Forum - Platforma - Sony - Jak to Sony, z nami Graczami, w kulki leci!

Przejdź do strony

Strona

Bo życie to nie je bajka!
PAr3k
Poziom: 45
REP.: 2065
Czytelnik
PAr3k dodano: 29.05.2018, 10:34 #1
Cześć! Chciałbym Was drodzy Gracze zapytać o opinię w jednej sprawie.
Chodzi mianowicie o premierową cenę za jaką można było kupić growego mesjasza od Sony - God of War!
Przed premierą na Storze dostępna była wersja zwykła za 249 pln. Dodatkowo wersja deLuxe za 289 pln.
Po premierze i świetnych, przez grę otrzymanych, recenzjach wersja tańsza ze sklepiku zniknęła i ostała się jedynie droższa-deLuxe!
Czy Wy również dostrzegacie tu robienie Nas w bambuko przez Sony?
Do tej pory można było jednak liczyć na tą nieco niższą premierową cenę przebojów pochodzących od wewnętrznych studiów Sony.
Co myślicie o takich zagrywkach?!
Osobiście czuję jednak pewien dyskomfort w odbycie!:-(

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.05.2018, 10:35

PAr3kIMA
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 81
REP.: 44979
Czytelnik
Dobermann dodano: 29.05.2018 10:55 #2
wersji zwyklej w sklepie przed premiera nie bylo Mrugnięcie
Best regards #smiesznypiesek
Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 78
REP.: 36086
Czytelnik
bigbird dodano: 29.05.2018 10:55 #3
To samo jest z Detroit. W Polsce cyfrowo dostępna tylko wersja specjalna za 289 zeta. Ciekawe skąd takie decyzje w Sony, że odbiera się graczom wybór (w USA na przykład do wyboru są dwie wersje gry w dwóch różnych cenach, zwykła i właśnie ta specjalna).
Gość
Gość
Rht4r dodano: 29.05.2018 12:24 #4
#4ThePlayers

Hue hue hue

Nie lepiej kupić w pudełku? Nawet taniej wychodzi.
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
REP.: 44979
Czytelnik
Dobermann dodano: 29.05.2018 13:36 #5

Rht4r napisał:

#4ThePlayers

Hue hue hue

Nie lepiej kupić w pudełku? Nawet taniej wychodzi.

i jeszcze potem mozesz sprzedac ;]
Best regards #smiesznypiesek
sh3nron1337
Poziom: 56
REP.: 7935
Czytelnik
sh3nron1337 dodano: 29.05.2018 14:00 #6

PAr3k napisał:

Cześć! Chciałbym Was drodzy Gracze zapytać o opinię w jednej sprawie.
Chodzi mianowicie o premierową cenę za jaką można było kupić growego mesjasza od Sony - God of War!
Przed premierą na Storze dostępna była wersja zwykła za 249 pln. Dodatkowo wersja deLuxe za 289 pln.
Po premierze i świetnych, przez grę otrzymanych, recenzjach wersja tańsza ze sklepiku zniknęła i ostała się jedynie droższa-deLuxe!
Czy Wy również dostrzegacie tu robienie Nas w bambuko przez Sony?
Do tej pory można było jednak liczyć na tą nieco niższą premierową cenę przebojów pochodzących od wewnętrznych studiów Sony.
Co myślicie o takich zagrywkach?!
Osobiście czuję jednak pewien dyskomfort w odbycie!:-(

To jest bardzo duzy dyskomfort dla klienta, ale nikt Ci o tym na tym portalu nie napisze BO TO GOD OF WAR , BO TO PLEJSTEJSZYN ! Sam musialem kupic ta wersje cyfrowa Delux za 289zl, ciesze sie ze kupilem ja na pol z kolega bo sie dzielimy cyfrowkami, tak wiec niech ssaja dzide.
Ciekawy jeste jaki jest tego oficjalny powod jakby ktos mial jaja z polskich portali i wystosowal oficjalne zapytanie dlaczego w USA jest a u nas juz nie. Zaznaczam ze to tylko z grami Sony takie gowno jest, bo inni nawt jak przed premiera daja tylko wersje delux to i tak wersja najtansza sie pokazuje zara przed premiera albo w trakcie.
Fred
Poziom: 37
REP.: 1140
Czytelnik
Fred dodano: 29.05.2018 21:19 #7
nie od dzis wiadomo ze kazdy kto ma mózg(to że sie ma kase nie oznacza że się go posiada) kupuje płytkę, grę przechodzi sprzedaje/wymienia i gra dalej i ma w dupie ps store i ekstra deluxe za 300zł
Gość
Gość
Rht4r dodano: 29.05.2018 23:33 #8
Ja kupuję płytki i tylko tańsze cyfrówki. Nie odsprzedaję.
Mój musk ała! :p
GeoGamer
TyskiPL
Poziom: 46
REP.: 3785
Czytelnik
TyskiPL dodano: 30.05.2018 08:26 #9
Ja cie, ale ból tyłka, bo Sony daje takie, a nie inne ceny i doi graczy.
Ale jak są wyprzedaże na PS Store to tylko się Janusze rzucają z językiem na wierzchu ciekawi co tym razem ciekawego i taniego do kupienia i nagle Sony jest spoko.

Dla mnie w ogóle śmieszne są dzisiejsze ceny nowych gier. 240-250 zł za pierwszą lepszą nową grę, a cyfra nie raz przebija barierę 300 zł. Dlatego ja nie rzucam się nigdy na hype i czekam na obniżki. I tak kupiłem ostatnio używkę GoWa w stanie idealnym za 200 zł. Jakbym poczekał z miesiąc to pewnie by cena spadła do 180 zł.

