sensie konsoli), ale gram w...

Uwaga, SPOILER!
[Pokaż]

Plus, Ori i Path of Exile na Steamie, liczy się? :P
Najpierw GRY, potem sprzęt
BlondSpaceBoro
Poziom: 66
REP.: 26498
Czytelnik
BlondSpaceBoro dodano: 06.10.2017 18:36 #8
Ej wbijajcie na FM7 Multi.
Cały weekend za free.
Juz jedno autko tam zdobyłem tylko ukończając wyścigi.
dajpanrubla
Poziom: 52
REP.: 14902
Czytelnik
dajpanrubla dodano: 06.10.2017 21:12 #9
Jutro może włączę X360 - masa gier jeszcze czeka na pokończenie ;) A tak to kupiłem zamówiłem już Super Lucky's Tale i Wolfenstein II Welcome to Amerika Pack oraz konsolę w wersji Scorpio oczywiście. I czekam czekam. A pierwsze to i tak pewnie włączę Burnout 3 i Ninja Gaiden :) Mam chrapkę skończyć jeszcze raz Ryse którego kończyłem na PC i cholernie mi się ta gra spodobała. Jaram się również Quantum Break. Pewnie z tą grą jest jak z Ryse i jest hejtowana dla zasady a sama w sobie świetna. Takie mam podejrzenie.
A no i Forza Horizon 3 i...
A nie, przecież nie ma gier hehehe ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.10.2017 o godz. 21:13

PiUr
PiUr
Poziom: 42
REP.: 657
Czytelnik
PiUr dodano: 06.10.2017 23:25 #10

Gomlin napisał:

Szczerze ? Od jakiegoś czasu MS ( XBOX i PC) to dla mnie jedna platforma - tym bardziej, że w coraz większa ilość tytułów działa w systemie PlayAnywhere ;]
Ma to swoje zalety bo np. X-klocka nie wezmę ze sobą wszędzie a takiego lapka z Win10 bez problemu i mając np Cuphead'a mogę pykać na 2 urządzeniach płacąc tylko raz ;) To takie podejście jak u Sony ze stacjonarką i handheldem :)
Z resztą MS chce zrobić jeden ekosystem także z biegiem czasu zamiast wymieniać XOX, Sony, BigN,PC będziemy wymieniać Sony, BigN i MS :)

Ja aktualnie gram w Caphead i o dziwo pierwszy raz korzystam z uslugi playanywhere przy ogrywaniu tej gry i jestem zachwycony! :) od tygodnia w torbie z latopem nosze rowniez pada hehe a jesli chodzi o sama gre to polecam... dawno nie gralem w tak dobra platformówkę :)
majster1981
Poziom: 45
REP.: 10032
Czytelnik
majster1981 dodano: 08.10.2017 19:20 #11
Aktualnie recore i jest dobrze szkoda, że tak nie wyglądała od początku
NikoBellic91
Poziom: 35
REP.: 1686
Czytelnik
NikoBellic91 dodano: 08.10.2017 21:03 #12
Aktualnie ciupię ostro w Forza Motorsport 7 i Gears of War 4 :)
majster1981
Poziom: 45
REP.: 10032
Czytelnik
majster1981 dodano: 08.10.2017 22:23 #13
Qantum Break obowiązkowo musisz sprawdzić akcja na moście cholernie daje radę a takich i podobnych akcji jest cała masa
maszynypancerne
Poziom: 26
REP.: 63
Czytelnik
maszynypancerne dodano: 09.10.2017 09:49 #14
Fortnite- kampania, jak by ktoś był chętny na pykanie w coop to zapraszam.
sysek
Poziom: 12
REP.: 32
Czytelnik
sysek dodano: 11.10.2017 06:29 #15
Aktualnie cały czas pykam w BF1. Od czasu do czasu włączę Wiedźmina 3 żeby w końcu przejść te dodatki.
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych