Harley-Davidson Motorcycles: Race to the Rally (PC)

Harley-Davidson Motorcycles: Race to the Rally (PC)

Harley-Davidson Motorcycles: Race to the Rally
  • Wersja: Także na:
  • Premiery
  • Świat: 27.11.2006
  • Europa: 16.03.2007
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Wyścigi
  • Liczba graczy: 1

Ocena społeczności

3.01 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

Harley-Davidson Motorcycles: Race to the Rally to gra traktująca o wyścigach motocyklów wyprodukowana przez Sand Grain Studios i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na PlayStation 2 oraz komputerach.

Produkcja Sand Grain traktuje o wyścigach motocyklowych. Konkretnie rzecz biorąc pozwala nam pościgać się motocyklami Harley-Davidson. Twórcy przygotowali dwadzieścia modeli (jak Softail, Dyna, Touring, Sportster czy inne), które można modyfikować poprawiając ich wygląd i/lub osiągi. Wszystkich kombinacji, jak zapewniał developer, jest ponad tysiąc.

Główną atrakcją gry jest Tour Mode, w którym przemierzamy Stany Zjednoczone. Naszym zadaniem jest dotrzeć do Sturgis w stanie Południowa Dakota, gdzie odbywa się doroczny zjazd motocyklistów. W trakcie trwania tej wyprawy odwiedzamy różne zakątki Ameryki, w tym legendarną Route 66, doki w Illinois czy czteropasmową autostradę w Laughlin w Nevadzie. Po drodze zmagamy się z rozmaitymi przeszkodami, które starają się nam utrudnić dotarcie na miejsce, jak ruch drogowy czy inni motocykliści, z którymi możemy sobie radzić kopiąc ich. Nierzadko zdarza się też, że wykonujemy skoki, driftujemy lub korzystamy z boosta. W grze nie brakuje efekciarskich kraks inspirowanych serią Burnout. Co warto dodać, Race to the Rally rozpoznaje siłę, z którą wciskamy przyciski DualShocka 2.

Rozgrywce przygrywa kilka licencjonowanych utworów takich wykonawców, jak Posion, Great White, George Thorogood, Heart i paru innych.

Gra, w odróżnieniu od wielu innych produkcji tego samego typu, nie posiada trybu multiplayer.

Harley-Davidson Motorcycles: Race to the Rally otrzymywało bardzo niskie noty w momencie premiery.

Podobne gry