Forum - Platforma - Microsoft - Xbox One X - Problemy z Forzą i suwak głośności dla spotify.

WildGee
Poziom: 27
REP.: 749
Czytelnik
WildGee dodano: 27.05.2018, 17:29 #1
Bążur społeczność.

Zastanawiam się czy ktoś jeszcze miewa na XOX/XOS problem w Horizon 3 powiązany z HDR-em? Toż to oszaleć idzie. Najpierw wyłączyłem w Xboxie instant On bo jak grałem w coś z HDR-em i na tym etapie uśpiłem konsolę, przy wznowieniu wymuszał HDR nawet na menu, wszystko było ciemne i nieczytelne, po czym włączając Forzę znowu wymuszał HDR na HDR-ze i niebo świeciło jakby w miejscu słońca ktoś wstawił syriusza. Teraz każdorazowo, co uruchomienie Forzy muszę bawić się suwakami, żeby "1" było ledwo widoczne, a logo "Forza" zniknęło. Inne gry nie mają tego problemu, ale tam to po prostu kuleje.

Druga sprawa, głośność Spotify. Wiem, że teraz po niedawnej aktualizacji jest "bardzo intuicyjne sterowanie głośnością", ale przy ustawieniu suwaka 90% dla muzyki dopiero jakoś tam gra. Da się zrobić jakiś reset audio w aplikacji? Nadmienię tylko, że przy takim ustawieniu Forza tak ryczy, iż ustawiłem wszystkie poziomy głośności na piąty.
Marous
Poziom: 53
REP.: 4869
Czytelnik
Marous dodano: 31.05.2018 18:54 #2
U mnie w Horizon 3 znowu przy hdr wszystko było jasne w wyblakłe musiałem ręcznie przyciemnić w ustawieniach w grze ale zrobiłem to raz i wszystko już pięknie wyglada i działa

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych