Dragon Ball: Xenoverse - konkurs cosplayowy

KONKURS | NAGRODY | REGULAMIN | PARTNERZY

Zapraszamy wszystkich do konkursu związanego z grą Dragon Ball: Xenoverse. Wiesz co to cosplay? Lubisz się przebierać za postacie z gier wideo? Jeśli tak, to nasza zabawa jest właśnie dla Ciebie! Co należy zrobić, aby mieć szansę na główną nagrodę?

Przebierz się za ulubioną postać z serii Dragon Ball i przyślij nam zdjęcie swojego cosplayu

 

Dragon Ball: Xenoverse


Dragon Ball: Xenoverse (po raz pierwszy na PlayStation®4 i Xbox One!) to powrót do korzeni dragonballowych bijatyk. Zawodnicy będą walczyć o tytuł najsilniejszego wojownika na turnieju Tenkaichi Budokai. Zupełnie nowy styl rozgrywki pozwoli graczom wziąć udział w ogromnej, szalonej walce, w której stawką jest tytuł mistrza i specjalne nagrody! Czy Twoja postać okaże się wystarczająco dobra, aby pokonać takie sławy, jak Goku, Vegeta czy Piccolo? Po więcej informacji na temat gry odsyłamy tutaj.

Gorąco zachęcamy do zabawy, bo nagrody są naprawdę bardzo kuszące. Na najlepszych cosplayerów czekają:

konsola PlayStation 4gra Dragon Ball: Xenoverse (wersja na PS4)

Więcej informacji na temat gry znajdziecie tutaj.subskrypcje PlayStation Plus

PlayStation®Plus to usługa subskrypcyjna PS Network, dzięki której można maksymalnie wykorzystać możliwości systemów PS4™, PS3™ oraz PlayStation®Vita. W przypadku PS4 usługa PS Plus umożliwia granie online. PS Plus co miesiąc zapewnia użytkownikom dostęp do najlepiej ocenianych gier* w trakcie trwania okresu członkowskiego (*Najwyżej oceniane wg rankingu metacritic (min. 70 pkt)). Subskrybenci PS Plus mają dostęp do dwóch tytułów w miesiącu dla każdej platformy. Każdy tytuł w ramach PlayStation Plus jest dostępny w pierwszą środę każdego miesiąca, aż do pierwszej środy kolejnego miesiąca. Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są tutajnaklejka na konsolę PS4 i na dwa pady z grafiką Dragon Ballfigurki Dragon Ball

(wysokość każdej z figurek: ok. 10 cm; postacie: Vegeta, Cell (wersja Perfect), Piccolo)breloki z postacią VegitoREGULAMIN

 
I. Organizator konkursu
 
Organizatorem konkursu jest portal PPE.pl, którego wydawcą jest ADVERTIGO S.A.
 
II. Przedmiot konkursu
 
Przedmiotem konkursu jest stworzenie cosplaya i przesłanie na wskazany adres mailowy zgłoszenia konkursowego w postaci zdjęcia wykonanego cosplaya. 
 
III. Czas trwania konkursu
 
Konkurs odbywa się w terminie od 5 lutego (czwartek) 2015 roku do 23 lutego (poniedziałek) 2015 roku. Zakończenie konkursu nastąpi o północy 23 lutego, gdzie wiążącą godziną nadsyłanych zgłoszeń jest godzina wpłynięcia maila konkursowego na skrzynkę mailową organizatora. 
 
IV. Uczestnicy konkursu
 
W konkursie udział mogą brać wszyscy chętni z wyjątkiem pracowników firmy Cenega Spółka Akcyjna i firmy ADVERTIGO S.A., wydawcy portalu PPE.pl i magazynu PSX Extreme. 
 
