Forum - Kąciki - Od graczy dla graczy - Alan Wake a sprawa termosów i kawy!

Bo życie to nie je bajka!
PAr3k
Poziom: 45
REP.: 2065
Czytelnik
PAr3k dodano: 27.05.2018, 09:30 #1
Witajcie!
Od dłuższego już czasu ogrywam grę, która na mojej kupce wstydu zagościła już wiele lat temu.
Z racji ciągłego braku czasu gram głównie po nocach i tytuł ten znakomicie wpisuje się w owe okoliczności.
ALAN WAKE!
Gra wspaniała, której klimat chłonę jak kawę z termosu podczas jej ogrywania(w końcu trzeba czymś zwalczyć atakujący sen:-).
Mimo pewnych gamepleyowych mankamentów gra niezwykle mnie wciągnęła.
Do tego stopnia że od pewnego momentu postanowiłem że zrobię sobie calaczka. A co!
Dokupiłem oba dodatki i jak postanowiłem tak zacząłem realizować swój plan.
No i się udało...PRAWIE:-(
Po dziesiątkach spędzonych z grą godzin i wbiciu prawie wszystkich aczików okazało się że przez nieuwagę nie zebrałem...zgadnijcie czego.
Otóż jednego(JEDNEGO!!!) termosu!
Nie mam w tym momencie absolutnie bladego pojęcia gdzież może się ów termosik chować przede mną.
W akcie desperacji, a znam tą grę niemal na pamięć, obejrzałem you tubowe filmiki z lokalizacją wszystkich tych przeklętych znajdziek i nic!
Nie wiem.
Jakbym już wszędzie byl i wszystko zebrał. Żadne miejsce nie wydało mi się nieznajome, nic mnie nie zaskoczyło.
I tutaj prośba do Was Koledzy i Koleżanki - POMOCY!!!
Gdzie Waszym zdaniem znajduje sie najlepiej ukryty, najtrudniejszy do odnalezienia, przeklęty termos z kawą!
Może kilka takich miejsc wymienicie.
Ponowne przechodzenie gry, z włączonym you tubem nie wchodzi w grę, a samodzielne szukanie? No, tu nie mam żadnej koncepcji GDZIE!
Za każdą sugestię z góry dziękuję i Pozdrawiam!
PAr3kIMA

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych