Forum - Platforma - Sony - Problem z padami

Pioter9
Poziom: 8
REP.: 0
Czytelnik
Pioter9 dodano: 21.05.2018, 18:41 #1
Witam, jestem nowy na forum. Nie wiem czy w dobrym miejscu tworzę temat, ogólnie szukałem informacji na mój problem, ale nic nie mogłem znaleźć. Chodzi o to że mam 2 pady zakupione na allegro, ponoć oryginał, ale wątpię, myślę zresztą, że to nie ma znaczenia, problem jest taki że konsola widzi tylko jeden jednocześnie. Dioda na jednym, sygnalizuje pada numer 1, natomiast gdy chcę podłączyć drugiego to zamiast zapalić się numer 2 zapala numer 1 a ten pierwszy się wyłącza. Nie wiem o co chodzi, widział ktoś coś podobnego.
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 81
REP.: 45001
Czytelnik
Dobermann dodano: 21.05.2018 20:53 #2
podrobki z chin maja czesto zafiksowany jeden kanal radiowy przez co dzieje sie tak jak opisujesz Mrugnięcie
Best regards #smiesznypiesek
max_89
Poziom: 45
REP.: 3760
Czytelnik
max_89 dodano: 22.05.2018 09:35 #3
Też miałem kiedyś pad z allegro i nigdy więcej :) Przeszedłem którąś część God of War i potem nie nadawał się do użytku. Chciałem go rozkręcić i zobaczyć co jest w środku, to nawet z tym był problem. W końcu przepiłowałem lewą część i na siłę go otworzyłem. Wiem że trochę barbarzyńskie podejście, ale innej możliwości nie było MrGreen W każdym razie lepiej dopłacić i mieć oryginała na lata niż brać taki szajs. Co prawda teraz nigdzie w sklepach nie widziałem DS3, więc może być ogólnie problem z kupnem, a jak jest to kosztuje tyle co DS4 :/
Pioter9
Czytelnik
Pioter9 dodano: 22.05.2018 14:53 #4
No może i tak, ale kumpel ma pady gorsze wizualnie i materiałowo już na pierwszy rzut oka i na 100% są do jakieś chińczyki tanie, bo zresztą mówił że kupił jak najtaniej i mu to działa.
colin1984
Poziom: 53
REP.: 1277
Czytelnik
colin1984 dodano: 23.05.2018 08:35 #5
Jest problem z kupnem oryginalnego DS3. Długo szukałem (w 2017 roku), wreszcie na Allegro kupiłem, niby oryginalny. Ale gałka się zaczęła zacinać już po kilku dniach. Bateria też gorzej trzyma niż w pierwszym padzie, używanym intensywnie już od sześciu lat.
Pioter9
Czytelnik
Pioter9 dodano: 24.05.2018 16:06 #6
No te moje wyglądają na solidne, znaczy się, jakoś nie widzę by odbiegały od oryginała który miałem. Ogólnie rzecz biorąc co? Pupa, kupiłem 1 pada w cenie 2?
borsooq
Poziom: 21
REP.: 70
Czytelnik
borsooq dodano: 25.05.2018 12:53 #7
Kumple kupowali na aliexpress w cenie około $10 podróby DS3. Za tę cenę są OK, ale np. część miała tylko 8 kierunków na analogu, więc, w sumie, to nie był analog.
Czytałem kiedyś recenzję na stronie ustatkowanygracz o padzie Genesis PV65. Był polecany, jest to rebrandowany GameSir G3s, którego recenzje znajdziesz w necie. Generalnie GameSir robi solidne dobre pady, tylko tyle, że nie nasz rynek. Gdybym miał kupować - kupiłbym tego pada.

https://ustat(...)is-pv65/

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.05.2018 o godz. 12:54

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych