Monster Jam: Crush It!
424V

Monster Jam: Crush It!

Monster Jam: Crush It!
  • Premiery
  • Świat: 25.10.2016
  • Europa: 25.10.2016
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Zręcznościowa, Wyścigi
  • Liczba graczy: 1
  • od lat 7
  • przemoc

Monster Jam: Crush It! to gra wyścigowa z udziałem monster trucków wyprodukowana przez Team6 Game Studios i wydana przez Maximum Games. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Crush It! to kolejna odsłona serii Monster Jam. Najnowsza część zmieniła właściciela i ukazała się już pod szyldem nowego wydawcy. Produkcja Team6 Game Studios oferuje trzy warianty rozgrywki. Pierwszy to Stadium Races, czyli standardowe wyścigi. Jest ich łącznie sześć (wszystkie wyścigi należy zaliczyć przy jednym podejściu; jeśli przegramy, cofamy się do menu głównego). Co warto podkreślić, rywalizacja toczy się na torach, które fani monster trucków mogą znać z prawdziwych zawodów Monster Jam. Drugi tryb to Stadium Freestyle, gdzie rywalizacja polega na wykonywaniu możliwie jak najbardziej efektownych ewolucji. Zawody rozgrywają się na sześciu specjalnie przygotowanych do tego obiektach. Trzeci tryb to natomiast Hill Climb. Zabawa przypomina w nim serię Trails. Z grubsza rzecz biorąc nasze zadanie polega na pokonywaniu torów przeszkód. Twórcy przygotowali osiemdziesiąt wyzwań i trzy warianty rozgrywki. Pierwszy to Time Attack, w którym próbujemy wykręcić jak najlepszy czas, drugi Stunt, gdzie ciułamy punkty wykonując ewolucje, z kolei w Survival zmagania polegają na unikaniu wybuchających beczek. Po drodze możemy zbierać literki tworzące słowo CRUSH. Po dojechaniu do mety jesteśmy natomiast oceniani.

Wraz z postępami odblokowujemy nowe samochody. Warto jednak dodać, że nie różnią się one parametrami.

Oprócz wymienionych powyżej trybów gra oferuje sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami graczy z poszczególnych trybów. Nie ma natomiast multiplayera pod żadną postacią.

Monster Jam: Crush It! było oceniane bardzo słabo.

Podobne gry