Forum - Platforma - Multiplatformowe - Resident Evil HD (2015) - Ile razy skończyliście grę?

colin1984
Poziom: 49
REP.: 912
Czytelnik
colin1984 dodano: 31.05.2018, 17:43 #1
Mimo że ta gra jest tak archaiczna (młodsi gracze mogą się odbić, sam na początku miałem problemy a grałem we wszystkie ,,stare,, Residenty) znowu wpadłem w trans:). Planowałem przejść dwa - trzy razy ale w trakcie grania postanowiłem zdobyć kilka trofeów więcej i przeszedłem jeszcze raz, a potem to już poszło:). W tej chwili kończę siódmy raz i jak dobrze pójdzie na przy ósmym wpadnie platyna. A jak nie to i dziewiąty będzie potrzebny. Ale już nie odpuszczę:). A Wy też daliście się wciągnąć w dodatkowe ciuchy, trofea i tryby?
Dantee
Poziom: 45
REP.: 972
Czytelnik
Dantee dodano: 31.05.2018 19:08 #2
No ja rzeźbiłem na ostro do platyny. Był chyba już na liczniku trzeci. Pamiętam, że miałem nie używać żadnej broni i przejść grę tylko nożem. Doszedłem już prawie do końca (kopalnie) i tam znalazłem miotacz ognia. Żeby ogarnąć trofeum za podniesienie wszystkich broni postanowiłem założyć i raz "strzelić" w ścianę. Myślałem, że nie wpłynie to na trofeum (miałem jakieś przeświadczenie, że bronią nie można nikogo zabić, a nie jej nie używać). Dochodzi do Endgame, a tutaj trofeum za przejście gry tylko nożem nie wpadło Unhappy Niestety zaczął się potem okres magisterki i odpuściłem, ale chciałbym chyba mieć platynę w kolekcji z tej gry, więc prawdopodobnie kiedyś powrócę wyrównać porachunki :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.05.2018 o godz. 19:09

Gość
Gość
Rht4r dodano: 31.05.2018 19:45 #3

colin1984 napisał:

Mimo że ta gra jest tak archaiczna (młodsi gracze mogą się odbić, sam na początku miałem problemy a grałem we wszystkie ,,stare,, Residenty) znowu wpadłem w trans:). Planowałem przejść dwa - trzy razy ale w trakcie grania postanowiłem zdobyć kilka trofeów więcej i przeszedłem jeszcze raz, a potem to już poszło:). W tej chwili kończę siódmy raz i jak dobrze pójdzie na przy ósmym wpadnie platyna. A jak nie to i dziewiąty będzie potrzebny. Ale już nie odpuszczę:). A Wy też daliście się wciągnąć w dodatkowe ciuchy, trofea i tryby?

Tylko na GameCube kiedyś miałem aż takiego hopla na punkcie tej gry. Skończyłem do momentu gdzie dostałem ekran z podziękowaniem od developera. Ukończyłem około 8 razy wtedy albo więcej, łącznie z trybem gdzie przwciwnicy byli niewidzialni... obecnie już nie umiem i chęci brak choć grę mam na X360, PS4 i PC.
To jest najlepszy remake gry ever i chyba lepszego nie będzie (przez ponad dekadę jakoś nie ma nadal nic na tym poziomie). Część 2 RE jaką szykuje C(r)apcom to już nie będzie to samo niestety.

// Edytowano 8 razy, ostatni raz 31.05.2018 o godz. 19:47

colin1984
Czytelnik
colin1984 dodano: 01.06.2018 22:08 #4

Dantee napisał:

No ja rzeźbiłem na ostro do platyny. Był chyba już na liczniku trzeci. Pamiętam, że miałem nie używać żadnej broni i przejść grę tylko nożem. Doszedłem już prawie do końca (kopalnie) i tam znalazłem miotacz ognia. Żeby ogarnąć trofeum za podniesienie wszystkich broni postanowiłem założyć i raz "strzelić" w ścianę. Myślałem, że nie wpłynie to na trofeum (miałem jakieś przeświadczenie, że bronią nie można nikogo zabić, a nie jej nie używać). Dochodzi do Endgame, a tutaj trofeum za przejście gry tylko nożem nie wpadło Unhappy Niestety zaczął się potem okres magisterki i odpuściłem, ale chciałbym chyba mieć platynę w kolekcji z tej gry, więc prawdopodobnie kiedyś powrócę wyrównać porachunki :)

