Girl Fight (PS3)

Girl Fight (PS3)

Girl Fight
  • Premiery
  • Świat: 25.09.2013
  • Europa: 25.09.2013
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Bijatyka
  • Liczba graczy: 1-2
  • Dystrybucja cyfrowa: Tak

Ocena społeczności

5.04 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

Girl Fight to trójwymiarowa bijatyka z udziałem wyłącznie (skąpo odzianych) postaci żeńskich. Gra przypomina pod tym względem serie Dead or Alive i Rumble Roses. Tytuł ukazała się na PlayStation 3 i Xboxa 360 w cyfrowej dystrybucji, za jego produkcję odpowiadało studio Kung Fu Factory.

Studio odpowiedzialne za grę może być znane graczom dzięki Supremacy MMA, jednak Girl Fight nie sili się na realizm, na pierwszy rzut oka żywo przypominając Dead or Alive nie tylko pod względem specyficznej otoczki, ale i systemu walki.

Całość spaja historia, w której podejrzana organizacja zwana po prostu The Foundation porywa kobiety posługujące się telekinezą, by zrobić z nich maszyny do zabijania. Do wyboru dostajemy osiem postaci z różnym wachlarzem umiejętności. Każda z nich ma jeden cel - wydostać się ze szponów Fundacji.

Walki toczą się jeden na jednego i rozgrywka polega na tym, by zredukować pasek energii przeciwniczki do zera. Cechą wyróżniającą Girl Fight to moce ‘psi-amp’, które dają dostęp do różnych przydatnych zdolności typu regeneracja zdrowia (przy celnie zadanym ciosie), nietykalność bądź większa siła.

W grze pojawiają się elementy dodatkowo uatrakcyjniające rozgrywkę. Są to Combits, tutejsza waluta, którą otrzymuje za prawidłowo wykonane techniki. Za pieniądze można kupować nowe umiejętności, a także ciuchy, ilustracje do galerii oraz notki informujące o historiach poszczególnych zawodniczek.

Urozmaicenie funduje też tzw. Wager System. Najprościej ujmując są to swego rodzaju wyzwania. Przed walką otrzymujemy wytyczne i za ich zrealizowanie nagradzani jesteśmy Combitsami niezależnie od tego czy wygramy, czy przegramy.

Podobne gry