Heroes of the Seven Seas (PC)

Heroes of the Seven Seas (PC)

Heroes of the Seven Seas
  • Wersja: Także na:
  • Premiery
  • Świat: 14.10.2016
  • Europa: 14.10.2016
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Przygodowa, Akcja, Wirtualna rzeczywistość
  • Liczba graczy: 1
  • Dystrybucja cyfrowa: Tak

Ocena społeczności

-0 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

Heroes of the Seven Seas to gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez chińskie studio Mirage Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz PlayStation 4. Do działania wymagał on gogli wirtualnej rzeczywistości.

Założenia Heroes of the Seven Seas są jasne. Gra pozwala nam się wcielić w pirata poszukującego pewnego tajemniczego artefaktu. Akcja rozgrywa się w XVI wieku, lecz dodać warto, że twórcy nie podjęli próby starannego odwzorowania epoki, w związku z czym sporo jest tutaj elementów fantastycznych.

Produkcja Mirage Interactive pozwala na przemierzać lądy i morza; to drugie na pokładzie naszej łajby. Świat gry jest przy tym otwarty, dzięki czemu możemy podróżować po nim wedle własnego uznania. Zmagania obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Poszukując wspomnianego artefaktu trafiamy na wyspy, gdzie w miejscowych portach handlujemy zdobycznymi (zrabowanymi) dobrami, konwersujemy z NPC-ami lub naprawiamy tudzież modyfikujemy statek. Jeśli chodzi o to drugie, zmieniać możemy np. jego kadłub, żagle lub uzbrojenie, co zwiększa szanse podczas batalii, które toczymy nie tylko z innymi piratami, ale również z armią oraz morskimi potworami. Z racji tego, że jesteśmy piratami warto również zaznaczyć, iż da się przejmować statki innych, jeśli mamy ku temu możliwości.

Podczas bitew musimy mieć wzgląd na rozmaite kwestie. Z jednej strony należy sterować statkiem, z drugiej zaś wydawać komendy dotyczące chociażby tego, jakiej broni w danym momencie użyć. Sami także możemy wziąć udział w starciach.

Heroes of the Seven Seas można ukończyć w mniej więcej kilka godzin.

W przypadku wersji PeCetowej wspomnieć należy, że gra wymaga kontrolera.

Podobne gry