Criminal Girls (PSP)

Criminal Girls (PSP)

Criminal Girls
  • Producent: Imageepoch
  • Wydawca: Nippon Ichi
  • Wersja językowa: Japońska
  • Premiery
  • Świat: 18.11.2010
  • Europa: Nie wydano
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: RPG

Ocena społeczności

7.01 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

Criminal Girls to japońska gra RPG wyprodukowana przez studio Imageepoch i wydana przez Nippon Ichi Software. Tytuł ukazał się na PlayStation Portable i oficjalnie nie ukazał się poza Japonią.

Akcja gry toczy się w piekle, które jest tu czymś w rodzaju więzienia, gdzie ludzie, którzy nabroili za życia, przechodzą proces resocjalizacji. My wcielamy się w naczelnika, pod którego kuratelę trafiają niegrzeczne dziewczyny. Początkowo są ich cztery, ale z czasem dochodzą kolejne. Nasze zadanie polega z grubsza na tym, aby je ‘zresocjalizować’, co sprawi, że staną się pełnoprawnymi, wartościowymi członkami społeczeństwa.

Criminal Girls to specyficzny dungeon crawler. Nasze główne zadanie to przeczesywanie dungeonów umiejscowionych w piekle i co z tym idzie walka z różnymi zamieszkującymi je maszkarami. W starciach biorą udział nasze podopieczne. System jest turowy a czynności do wykonania wybieramy z listy komend. Co ciekawe, nie mamy nad nimi bezpośredniej kontroli. Dziewczyny podsuwają nam tylko sugestie co robić, których jest kilka, a my musimy wybrać najlepszą możliwą w danym momencie opcję.

Sugestie nie zawsze są najlepsze, zwłaszcza na początku gdy nasze relacje nie są odpowiednio ‘wykształcone’. Aby zmienić ten stan rzeczy (i wyuczyć je nowych zdolności), bohaterki należy karać uczestnicząc w minigrach z erotycznym podtekstem. Po całym procesie ukarana dziewczyna zwróci się do nas z prośbą, którą musimy wykonać: może to być dostarczenie jakiegoś przedmiotu, ekwipunku, przekąski itd.

Criminal Girls w wersji na PSP nie ukazało się na Zachodzie. Poza Japonią wydano dopiero edycję Criminal Girls: Invite Only, do której dorzucono nową zawartość, jak dodatkowe scenariusze i postacie.

Podobne gry