WWE SmackDown! vs. RAW 2007 (PS2)

WWE SmackDown! vs. RAW 2007 (PS2)

WWE SmackDown! vs. RAW 2007
  • Premiery
  • Świat: 10.11.2006
  • Europa: 10.11.2006
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Bijatyka
  • Liczba graczy: 1-6
  • od lat 16
  • przemoc

Ocena społeczności

8.014 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

WWE SmackDown! vs. RAW 2007 to gra traktująca o wrestlingu wyprodukowana przez studio Yuke's i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, PlayStation Portable oraz Xbox 360.

WWE SmackDown! vs. RAW 2007 to kolejna odsłona serii SmackDown!, w związku z czym gra bazuje na rozwiązaniach i systemach znanych z poprzednich odsłon cyklu, choć developer nie omieszkał też zaimplementować zupełnie nowych patentów. Jeśli chodzi o system walki, największym novum jest Analog Control Grappling System, czyli nowy system chwytów/rzutów. Daje on nam znacznie większą kontrolę nad wykonywaniem tego typu ataków, do czego używamy gałek. Wspomnieć także warto o dwóch rodzajach movesetów, tj. umiejętnościach. Zawodnicy dzielą się na tych lżejszych i cięższych, co rzutuje na to, jakimi atakami się posługują. Jeszcze inna zmiana, o której warto napomknąć, to większa interaktywność na planszach. W grze możemy walczyć nawet pośród publiczności, choć zaznaczyć warto, że w pełnej krasie atrakcja ta dostępna jest tylko na Xboxie 360 (na PS2 zaś z pewnymi ograniczeniami wynikającymi z mniejszych możliwości konsoli). Względem poprzedników dodano również zupełnie nowych wrestlerów (kilkanaście nowych twarzy).

Gra oferuje oczywiście różne warianty rozgrywki i rodzaje walk. Ten najważniejszy, podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzedników, to sezon. Jego struktura jest nieliniowa, co oznacza, że w zależności od podejmowanych wyborów kariera naszego zawodnika rozwija się inaczej. Poza tym dostępne są też edytory pozwalające stworzyć własnego zapaśnika, animację wejścia na ringu czy zespół, tryb pozwalający wcielić się w menedżera oraz multiplayer. Na PS2 rywalizować jednocześnie może maksymalnie sześć osób, na pozostałych sprzętach cztery.

Podobne gry