Forum - Platforma - Sony - Język polski w Call of Duty infinite Warfare :-(

Fanboy trzaskajacego plastiku
majster1981
Poziom: 68
REP.: 30269
Czytelnik
majster1981 dodano: 02.06.2018, 17:17 #1
W demo Call of Duty infinite Warfare jest wszystko ładnie po polsku. Po jego ograniu zainstalowałem płytkę z pełną wersji gry i tu moje zdziwienie bo mam w opcjach gry tylko możliwość ustawienia języka angielskiego i niemieckiego. Czy jest jakiś myk żeby chociaż napisy polskie były? Za pomoc wielkie dzięki.
Fred
Poziom: 37
REP.: 1138
Czytelnik
Fred dodano: 03.06.2018 13:48 #2

majster1981 napisał:

W demo Call of Duty infinite Warfare jest wszystko ładnie po polsku. Po jego ograniu zainstalowałem płytkę z pełną wersji gry i tu moje zdziwienie bo mam w opcjach gry tylko możliwość ustawienia języka angielskiego i niemieckiego. Czy jest jakiś myk żeby chociaż napisy polskie były? Za pomoc wielkie dzięki.

KOnsola jakie menu ma? grę skąd kupiłeś, jakie oznaczenie na pudełku jest pegi itp???

Jak przyżydziłeś i kupiłeś niemieckie wydanie to właśnie zaoszczędziłeś kupe kasy - nauka niemieckiego/angielskiego w cenie
Fanboy trzaskajacego plastiku
majster1981
Poziom: 68
REP.: 30269
Czytelnik
majster1981 dodano: 03.06.2018 21:00 #3

Fred napisał:

majster1981 napisał:

KOnsola jakie menu ma? grę skąd kupiłeś, jakie oznaczenie na pudełku jest pegi itp???

Jak przyżydziłeś i kupiłeś niemieckie wydanie to właśnie zaoszczędziłeś kupe kasy - nauka niemieckiego/angielskiego w cenie

No właśnie poznańska cebula jestem. Wersja szkopska i samo szczęście, że chociaż angolski jest :-)
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 92
REP.: 110936
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 06.06.2018 04:44 #4

majster1981 napisał:

Fred napisał:

majster1981 napisał:

No właśnie poznańska cebula jestem. Wersja szkopska i samo szczęście, że chociaż angolski jest :-)

No to masz i placz. Nigdy bue kupuj wersji GER

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych