Dead Trigger 2 (Mobile)

Dead Trigger 2 (Mobile)

Dead Trigger 2
  • Wydawca: Madfinger Games
  • Wersja językowa: Angielska Angielska
  • Premiery
  • Świat: 23.10.2013
  • Europa: 23.10.2013
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Strzelanina FPP, Akcja
  • Liczba graczy: 1
  • Dystrybucja cyfrowa: Tak
  • od lat 12

Ocena społeczności

7.75 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

Dead Trigger 2 to strzelanina FPS wyprodukowana na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Gra została wyprodukowana i wydana przez Madfinger Games 23 października 2013 roku.

Dead Trigger 2, to kontynuacja znanej już strzelaniny FPS, która zdobyła swoją popularność dzięki wspaniałej grafice i miodności. Druga część została zdecydowanie bardziej rozbudowana względem swojej poprzedniczki. 

Gracz wciela się w jednego z ocalałych, który będzie walczyć z hordą zombie. Oprócz ratowania własnego życia, bohater będzie mieć misje specjalne. Będzie musiał pomagać innym ocalałym, aby przetransportować ich do wskazanego miejsca, dostarczyć skrzynki z żywnością, itp.

Gra jest stale rozwijana i od dnia premiery do dzisiaj bardzo się zmieniła. Zmiany dokonano dosłownie wszędzie. Zaczynając od interfejsu, menu gry poprzez kampanię. Jest to zdecydowanie na plus, gdyż z każdą aktualizacją - Dead Trigger 2 jest jeszcze ciekawsze, dzięki czemu gra nie może się nudzić.

Jest to tytuł free-to-play, który nie zmusza gracza do kupowania ułatwień za realne pieniądze. Wszystkiego można dokonać przy odrobinie cierpliwości i to zupełnie za darmo.

Arsenał broni, który jest podczas gry do dyspozycji jest równie wielki, jak w poprzedniej części. Każda broń wraz ze wzrostem levelu postaci może zostać zmodyfikowana, dzięki czemu zadawać można większe obrażenia. Oczywiście wszelkie modyfikacje dokonuje się za pomocą pieniędzy zdobywanych podczas grania.

Gra ma trzy stopnie trudności: Easy, Medium, High. Poziom najwyższy nie stanowi jakiegoś wielkiego wyzwania, dlatego też jest zalecanym podczas grania. Są oczywiście tego plusy. Wybierając poziom wysoki, gracz za każdą ukończoną misję zdobywa więcej pieniędzy niż przy poziomie łatwym. Dzięki temu, szybciej będzie mógł modyfikować/kupować bronie. Rozbudowywać swoją bazę, w której inni ocalali przygotowują broń, jest zaplecze sanitarne oraz "dopalacze", czyli boost dla XP, większy mnożnik zdobytych pieniędzy za misje, itp.

Mapa z kampanią jest dość duża. Jest tzw kampania podstawowa, a po jej ukończeniu jest całe mnóstwo misji pobocznych, które w tej grze dosłownie się nie kończą. Co jakiś czas pojawiają się również tzw eventy, na których można wygrać dość sporą gotówkę, która przyda się do kolejnych modyfikacji.

Graficznie jest skok względem jedynki, która już wyglądała bardzo dobrze, jak na grę wydaną na urządzenia mobilne. Studio Madfinger Games jest jednym z tych, gdzie dbają o swoje produkty, a Dead Trigger 2 jest kolejnym na to dowodem. W razie problemów z płynnym działaniem na urządzeniach, w opcjach jest możliwość zmniejszenia detali (jakość tekstur). Dźwięk również jest na wysokim poziomie. Pod tym względem ani trochę gra nie odbiega od tych, które są wydane na konsole stacjonarne i/lub komputery.

Studio pozwala na zapis stanu gry w chmurze, Wystarczy podczas gry zarejestrować się na ich koncie, dzięki czemu swój profil można trzymać na ich serwerach. Jest to całkowicie darmowa opcja, która może się przydać podczas zmiany w przyszłości urządzenia na inne.

Sterowanie jest bardzo dobre. Jest lekko zmodyfikowane w porównaniu z pierwszą częścią, ale na plus. Otóż w drugiej części jest opcja automatycznego strzelania, która może się okazać dużym ułatwieniem dla wielu graczy.

Podobne gry