Mighty Switch Force! Collection (PS4)

Mighty Switch Force! Collection (PS4)

Mighty Switch Force! Collection
  • Producent: WayForward
  • Wydawca: WayForward Technologies
  • Wersja językowa: Angielska Angielska
  • Premiery
  • Świat: 25.07.2019
  • Europa: 25.07.2019
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Zręcznościowa, Kolekcje
  • Liczba graczy: 1-4

Ocena społeczności

-0 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

Mighty Switch Force! Collection to składanka czterech gier z serii Mighty Switch Force! wyprodukowanych przez niezależne studio WayForward Technologies. Kolekcja ukazała się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Kolekcja zawiera cztery tytuły:

Mighty Switch Force! i Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition

Produkcja WayForward to dwuwymiarowa gra zręcznościowa. Podstawowym zadaniem naszej podopiecznej, funkcjonariuszki policji Patricii Wagon, jest odnalezienie zbiegłych kryminalistek sióstr Hooligan, a jeśli nam już się to uda, musimy zlokalizować kaprala Gendarmora i dostać się do niego w odpowiednim czasie. Bohaterka dysponuje blasterem służącym do obrony przed nieprzyjaciółmi i potrafi skakać, ale najważniejszy na jej wyposażeniu jest specjalny hełm (Siren Helm), dzięki któremu jest w stanie przełączać się między panelami znajdującymi się na pierwszym i drugim planie. Bloki miewają różne przeznaczenie, np. wystrzeliwują Patricię lub przeciwników w określonym kierunku

Hyper Drive Edition to wzbogacona o dodatkową zawartość nowsza edycja pierwszej części Mighty Switch Force! Oferuje ona przebudowane (trudniejsze) levele, wszystkie DLC i nowy styl graficzny.

Mighty Switch Force! 2

Rozgrywka nie uległa znaczącym zmianom względem pierwowzoru, choć formuła doczekała się pewnych modyfikacji. Podczas zmagań nadal musimy odnajdywać siostry Hooligan, przy czym teraz nie po to, by je zamknąć w więzieniu, ale po to, żeby je uratować. 

Największa nowość polega tym razem na tym, że Patricia nie korzysta z blastera, tylko z broni wystrzeliwującej wodę. Służy ona nie tylko do walki z przeciwnikami, ale też do innych czynności: rozwiązywania prostych łamigłówek oraz gaszenia pożarów. Podobnie jak w pierwszej części także i tutaj pojawia się patent z przełączaniem bloków między pierwszym a drugim planem.

Mighty Switch Force! Academy

Najważniejsze założenia rozgrywki nie uległy dużym zmianom względem dwóch numerowanych odsłon, choć Academy przypomina gry ze złotej ery automatów, czyli mniej więcej z początku lat 80., a nie bardziej tradycyjne dwuwymiarowe zręcznościówki. Rzecz polega na tym, odnaleźć pięć hologramów sióstr Hooligan, a następnie znaleźć drogę do wyjścia, czyli do kaprala Gendarmora. Na to wszystko mamy wyznaczony pewien limit czasu.

Podobne gry