W tym też tkwi odpowiedz dlaczego Sony stosuje takie triki - to jest dzika strona kapitalizmu, wolnego rynku, gdzie jakoś trzeba sobie dawać radę i przy premierze nahapać się ile wlezie, by potem jak najlżej odczuć starzenie się produktu.

Witamy w prawdziwym życiu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.05.2018 o godz. 08:27

sh3nron1337
Czytelnik
sh3nron1337 dodano: 30.05.2018 09:15 #10

TyskiPL napisał:

Ja cie, ale ból tyłka, bo Sony daje takie, a nie inne ceny i doi graczy.
Ale jak są wyprzedaże na PS Store to tylko się Janusze rzucają z językiem na wierzchu ciekawi co tym razem ciekawego i taniego do kupienia i nagle Sony jest spoko.

Dla mnie w ogóle śmieszne są dzisiejsze ceny nowych gier. 240-250 zł za pierwszą lepszą nową grę, a cyfra nie raz przebija barierę 300 zł. Dlatego ja nie rzucam się nigdy na hype i czekam na obniżki. I tak kupiłem ostatnio używkę GoWa w stanie idealnym za 200 zł. Jakbym poczekał z miesiąc to pewnie by cena spadła do 180 zł.

W tym też tkwi odpowiedz dlaczego Sony stosuje takie triki - to jest dzika strona kapitalizmu, wolnego rynku, gdzie jakoś trzeba sobie dawać radę i przy premierze nahapać się ile wlezie, by potem jak najlżej odczuć starzenie się produktu.

Witamy w prawdziwym życiu.

No rzeczywiscie uzywka za 200 zl to wygrales zycie MrGreen hahah

http://alleg(...)polecane

wyszukane w ceneo MrGreen
GeoGamer
TyskiPL
Czytelnik
TyskiPL dodano: 30.05.2018 14:12 #11
No wow, złotówka różnicy plus pewnie koszt dostawy, bo nie mój rewir. To mi dowaliłeś, nie ma co :)
Nie mam parcia na hype i by to była koniecznie nówka.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.05.2018 o godz. 14:13

"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
REP.: 60278
Czytelnik
Fox460 dodano: 31.05.2018 10:38 #12

TyskiPL napisał:

No wow, złotówka różnicy plus pewnie koszt dostawy, bo nie mój rewir. To mi dowaliłeś, nie ma co :)
Nie mam parcia na hype i by to była koniecznie nówka.

Ale w sumie tu nie chodzi o to czy 1zł różnicy, tu chodzi o to że kupiłeś używaną, a tutaj masz nówkę. W tej samej cenie.....

Zależy też kiedy kupiłeś, jak niedawno np: 2-4 dni temu to faktycznie trochę lipa, jak 1-2 tygodnie temu to nie jest aż tak źle.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.05.2018 o godz. 10:39

"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
GeoGamer
TyskiPL
Czytelnik
TyskiPL dodano: 31.05.2018 13:01 #13
W tej samej cenie, ale w miejscu oddalonym ode mnie o dystans zbyt duży, bym mógł go pokonać bezproblemowo tzn. bez sięgania po czyiś samochód (paliwo), pociąg czy pośrednika w postaci transportu (poczta, kurier). Transport to ważny czynnik potrafiący bardzo wpłynąć na cenę gry pudełkowej. W takim wypadku różnica cenowa już jest nie złotówka, a przynajmniej prawie 10 zł, jeśli wybierze się najtańszą opcję dostawy.
Czasem naprawdę bardziej opłaca się kupić na miejscu, pozornie gorzej, niż dalej, pozornie lepiej, ale walić więcej w przesyłkę.
sh3nron1337
Czytelnik
sh3nron1337 dodano: 01.06.2018 14:02 #14

TyskiPL napisał:

W tej samej cenie, ale w miejscu oddalonym ode mnie o dystans zbyt duży, bym mógł go pokonać bezproblemowo tzn. bez sięgania po czyiś samochód (paliwo), pociąg czy pośrednika w postaci transportu (poczta, kurier). Transport to ważny czynnik potrafiący bardzo wpłynąć na cenę gry pudełkowej. W takim wypadku różnica cenowa już jest nie złotówka, a przynajmniej prawie 10 zł, jeśli wybierze się najtańszą opcję dostawy.
Czasem naprawdę bardziej opłaca się kupić na miejscu, pozornie gorzej, niż dalej, pozornie lepiej, ale walić więcej w przesyłkę.

prosze za 199zl i darmowa dostawa

https://www.3krop(...)ps4.html

Chialbym powiedziec ze God Of Wara w wersji standardowej mozna bylo na premiere kupic nowki pudlo za 199 + darmowa dostawa

wiesz mozesz zamowic przez stronke albo nawet telefonicznie , zebys nie musial jechac autem zeby zamowic ^^ haha

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 01.06.2018 o godz. 14:05

Obserwator
Poziom: 53
REP.: 5463
Czytelnik
Obserwator dodano: 01.06.2018 15:07 #15

Fred napisał:

nie od dzis wiadomo ze kazdy kto ma mózg(to że sie ma kase nie oznacza że się go posiada) kupuje płytkę, grę przechodzi sprzedaje/wymienia i gra dalej i ma w dupie ps store i ekstra deluxe za 300zł

Ja nie sprzedaję gier. Lubię wracać do starszych tytułów. Kupuję zarówno płytki jak i cyfry (preferuję cyfry) i zupełnie nie zgadzam się z Twoją opinią.
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych