Forum - Platforma - Sony - The Jak & Daxter Trilogy

Kraszu
Poziom: 38
REP.: 952
Czytelnik
Kraszu dodano: 28.05.2018, 13:57 #1
Oryginalną trylogię Jak & Daxter wydaną pierwotnie na PS2 wspominam bardzo ciepło. To były fantastyczne gry stworzone przez mistrzów kodu - Naughty Dog.

Nie posiadam PS3, na siedzenie przed PS4 nie mam obecnie czasu. Zainteresowałem się zatem wersją J&D na Vite, bo po prostu pasuje mi giercowanie na tym sprzęcie. Niestety w każdej niemal recenzji wytykane są ogromne problemy portu na kieszonsolkę. Podobno największy mankament to dropy animacji, które uniemożliwiają płynną grę. Z własnego doświadczenia jednak wiem, że w ostatnich latach recenzenci i gracze po prostu oszaleli na tym punkcie i w nieskończoność debatują o czymś, czego generalnie nie dostrzega ludzie oko.

Pamiętam, że na poczciwej czarnuli (PS2) zauważalne były spadki animacji w Jak II podczas większej zadymy na otwartej przestrzeni tego głównego miasta i wówczas nie robiło się o to aż takiej wielkiej afery. Zaciskało się zęby na ten frustrujący moment i jechało się dalej.

Pytanie do graczy, którzy rzeczywiście mieli z Jak'iem na Vicie do czynienia - czy ten port rzeczywiście jest aż taki fatalny? Chciałbym sobie przypomnieć te świetne gry i przy okazji pobawić się we wbijanie trofików. To, że coś tam czasami chrupnie, nawet zauważalnie, nie ma dla mnie znaczenia. Ale jeżeli mamy tutaj do czynienia z regularnymi zwiechami, albo tak fatalną animacją, że niemożliwe jest przejście jakiegoś zręcznościowego momentu, to jednak nie ma sensu...
Fred
Poziom: 37
REP.: 1140
Czytelnik
Fred dodano: 28.05.2018 20:02 #2
rózne opinie są w internetach niektórzy tego nie zauważają, niby na testach na yt w Jak 3 20fps jest. Da sie grać ale daleko jest od ideału. Polecam lost frontier po polsku i płynnie działa jak nie grałeś to bierz w ciemno
2B
Poziom: 45
REP.: 2847
Czytelnik
2B dodano: 30.05.2018 18:45 #3
The Precursor Legacy działa dosyć dobrze występują czasami spadki FPS'ów ale da się w miarę komfortowo grać. Natomiast Jak II działa znaczenie gorzej spaki FPS'ów są bardzo częste szczególnie przy walkach gdzie jest większa ilość przeciwników, z tego powodu jakoś nie mogę się zabrać by dokączyć tą część. Trzeciej części nie odpalałem więc nie wiem jak tam sytuacja wygląda.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych