Everybody's Golf (2017) (PS4)

Everybody's Golf (2017) (PS4)

Everybody's Golf (2017)
  • Premiery
  • Świat: 29.08.2017
  • Europa: 30.08.2017
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Sportowa
  • Liczba graczy: 1-4
  • od lat 3

Ocena społeczności

8.89 głosów
-

Ocena PPE.pl

9.0 Czytaj recenzję

Everybody’s Golf to gra sportowa traktująca o golfie (ale i nie tylko) wyprodukowana przez japońskie studio Clap Hanz wespół z Japan Studio i wydana przez Sony Interactive Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 4.

Everybody’s Golf to reboot serii, która swoje początki miała jeszcze na pierwszej stacjonarnej konsoli Sony. Jej formuła została tym razem znacząco poszerzona - nowa produkcja Clap Hanz traktuje bowiem już nie tylko o golfie, ale wrzuca nas do otwartego świata, w którym czekają na nas także inne atrakcje, nie tylko wbijanie piłek do dołka.

Zabawę rozpoczynamy od stworzenia własnej postaci, do czego służy rozbudowany edytor - zaimplementowany po raz pierwszy w historii serii. Decydować możemy o różnych rzeczach, w tym o budowie ciała, fryzurze, kolorze oczu itd. Jeśli jednak nie mamy na to ochoty, możemy też wybrać przygotowany przez twórców avatar. Po zakończeniu procesu trafiamy do huba, z którego możemy wybrać interesującą nas aktywność. Można spróbować rozegrać turnieje w singlu, zagrać w multiplayerze z innymi (maksymalnie cztery osoby jednocześnie; dostępny jest wariant sieciowy i lokalny) lub pobiegać po otwartym świecie.

Ta ostatnia możliwość pozwala nam między innymi potrenować, dzięki czemu możemy rozwijać umiejętności naszego zawodnika lub poprawiać wyniki (gra posiada sieciowe rankingi). Oprócz tego możemy też poświęcić czas na aktywności nie mające wiele wspólnego z tytułową dyscypliną, jak wyścigi wózkami golfowymi czy łowienie ryb. Na polach golfowych poukrywane są również znajdźki i bonusy.

Co warto dodać, początkowo ilość dostępnej zawartości jest ograniczona. Wraz z postępami otrzymujemy jednak punkty doświadczenia, które zmieniają ten stan rzeczy. Poza tym otrzymujemy także pieniądze, które można przeznaczyć na zakup kijów, ciuchów itd. W tym kontekście należy wspomnieć, że proces można przyspieszyć wydając prawdziwe pieniądze na zakup wirtualnej waluty.

Podobne gry