V. Forma i termin składania prac konkursowych
 
 • aby wziąć udział w zabawie, należy na adres [email protected] przesłać zdjęcie stworzonego przez siebie przebrania (cosplay), które będzie związane z bohaterami gry Dragon Ball; na zdjęciu powinna znajdować się jedna osoba będąca w przebraniu, które zgłaszane jest do konkursu. W zgłoszeniu konkursowym prosimy wpisać, jakiej postaci dotyczy przebranie. 
 • w zgłoszeniu konkursowym należy przesłać tylko i wyłącznie jedno zdjęcie (nie może to być kolaż) w formacie jpg lub png; zdjęcie należy przesłać jako załącznik do maila. Załącznik powinien być opisany imieniem i nazwiskiem zgłaszającego. 
 • jeden uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie w trakcie trwania konkursu.
 • prace można nadsyłać wraz ze startem konkursu; termin nadsyłania zgłoszeń mija zgodnie z terminami opisanymi w III punkcie tegoż regulaminu.
 • w tytule maila prosimy wpisać "Konkurs cosplayowy".
 • zgłoszenia, które nie spełnią któregoś z powyższych kryteriów, będą uznawane za nieważne i nie będą brane pod uwagę przy wyborze najlepszych prac. 

VI. Wybór najlepszych prac oraz ogłoszenie wyników

 • w momencie zakończenia konkursu (tj. 23 lutego) członkowie jury przystąpią do wybory najlepszych prac. W skład jury wchodzą przedstawiciele redakcji PPE oraz firmy Cenega S.A. 
 • ogłoszenie wyników na najlepsze przebranie nastąpi 25 lutego w środę. Wyniki zostaną opublikowane na stronie głównej portalu PPE.pl i stronie konkursu (http://www.ppe.pl/dragonball.html) oraz na stronach związanych z firmąCenega S.A. i stronach partnerów konkursu. 
 • zwycięzcę zabawy poinformujemy drogą mailową najpóźniej w dniu ogłoszenia wyników konkursu. 
VII. Nagrody w konkursie
 
Fundatorami nagród w konkursie są Sony Computer Entertainment Polska, Yatta.pl i Cenega S.A.
 
W konkursie przewidziane są następujące nagrody:
 • nagrody za 1. miejsce to konsola PlayStation 4, gra Dragon Ball: Xenoverse (wersja na PS4), naklejka na konsolę w klimacie Dragon Ball: Xenoverse, 3-miesięczny kod PlayStation Plus i 10-centymetrowa figurka z Dragon Ball: Xenoverse
 • nagrody za 2. miejsce to gra Dragon Ball: Xenoverse (wersja na PS4), 3-miesięczny kod PlayStation Plus10-centymetrowa figurka z Dragon Ball: Xenoverse
 • nagrody za 3. miejsce3-miesięczny kod PlayStation Plus10-centymetrowa figurka z Dragon Ball: Xenoverse
 • nagroda za 4. miejsce3-miesięczny kod PlayStation Plus
 • nagroda za 5. miejsce3-miesięczny kod PlayStation Plus
 • nagroda za miejsca 1-15 - brelok z postacią Vegito

Nagrody zostaną przesłane do laureatów na wskazane adresy pocztowe. Nagrodzone osoby zostaną poproszone o wskazanie adresów w momencie poinformowania ich o zajęciu miejsce w konkursie, które uprawnia do wygrania którejś z przewidzianych nagród. 

Po ogłoszeniu wyników nagrodzone osoby mają 7 dni roboczych na przesłanie swoich danych adresowych, które będą niezbędne do wysyłki nagród zdobytych w zależności od zajętego miejsca. 

Przedstawione powyżej wizualizacje nagród mogą się różnić od ich rzeczywistego wyglądu.

Fundator nagrody odprowadzi podatek w imieniu zwycięzcy.

VIII. Postanowienia dodatkowe
 
Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
Własność nagrodzonych prac przechodzi na organizatora konkursu. Cenega S.A. zastrzega sobie prawo do możliwości wykorzystania nadesłanych zdjęć konkursowych do celów promocyjnych. 
Przesłanie zdjęcia na konkurs jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Uczestnik potwierdza jednocześnie, że jest autorem pracy i ma do niej wszelkie wymagane prawa. 
 