No to miałeś pecha. Nożem nie było tak źle, najgorsze było przejście bez zapisywania gry. Ale nerwy, szczególnie pod koniec. I jeszcze przez okno widziałem zbliżającą się burzę :). Ale się udało, satysfakcja nie do opisania.
colin1984
Czytelnik
colin1984 dodano: 01.06.2018 22:10 #5

Rht4r napisał:

colin1984 napisał:

Tylko na GameCube kiedyś miałem aż takiego hopla na punkcie tej gry. Skończyłem do momentu gdzie dostałem ekran z podziękowaniem od developera. Ukończyłem około 8 razy wtedy albo więcej, łącznie z trybem gdzie przwciwnicy byli niewidzialni... obecnie już nie umiem i chęci brak choć grę mam na X360, PS4 i PC.
To jest najlepszy remake gry ever i chyba lepszego nie będzie (przez ponad dekadę jakoś nie ma nadal nic na tym poziomie). Część 2 RE jaką szykuje C(r)apcom to już nie będzie to samo niestety.

Remake świetny. Prawda taka że jak ktoś za jednym podejściem nie zrobi wszystkiego to potem małe szanse na dokończenie tego.
colin1984
Czytelnik
colin1984 dodano: 01.06.2018 22:13 #6
No i udało mi się dziś platyne zdobyć. Przy ósmym przejściu. Zrobiłem dwa ostatnie trofea na raz. Za przejście poniżej trzech godzin i za brak zapisów. Stres był ostry :).
emas
Poziom: 67
REP.: 10579
Czytelnik
emas dodano: 07.07.2018 22:10 #7
Planuję splatynować, ale póki co przeszedłem tylko raz Jill i jakoś nie mogę znaleźć chęci by wrócić. Poza tym czeka mnie jeszcze zdobycie platyny w RE0: przejscie na hard i 2 trofiki w Leech Hunter.
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 90
REP.: 106945
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 08.07.2018 18:28 #8
Na 100 %
colin1984
Czytelnik
colin1984 dodano: 09.07.2018 13:37 #9
Platyna w RE Zero chyba trudniejsza. Jak przeczytałem że trzeba przejść grę nie używając przedmiotów leczniczych to odpuściłem. Przejście bez zapisu też trudniejsze bo ta część jest dłuższa od jedynki.
colin1984
Czytelnik
colin1984 dodano: 09.07.2018 13:40 #10
Ale życzę powodzenia Mrugnięcie. Daj znać jak poszło.
Gracz multi - platformowy
saptis
Poziom: 81
REP.: 44455
Czytelnik
saptis dodano: 01.08.2018 17:44 #11
REsidenta REmake przeszedlem kilka razy - ile ? Nawet nie pamietam bo gralem juz na GameCube. Teraz na Playstation 4 przeszedlem juz 2 razy i z cala pewnoscia bede gral dalej bo to kapitalna gra.
Zero tez ogrywalem juz na Gamecube i teraz na PS4, ale wole jedynke.
Platynowac nawet nie mam zamiaru bo gram dla funu, a meczenie sie z trofeami mnie nie bawi.
Marous
Poziom: 53
REP.: 4869
Czytelnik
Marous dodano: 11.08.2018 09:55 #12
Nie dałem rady ani raz kiedyś będzie trzeba to zaliczyć
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 92
REP.: 16158
Czytelnik
Carnage dodano: 12.08.2018 12:24 #13

colin1984 napisał:

Platyna w RE Zero chyba trudniejsza. Jak przeczytałem że trzeba przejść grę nie używając przedmiotów leczniczych to odpuściłem. Przejście bez zapisu też trudniejsze bo ta część jest dłuższa od jedynki.

Na poziomie Easy to nie jest aż tak wielki problem.
Welcome to Silent Hill...

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych