Hatsune Miku: Project Diva Future Tone (PS4)

Hatsune Miku: Project Diva Future Tone (PS4)

Hatsune Miku: Project Diva Future Tone
  • Wydawca: Sega
  • Wersja językowa: Angielska Angielska
  • Premiery
  • Świat: 23.06.2016
  • Europa: 10.01.2017
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Muzyczna
  • Liczba graczy: 1
  • Dystrybucja cyfrowa: Tak

Ocena społeczności

5.16 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

Japońska gra rytmiczna Hatsune Miku: Project DIVA Future Tone zadebiutowała w wersji cyfrowej na japońskim PS Store 23 czerwca 2016r.

Jest to składanka, która zawiera dwieście dwadzieścia utworów. W części Future Sound zawarto sto dwadzieścia kawałków z poprzednich części serii na konsolach Sony. Natomiast pozostałe sto kawałków zawarte w części Colorful Tone pochodzi z wersji gry na automaty oraz z serii Mirai na 3DSa.

W Hatsune Miku: Project DIVA Future Tone występują także piosenki przygotowane specjalnie na rzecz tego tytułu, których nie usłyszymy w żadnej innej części serii o wirtualnych gwiazdach estradowych. Każdą z tych dwóch części można zakupić osobno.

Oprócz ogromnej ilości piosenek gracz otrzymuje także do dyspozycji trzysta czterdzieści modułów (strojów) dla vocaloidów występujących w tej produkcji. Najważniejszą vocaloidką jest tytułowa elektroniczna diva, Miku Hatsune. Towarzyszy jej Luka Megurine, Meiko, Kaito oraz rodzeństwo Kagamine: Len i Rin.

W celu odblokowania kolejnych modułów należy zdobyć wymaganą do tego liczbę punktów divy. Aby tego dokonać należy wybrać dowolny kawałek i w odpowiednim momencie naciskać na padzie te same przyciski, które pojawiają się na ekranie. Ich rodzaj i częstotliwość występowania uzależniona jest od wybranego przez nas poziomu trudności, który w dowolnej chwili można zmieniać

Rozgrywka w tej japońskiej grze rytmicznej uległa drobnym zmianom. Teraz każdy gracz może skonfigurować przyciski wedle własnych upodobań. Aspekt społecznościowy znany z Divy f i Divy f 2nd został całkowicie usunięty.

Nie jest to koniec nowości w obrębie serii. Tym razem wszystko działa w sześćdziesięciu klatkach na sekundę i w rozdzielczości FullHD.

Tytuł nie opuścił granic Japonii i na chwilę obecną nie jest planowane jego wydanie na Zachodzie.


Opis opracował: squaresofter
Podobne gry