Drug Dealer Simulator
55V

Drug Dealer Simulator

Drug Dealer Simulator
  • Premiery
  • Świat: 16.04.2020
  • Europa: 16.04.2020
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Symulacja
  • Liczba graczy: 1

Drug Dealer Simulator to symulator, który pozwala graczom wcielić się w przestępcę budującego swoją organizację od podstaw. Tytuł ukazał się na komputerach. Za jego produkcję odpowiadało Byterunners Game Studio, a za wydanie Movie Games.

Produkcja studia Byterunners, jak sama nazwa wskazuje, pozwala nam przejąć kontrolę nad dilerem narkotyków. Tytuł stara się w ‘realistyczny’ sposób przedstawić w karierę w półświatku. Nasza postać rozpoczyna skromnie - od kontaktów z niejakim Eddie’m, który wprowadza nas do biznesu. Otrzymujemy od niego niewielkie ilości narkotyków popularnych używek w rodzaju trawki, a te następnie rozprowadzamy wśród klienteli. Schemat działań jest następujący: zamawiamy narkotyki, odbieramy towar w bezpiecznym miejscu, a następnie próbujemy dotrzeć do odbiorcy, od którego przyjmiemy zapłatę.

Nasza działalność jest oczywiście nielegalna, co sprawia, że zagrożenie stanowi kręcącą się po mieście policja. Stróżowie prawa mogą w pewnych sytuacjach zwrócić na nas uwagę, np. wtedy gdy zachowujemy się lub wyglądamy podejrzanie, po czym ruszyć w pościg. W razie wpadki otrzymujemy mandat, a towar, jaki mieliśmy przy sobie, zostaje zarekwirowany. Warto dodać w tym miejscu, że czasami można się uratować, wrzucając np. plecak z prochami do krzaków, a po wszystkim wrócić po niego.

Z czasem budujemy swoją pozycję w przestępczym światku. Zarabiamy więcej, pieniędzy, zyskujemy możliwość sprzedawania nowych narkotyków (a także modyfikowania ich składu, np. poprzez dodanie mąki), a nawet zatrudniania kolejnych dilerów, czym poszerzamy skalę działalności.

W grze zaimplementowano także system rozwoju. Wraz z postępami gromadzimy doświadczenie, a to z kolei pozwala usprawniać i odblokowywać różne umiejętności przydające się podczas dilowania.  

Podobne gry