Wszelkie pytania związane z konkursem prosimy kierować na adres mailowy [email protected]
 

PARTNERZY KONKURSU


Sony Computer Entertainment Polska

 
 
Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) z siedzibą w Londynie odpowiada za dystrybucję, marketing i sprzedaż systemu komputerowej rozrywki PlayStation®4 (PS4®), przenośnego systemu rozrywki PlayStation®Vita (PS Vita), systemu komputerowej rozrywki PlayStation®3 (PS3®), przenośnego systemu rozrywki PSP™ (PlayStation®Portable), oprogramowania PSN i sprzętu w 109 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Oceanii. SCEE rewolucjonizuje domową rozrywkę już od premiery PlayStation® w 1994 r. PlayStation®4 to granie w rozbudowane i wciągające tytuły w rewelacyjnej grafice i dużej prędkości działania. Posiada rozbudowane opcje dopasowywania funkcjonalności i mocno zintegrowane funkcje społecznościowe. PS Vita to najnowocześniejszy przenośny system rozrywki, stanowiący rewolucyjne połączenie bogatej oferty gier i interakcji społecznościowych w realnym świecie. PS3® to nowoczesny system komputerowy, wykorzystujący potężny Cell Broadband Engine i procesory RSX. PSP® to przenośny system rozrywki, który pozwala użytkownikom cieszyć się trójwymiarową grafiką z filmami wysokiej jakości i stereofonicznym dźwiękiem hi-fi. SCEE oferuje też magię PlayStation® dla otwartych systemów operacyjnych dzięki PlayStation®Mobile, platformie działającej na wielu urządzeniach. Ponadto SCEE tworzy, wydaje, sprzedaje i prowadzi dystrybucję programów rozrywkowych na wyżej wymienione formaty oraz zarządza licencjonowaniem programów na te formaty we wspomnianych regionach. 
 

Yatta.pl

 
 
Yatta.pl to największy sklep internetowy dla fanów mangi i anime w Polsce! Szeroki asortyment, szybka dostawa i najkorzystniejsze promocje. Mangi, komiksy, figurki i gadżety z najpopularniejszych serii w najniższych cenach! Sklepy stacjonarne Yatta.pl znajdziecie również w Warszawie (ul. Chmielna 10), Wrocławiu (ul. Pułaskiego 12) i Poznaniu (ul. Wodna 17/19).
 

Cenega S.A.

 
 

PPE.pl

 
 
 
Goku zaprasza do zabawy :). 
 
 

WYNIKI KONKURSU
 

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Prac przyszło mnóstwo, tym samym mieliśmy twardy orzech do zgryzienia. Wspólnie z firmą Cenega S.A. wybraliśmy finałową piętnastkę. 

Uwaga, uwaga, 1. miejsce i nagrody w postaci konsoli PlayStation 4, gry Dragon Ball: Xenoverse (wersja na PS4), naklejki na konsolę w klimacie Dragon Ball: Xenoverse, 3-miesięcznego kodu PlayStation Plus i 10-centymetrowej figurki z Dragon Ball: Xenoverse otrzymuje...


2. miejsce i nagrody w postaci gry Dragon Ball: Xenoverse (wersja na PS4), 3-miesięcznego kodu PlayStation Plus i 10-centymetrowej figurki z Dragon Ball: Xenoverse za wysoką wierność wyglądu w stosunku do oryginału i jakość przebrania wędrują do...


3-miesięczny kod PlayStation Plus i 10-centymetrowa figurka z Dragon Ball: Xenoverse to zestaw nagród dla osoby, która znalazła się na 3. miejscu. Tutaj również jury doceniło wysoką wierność wyglądu w stosunku do oryginału i jakość przebrania. 


Nagrodę za 4. miejsce - 3-miesięczny kod PlayStation Plus - otrzymuje poniższy cosplay. Wybierając to przebranie, doceniliśmy ilość pracy włożonej w przygotowanie stroju. 


5. miejsce to również nagroda w postaci 3-miesięcznego kod PlayStation Plus.


Pozostała dziesiątka osób, które znalazły się w finale zabawy, nagrodzona zostaje brelokami z postacią Vegito (breloki dostanie również pierwsza piątka). Poniżej znajdziecie pozostałe prace (kolejność losowa). 

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wygranych! 

Nagrodzone osoby o wynikach zostały poinformowane drogą mailową. Prosimy o przesłanie w informacji zwrotnej swoich danych adresowych niezbędnych do przesłania nagród. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym [email protected].