SKLEP

E-wydanie PSX Extreme

UWAGA! Kupując w naszym sklepiku prenumeratę papierowego wydania PSX Extreme na 6 lub 12 miesięcy można zupełnie za darmo skorzystać z takiej samej prenumeraty magazynu w formacie PDF. 

Od września 2014 roku PSX Extreme dostępny jest w formacie PDF. Numery archiwalne oraz prenumeratę można kupić tutaj.

Nowy numer w wersji cyfrowej dostępny jest po północy w dniu premiery nowego wydania. Aktualny numer dostępny jest tutaj:

Oprócz formatu PDF, e-wydanie magazynu dostępne jest na platformach eGazety.pl oraz e-Kiosk.pl. Aby zamówić e-wydanie, wystarczy założyć konto na jednej z powyższych platform, kupić wybrany numer i skorzystać ze specjalnej aplikacji przygotowanej dla komputerów PC, jak również dla urządzeń z systemem Android lub iOS. 

Ceny PSX Extreme w dystrybucji cyfrowej:

  • 8 zł - cena pojedynczego numeru (aktualnego lub archiwalnego)
  • 46 zł - cena półrocznej prenumeraty (krajowa i zagraniczna)
  • 85 zł - cena rocznej prenumeraty (krajowa i zagraniczna)

Pytania i odpowiedzi:

1. Jak mogę kupić e-wydanie?

E-wydanie można kupić w naszym sklepiku lub poprzez platformy e-Kiosk.pl eGazety.pl. Na wybranej platformie wystarczy założyć konto i poprzez nie dokonać zakupu wybranej opcji. Po zakupie należy skorzystać z wybranej aplikacji, aby móc otworzyć zakupiony numer. W przypadku zamówienia w naszym sklepiku wystarczy posiadać program, który umożliwia przeglądanie plików w formacie PDF. 

2. Kiedy ukazują się e-wydania?

E-wydanie dostępne jest równolegle z premierą wydania papierowego. Zazwyczaj możne je nabyć już po północy w dniu premiery nowego numeru magazynu. 

3. Czy e-wydanie można czytać np. w Acrobat Readerze?

Tak. E-wydanie w formacie PDF dostępne w naszym sklepiku umożliwia czytanie pisma w Acrobat Readerze. W przypadku e-Kiosk.pl i eGazety.pl e-wydania możliwe jest do odczytu przy pomocy specjalnej aplikacji przygotowanej dla PC-tów lub aplikacji dla urządzeń mobilnych z Androidem i iOS.

Kontakt

W sprawie e-wydań prosimy o kontakt:
 
mailowy:
telefoniczny: 22 517 13 65