Commandos 2 - HD Remaster (Mobile)

Commandos 2 - HD Remaster (Mobile)

Commandos 2 - HD Remaster
  • Premiery
  • Świat: 2019
  • Europa: 2019
  • Polska: 2019
  • Gatunek: Inna, Skradanka, Strategiczna
  • Liczba graczy: 1

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

Commandos 2 - HD Remaster to strategia - a dokładnie RTT (Real Time Tactics) - z elementami skradanki, za produkcję której odpowiada Yippee! Entertainment, a wydaniem zajmuje się Kalypso Media Digital. Produkcja ukaże się w czwartym kwartale 2019 roku na komputerach osobistych (Linux, Macintosh, Windows), PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych (iOS/Android).

Odświeżana wersja (Commandos 2: Men of Courage) została wyprodukowana przez Pyro Studios i wydana przez Eidos Interactive w 2001 roku na Windowsa, w 2002 roku na PlayStation 2 oraz Xbox, a trzy lata po konsolowej premierze także na Macintosha. W ramach poprawionej edycji jej twórcy zdecydowali się na udoskonalenie warstwy technicznej, graficznej, interfejsu oraz samouczka. Dodatkowo wersja na Steam ma planowane osiągnięcia, częściową obsługę kontrolera, karty kolekcjonerskie, a także ma wykorzystywać Steam Cloud. 

W ramach odświeżenia główne założenia produkcji pozostały bez zmian, czyli jest to przedstawiciel gier taktycznych z silnym naciskiem na aspekt związany ze skradaniem, osadzona w okresie drugiej Wojny Światowej. Tak więc graczowi przyjdzie pokierować oddziałem komandosów, którzy to zostali wysłani za linie wroga celem wykonania pewnych skomplikowanych zadań jak np. sabotaż. W skład tego oddziału mogą wejść takie osoby jak Jack O’Hara, Tread, Inferno czy Duke.


Opis opracował: BZImienny
Podobne gry