Forum - Platforma - Microsoft - Trzeszczący spust w kontrolerze do xboxa

BodZioPL
Poziom: 50
REP.: 1103
Czytelnik
BodZioPL dodano: 23.05.2018, 18:35 #1
Od dłuższego czasu mam problem z joypadem, otóż gdy joypad wibruje spust okropnie trzeszczy :/ jest to niemiłosiernie denerwujące i negatywnie wpływa na zabawę. Próbowałem grać bez wibracji, ale niestety nie potrafię Unhappy wklejam filmik z ukazaniem problemu. Jakieś rozwiązanie? Ktoś coś? Bawić się samemu czy wysłać na serwis M$?

Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 77
REP.: 35244
Czytelnik
bigbird dodano: 23.05.2018 22:20 #2
Jak na gwarancji to zgłaszaj do Microsoftu. A jak nie to rozkręć pada i obczaj co to. Na moje oko i ucho to coś z silniczkiem od wibracji, albo siada albo poluzował się w mocowaniu. Nie upadł Ci na podłogę czasem?
Bo życie to nie je bajka!
PAr3k
Poziom: 44
REP.: 2109
Czytelnik
PAr3k dodano: 24.05.2018 08:33 #3
Jeżeli padzik na gwarancji to wysyłaj bez wahania.
Zgłoś usterkę bezpośrednio przez stronę MS. Broń boże nie idź z tym do sklepu.
Akurat serwis MS-u robi dobrą robotę. Sam wysyłałem i konsolki i pady i zawsze było szybko i dobrze.
Kurier odbierze spod drzwi i tylko czekać na powrót z naprawy.
Moim zdaniem również to silniczek od wibracji.
Jeżeli nie masz gwarancji można samemu dłubać. Na you tubie znajdziesz filmiki co i jak dokładnie.
Pozdro!
PAr3kIMA
BodZioPL
Czytelnik
BodZioPL dodano: 24.05.2018 17:50 #4

bigbird napisał:

Jak na gwarancji to zgłaszaj do Microsoftu. A jak nie to rozkręć pada i obczaj co to. Na moje oko i ucho to coś z silniczkiem od wibracji, albo siada albo poluzował się w mocowaniu. Nie upadł Ci na podłogę czasem?

kilka razy upadł, może przez to faktycznie coś się poluzowało. Gwarancję niby mam do Grudnia 2018, więc chyba z niej skorzystam. Zastanawia mnie tylko co z abonamentem xbox game pass, Microsoft jakoś przedłuża abonament o czas w którym konsola/joypad były w naprawie? Zostało mi jeszcze 2 tygodnie abonamentu i szkoda, żeby się zmarnował, a jeśli miałby przepaść wole wykorzystać go i wysłać kontroler w późniejszym terminie.
BodZioPL
Czytelnik
BodZioPL dodano: 24.05.2018 17:52 #5

PAr3k napisał:

Jeżeli padzik na gwarancji to wysyłaj bez wahania.
Zgłoś usterkę bezpośrednio przez stronę MS. Broń boże nie idź z tym do sklepu.
Akurat serwis MS-u robi dobrą robotę. Sam wysyłałem i konsolki i pady i zawsze było szybko i dobrze.
Kurier odbierze spod drzwi i tylko czekać na powrót z naprawy.
Moim zdaniem również to silniczek od wibracji.
Jeżeli nie masz gwarancji można samemu dłubać. Na you tubie znajdziesz filmiki co i jak dokładnie.
Pozdro!

rozumiem, że mam spakować sam joypad i przekazać kurierowi? trochę dziwne byłoby wysyłać całą konsolę, ale wolę zapytać :P
Bo życie to nie je bajka!
PAr3k
Poziom: 44
REP.: 2109
Czytelnik
PAr3k dodano: 29.05.2018 03:26 #6
Tak oczywiście że sam joypad. Zresztą instrukcję co i jak dokładnie otrzymasz po zgłoszeniu naprawy na stronie MS-u. Wszystko Ci ładnie wyjaśnią:-)
PAr3kIMA
CryKillerPL
Poziom: 28
REP.: 250
Czytelnik
CryKillerPL dodano: 06.06.2018 17:20 #7
Ja miałem to samo po tych 3-godzinnych wyścigach FM7. Po miesiącu trzeszczenie ustało, obyło się bez wysyłania do serwisu Mrugnięcie

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych