SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated (Mobile)

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated (Mobile)

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated
  • Producent: HandyGames
  • Wydawca: HandyGames
  • Wersja językowa: Polska Pełna
  • Premiery
  • Świat: 21.01.2021
  • Europa: 21.01.2021
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Platformowa
  • Liczba graczy: 1-2

Ocena społeczności

-0 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez Purple Lamp Studios i wydana przez THQ Nordic. Tytuł ukazał się na komputerach, urządzeniach przenośnych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Rehydrated to remake gry z PS2, GameCube’a i Xboxa.

Rehydrated to remake gry z 2003, która ukazała się pierwotnie na PlayStation 2, Xboxie i GameCube’ie. Założenia względem oryginału nie uległy oczywiście zmianie. Bikini Dolne, miejscowość, w której mieszka główny bohater, SpongeBob Kanciastoporty, zmaga się z inwazją robotów. Sprawcą zamieszania jest Plankton, który postanowił wykraść przepis na burgery Panu Krabowi. W tym celu konstruuje on maszynę o nazwie Duplicatotron 3000, by stworzyć armię maszyn. Przez pewne niedopatrzenie plan jednak nie wypala. Roboty przestają go słuchać, siejąc postrach w okolicy. W tej sytuacji SpongeBob wraz Patrickiem i Sandy postanawiają stawić czoło zagrożeniu..

Produkcja Purple Lamp (za pierwowzór odpowiadało Heavy Iron Studios) to trójwymiarowa platformówka, w której na przejście czeka ponad trzydzieści poziomów. W trakcie ich przechodzenia omijamy przeszkody, walczymy z przeciwnikami i gromadzimy znajdźki. Do dyspozycji, jak wspomniano, mamy trzy postacie. SpongeBob, Patrick i Sandy różnią się umiejętnościami - zarówno tymi przydającymi się do eliminowania przeszkadzajek, jak i eksplorowania plansz. Pomiędzy bohaterami można się przełączać w specjalnie do tego celu przeznaczonych miejscach - na przystankach autobusowych.

Jak na rasowego platformera przystało, nie brakuje tu znajdziek. W grze znajdziemy trzy ich rodzaje: złote szpatułki (otwierają dostęp do nowych miejsc), skarpetki Patricka (za dziesięć otrzymujemy złotą szpatułkę) oraz świecące obiekty (pełniące funkcję waluty).

Wersja Rehydrated oferuje nie tylko uwspółcześnioną oprawę graficzną, ale także kilka innych atrakcji, jak tryb multiplayer dla dwóch osób czy zawartość wyciętą z pierwowzoru.

Podobne gry