MX vs. ATV Unleashed (XBOX)

MX vs. ATV Unleashed (XBOX)

MX vs. ATV Unleashed
  • Premiery
  • Świat: 24.03.2005
  • Europa: 24.06.2005
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Wyścigi
  • Liczba graczy: 1-6
  • od lat 3

Ocena społeczności

2.52 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

MX vs. ATV: Unleashed to gra wyścigowa wyprodukowana przez Rainbow Studios i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych (z systemem Windows) oraz konsolach PlayStation 2 i Xbox.

MX vs. ATV traktuje o wyścigach offroad. Główną rolę grają tutaj motocykle (o różnej mocy silnika) i quady, ale oprócz nich twórcy dodali też inne pojazdy, między innymi pustynne buggy, monster trucki, wózki golfowe a nawet (jako bonus)… helikoptery i samoloty.

Produkcja Rainbow Studios posiada cztery główne warianty rozgrywki. Jest to Single Race, czyli pojedynczy wyścig bez zbędnych ceregieli, Challenge, Championship oraz multiplayer. Challenge to swego rodzaju wyzwania, w których ścieramy się z innym zawodnikiem w różnych okolicznościach (np. używając do tego wspomnianego samolotu). Championship, czyli mistrzostwa, to z kolei najważniejszy tutejszy tryb składający się z szesnastu wyścigów. Wygrywa ten, kto na koniec rywalizacji uzbiera najwięcej punktów (przyznana ich liczba zależna jest od zajętej lokaty). Multiplayer to oczywiście rozgrywka wieloosobowa. Gra posiada funkcje sieciowe, choć w przypadku PS2 dostępne są one tylko w wersji amerykańskiej.

Twórcy oddali do naszej dyspozycji opcję wyboru stopnia trudności. Jeśli jest on niski, ścigamy się z nikomu nieznanymi zawodnikami, jeśli natomiast jest wyższy, wówczas stawiamy czoło profesjonalistom biorącym udział w prawdziwych zawodach.

W grze zaimplementowano także system trików. Łącznie jest ich kilkadziesiąt - większość wykonuje się dość prosto, ale są też takie wymagające większych umiejętności. W Unleashed oczywiście przygotowano zawody, w których skupiamy się tylko na wykonywaniu ewolucji.

Podobne gry