Forum - PPE.pl - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - PPE a sprawa poważnej i dorosłej "redaktorki"

Przejdź do strony

Strona

Perez
Poziom: 71
REP.: 12108
Administrator
Perez dodano: 10.12.2018 11:01 #91
Wybacz, nasza mała wtopa. Igor miał nieco inny plan na tekst i na początku wrzucił foto z TLoU, potem lekko koncepcja się zmieniła, ale fotki nie podmieniliśmy i stąd zamieszanie.
Bzdurski
Poziom: 42
REP.: 548
Czytelnik
Bzdurski dodano: 30.05.2019 13:49 #92
To kiedy zmienicie tytuł newsa o Jacku Rozenku? Serio, nikt w redakcji nie ma chociaż krzty przyzwoitości żeby spojrzeć i pomyśleć sobie "coś tu z tym nie gra"?

Jak Was traktować poważnie po takich wtopach, droga załogo?
Zajcew
Poziom: 34
REP.: 574
Czytelnik
Zajcew dodano: 19.06.2019 10:04 #93
Dlaczego nie ma newsa o targach w Kielcach GameOn? A zamiast tego jakieś wysrywy są publikowane?
Rozumiem zaproszenia nie chcieli wam dać i temu?
Wypadało by napisać o tym newsa wcześniej a nie q dniu targów ale po nich
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Poziom: 56
REP.: 6157
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 19.06.2019 13:29 #94
Pierwszy raz słyszę o imprezie, może więc jest to sygnał, że nie jest ona ani trochę istotna.
Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.
Zajcew
Czytelnik
Zajcew dodano: 19.06.2019 13:42 #95

Pieknykapec napisał:

Pierwszy raz słyszę o imprezie, może więc jest to sygnał, że nie jest ona ani trochę istotna.

Owszem nie będzie tam jakiś z zapowiedzi ale będzie dużo standów jakieś turnieje myślę że to będzie ciekawe wydarzenie
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 98
REP.: 97855
Czytelnik
Cherubinek dodano: 19.06.2019 14:20 #96
To jest biznes. Redakcja nie będzie komuś robić reklamy za free, bo niby czemu?.. Życie jest brutalne- chcesz reklamę w mediach to zapłać. Zwróć uwagę, że informacji na temat krajowych wydarzeń tego typu jest tyle, co kot napłakał. Zawsze możesz napisać bloga na ten temat.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Zajcew
Czytelnik
Zajcew dodano: 21.06.2019 17:11 #97

Cherubinek napisał:

To jest biznes. Redakcja nie będzie komuś robić reklamy za free, bo niby czemu?.. Życie jest brutalne- chcesz reklamę w mediach to zapłać. Zwróć uwagę, że informacji na temat krajowych wydarzeń tego typu jest tyle, co kot napłakał. Zawsze możesz napisać bloga na ten temat.

To czemu pod newsami od Netflix nie ma informacji że artykuł sponsorowany pewnie dostali dużo hajsu bo spamują tym Netflix am na potęgę
Zajcew
Czytelnik
Zajcew dodano: 21.06.2019 17:58 #98

Zajcew napisał:

Cherubinek napisał:

To czemu pod newsami od Netflix nie ma informacji że artykuł sponsorowany pewnie dostali dużo hajsu bo spamują tym Netflix am na potęgę

Gdyby tak było ze za każdy news kogoś by kosztował to by tutaj nic nie było na stronie poza oficjalnie sponsorowanymi wpisami .
Uważam ze się obrazili ze ich nikt nie zaprosił i im duma nie pozwala napisać tego newsa. Wysłałem pm do wielu newsmeni i cisza. Widocznie Roger albo jeszcze wyżej zakazał takiego newsa

I jak na poważnie brać taki portal ?
Osobiście takie podejście bardzo mi się nie podoba

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.06.2019 o godz. 17:59

Perez
Poziom: 71
REP.: 12108
Administrator
Perez dodano: 21.06.2019 18:20 #99
A nie bierzesz pod uwage, ze np. nie jestesmy zainteresowani publikacja takiego info? Takich imprez sa dziesiatki, czasami organizator sie odezwie i bez problemu mozna sie dogadac na publikacje, ale nie jest to zadnym naszym obowiazkiem.

Co do zapraszania - naprawde uwazasz, ze obrazimy sie na kogos, bo nas nie zaprosi, i dlatego o jakim evencie nie piszemy? :). Jesli juz to czesto to wyglada inaczej - jest event, jestesmy zainteresowani, zglaszamy sie po akredytacje. A bywa tak, ze ktos nas zaprasza, ale nie mozemy sie zjawic i nikt nie ma do nikogo pretensji.

A tak na marginesie - Netflix nie placi nam za newsy, piszemy o nich, bo sa to tematy bardzo popularne, a skoro portal zajmuje sie ta tematyka to nie wypada omijac.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 98
REP.: 97855
Czytelnik
Cherubinek dodano: 21.06.2019 19:42 #100
Moim zdaniem osoby na czarnej liście nie powinny mieć możliwości wejścia na profil. Bartolome0 wchodzi ciągle na mój i minusuje wszystkie komentarze. Na dłuższą metę to męczące.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Poziom: 56
REP.: 6157
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 22.06.2019 13:14 #101
Według mnie ten użytkownik powinien dostać perma. Zdecydowanie za dużo minusuje
Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.
Mattyah
Poziom: 16
REP.: 0
Czytelnik
Mattyah dodano: 11.08.2019 17:43 #102
Zabawne - ktoś wytyka komuś innemu błędy, a sam popełnia ich całe mnóstwo. Tak na pierwszy rzut oka:

Dantee napisał:

wybuchła bomba rzucona przez użytkownika BR7 (pozdrawiam!), której efektem

Dantee napisał:

błędów popełnianych przy publikacjach przez redaktorów

Dantee napisał:

ukazywać się na światło dzienne

Dantee napisał:

Jak materiały krążą po sieci na lewo i prawo

Dantee napisał:

dziennikarze biorą w nim udział, że te niesprawiedliwe

Dantee napisał:

Alien: Ressurection

Dantee napisał:

Mimo tych różnić wszyscy dalej żyją

Dantee napisał:

żyją jako jeden organizm i pod wpływem tych wszystkich czynników zewnętrznych autor nie poszedł popełnić

Dantee napisał:

ZAWSZE, cholera ZAWSZE przed naciśnięciem

Dantee napisał:

temu 80% powtórzeń zostanie skarconych

Dantee napisał:

Niestety na wyeliminowanie

Dantee napisał:

postulować nad zwolnieniem

Dantee napisał:

poprzestawać pod hasłem "jest dobrze to jest dobrze"

Dantee napisał:

Jest w sieci tysiące podobnych