2019 rokiem Death Stranding
SajmonLDZ
Poziom: 63
REP.: 16796
Czytelnik
SajmonLDZ dodano: 16.05.2018, 11:32 #1
Pomyślałem, że fajnie byłoby założyć taki temat gdzie można by podyskutować i poplotkować o tym czego się spodziewamy po konferencji E3:) Ja czekam na info o death stranding bo bardzo mnie ta produkcja interesuje. Ciekawi mnie też co MS pokaże w tym roku bo jak w tym roku nie będzie bomb to kiedy?
Damianuss1
Poziom: 59
REP.: 9327
Czytelnik
Damianuss1 dodano: 16.05.2018 13:58 #2
Nie liczę w ogóle na MS, mam dość już tego ich bełkotu. Najbardziej czekam na Ghost of Tsushima. Dawno już nie było dobrego tytułu osadzonego w średniowiecznej Japonii (ostatni jaki ograłem to Yakuza Ishin, ale z krzakami to wiadomo jaka to gra). NioH nie liczę bo to częściowo fantasy totalne. Do tego nowa gra of FS, Bloodborne 2? Jeśli tak to pozamiatane. Liczę też bardzo na nowe Poki od Nintendo, mam jednak obawy, że będzie to jakieś online g***o, obym się mylił.
PrzemQ
Poziom: 44
REP.: 3639
Czytelnik
PrzemQ dodano: 16.05.2018 23:28 #3
Chętnie się tutaj rozpisze, bo ostatnio dosyć myślę o nich :P

Electronic Arts:

• Na pewno pokażą Battlefield V, Anthem, Fifa 19, NBA Live 19, Madden i NHL (przy sportówkach ktoś może mnie poprawić... słabo się orientuję w tym temacie)
  • Liczę na to, że po zamknięciu Viscreal Games ludzie z PopCap Games wrócili to anulowanego Plants vs Zombies Garden Warfare 3.
  • Pewnie dalej pójdą w Indie więc możliwe, że pokażą coś zupełnie nowego lub zapowiedzą Unravel 2 które podobno powstawało.
  • W społeczności The Sims dużo się mówi, że EA ma pokazać coś dużego. W spekulacjach są Cztery Pory Roku.
  • Myślę, że po ciepłym przyjęciu Burnout Paradise Remastered, EA będzie dalej szło w Remastery. Jak dla mnie to może być trylogia Mass Effect.
  • Możliwe, że zakończą konferencję jakimś teaserem na temat gry z uniwersum Star Wars przy której pracowało Viscreal Games.

Microsoft:
Chyba nikt nie ukrywa, że to dla Xboxa takie być albo nie być... Jednak i tak podchodzę do tego tematu dosyć sceptycznie... Myślę, że coś tam pokażą nowego bo lista gier pokazywanych od lat się skurczyła do Crackdown 3 i będą mieli trochę pola do popisu.

• Skoro Rage 2 okazał się prawdą to myślę, że Gears of War 5 również się ukaże. Dla mnie to raczej 2019 bo w tej rok już nie wierzę.
  • Pewnie pojawi się również Halo 6. Tutaj już akurat mam nadzieję na aktualny rok. Guardians było w końcu w 2015... Mijać będą trzy lata od premiery piątej części (dla mnie najgorszej). Tym razem prawdopodobnie będzie więcej Master Chiefa i powróci Split Screen. Z tego co kojarzę to 343 wypowiadało się na ten temat.
  • Pewniakiem za to jest Forza Horizon 4, tutaj nie ma się o co kłócić. Seria Forza Horizon i Motorsport przeplata się ze sobą cały czas więc nie sądze by tym razem było inaczej... Martwi mnie jedynie ten natłok, w tym tempie w 2023 czyli tylko 5 lat będzie miała premierę Forza Motorsport 10...
  • Z indie exów będzie Ori and the Will of The Wisps (dla mnie w sumie jedyne światełko z poprzedniej ich konferencji) i Ashen o którym niestety mało wiem.
  • Wycieków porobiło się sporo... tu mówi się o nowym Perfect Dark, tam gadają o Quantum Break 2. Oprócz tego Fable 4, Vanquish 2, powrót marki NBA Jam itp... Mam nadzieję, że przynajmniej część się spełni.

Niczego zaskakującego się od obu tych konferencji nie spodziewam... ale kto wie może się miło zaskoczę. Jeżeli ktoś to przeczytał to podziwiam Mrugnięcie Nad następnymi konferencjami będę się jeszcze zastanawiał i prawdopodobnie opublikuję jeszcze swoje przemyślenia.
2019 rokiem Death Stranding
SajmonLDZ
Poziom: 63
REP.: 16796
Czytelnik
SajmonLDZ dodano: 17.05.2018 19:28 #4
Fajnie rozpisane:) remaster trylogii Mass Effect bym bral day one! Niestety wydaje sie malo prawdopodobneUnhappy

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych