Blog użytkownika Tom19

Tom19

Tom19 Tom19 01.12.2017, 18:30
GraczOSTacja - Muzyka Gracza - Wielki Finał
711V

GraczOSTacja - Muzyka Gracza - Wielki Finał

GraczOSTacja - Muzyka Gracza - Wielki Finał

 Tom19: 

Cześć!

Nastał w końcu ten moment, ta chwila, wielki finał muzycznego cyklu jakim jest Graczostacja!
Nie każdy pamięta, ale początek muzycznego głosowania, zaczął się inicjatywą jednego z użytkowników o ksywie Rikimaru.
Wtedy graczostacja miała kompletnie inne zasady, bliższe głosowania Top10. Z każdą edycją najlepsze utwory wskakiwały na listę, a te które otrzymywały mniej głosów wylatywały do kosza, zastępowane przez inne hiciory. 
Życie prywatne użytkownika sprawiło, że musiał zrezygnować z graczostacji. Wyjścia były dwa. Przejęcie pałeczki przez zainteresowaną osobę, która mogła pociągnąć ten ciekawy cykl lub kompletna rezygnacja z projektu. 
W momencie, w którym Rikimaru poinformował o możliwości ,,przejęcia'' cyklu, bez zastanowienia zgłosiłem się, przejmując w sumie tylko nazewnictwo blogowego cyklu. 
Zainteresowanie było również od strony użytkowniczki płci pięknej Abi, która w ostatecznym rozrachunku współtworzy cykl, ogarniając przy tym kwestie, które bardzo pomogły mi w zawężeniu czasu pracy na wstawienie wpisu i nie tylko. 
W otchłani pierwszej prywatnej wiadomości wysłanej przez pomysłodawcę graczostacji znalazłem tylko moją odpowiedź, która po przycięciu wyglądała tak:  

Mogę kontynuować, ale w grę wchodzi niemal kompletna zmiana głosowania (...). Może być ciekawie. Jeszcze muszę pomyśleć na ideą. Chciałbym, aby głosowanie GraczOSTacji miało swój początek i koniec, bo obecna formuła może ciągnąć się w nieskończoność ;) 

Tak jak napisałem, tak zrobiłem. Początek graczostacji to wpis wrzucony z przypiętą datą i godziną 29.07.2015, 00:00, a teraz nastał koniec i mamy 01.12.2017, 18:30. Nie będę wyliczał ile dni trwał cykl ;P
W ostatnim już etapie podsumowania wrzucę więcej prywatnych rozmów i ciekawostek, zostaną oczywiście przedstawione finalne wyniki. Zaczynając od pierwszego wpisu ponad dwa lata temu, nie spodziewałem się, że ten czas tak szybko zleci. Podziękowania dla tych, którzy przez ten czas byli z nami, głosowali, wymieniali się spostrzeżeniami, podawali ciekawe propozycje i opisywali swoje ulubione piosenki. Bez was nie byłoby graczostacji...

Proszę o kompletne głosy, przed wami najlepsza dziesiątka wybrana spośród blisko 600 utworów uczestnicząca w kilku fazach głosowania! Miłego słuchania! Niech muzyczna moc będzie z wami!

 

WAŻNE !!!
Głosujemy na 10 piosenek, podając w kolejności od najlepszego miejsca ( 1 ) do najgorszego ( 10 ). Niekompletne głosy nie będą się liczyć! Również głosy od osób niezarejestrowanych nie wchodzą w grę! 
Obecny wpis znajduje się w blogosferze. Po zakończeniu, czyli 8 grudnia wchodzi na stronę główną PPE.pl i będzie trwać do 17 grudnia. Oczywiście głosy zostaną podliczone razem, tworząc końcową punktację, która zostanie przedstawiona w ostatecznym, bo podsumowującym wpisie wstawionym przed końcem roku.  

 

Bojowa piosenka na dobre rozpoczęcie :)

 

 

  Abi: 

Dobry!

Oto nadszedł ten czas na który wszyscy czekaliśmy. Nie sądziłam, że ten cykl kiedykolwiek się skończy! Stał się nieodłączną częścią mojego życia, praktycznie każdy weekend spędzałam nad GraczOSTacją, nad tabelkami i cyferkami. Nie tylko poznałam wiele wspaniałych utworów, ale także sporo gier, prowadziłam różne ciekawe dyskusje z kilkoma osobami… Ten cykl dał mi same korzyści! Dlatego przede wszystkim chciałam podziękować Tomowi, że zaprosił mnie do współpracy i mam nadzieję, że jakoś tam minimalnie byłam pomocna :D

Tyle utworów ile przeszło przez nasz cykl… nie byłoby nas tutaj gdyby nie użytkownicy PPE i ich ciekawe, różnorodne utwory! Dzięki GraczOSTacji i wam poznałam takie perełki jak Dance of Pales z Castlevani, Xpander z Wipeouta 3, a także całe soundtracki np. z Bravely Default , Shovel Knight czy DOOM. Prowadziłam dyskusje na różnorakie tematy, począwszy od gier, przez anime do poglądów religijno-społecznych, a wszystko na poziomie bez wyzywania się od idiotów ;) Dzieliliśmy się wszyscy różnymi utworami, nie tylko związanymi z grami, więc naprawdę sporo się od was nauczyłam!

Macie jakieś konkretne utwory, które poznaliście dzięki GraczOSTacji? A może własne wspomnienie, którym chcielibyście się podzielić z nami? Jakieś ciekawostki o użytkownikach albo o samym sobie? ;) Piszcie co wam tylko do głowy przychodzi! Co prawda będzie jeszcze czas na wspominki w wynikach, ale już możecie zacząć sobie przypominać, bo jednak ogarnąć 2 lata w jednym poście to mało.

Trzymajcie się cieplutko i miłego tygodnia!

Abi

 

 

        

 KLIKNIJ TUTAJ --->  

 

 


Oto lista 10 utworów. Głosujemy na wszystkie, zaznaczając kolejność od pierwszego do ostatniego! Proszę o kompletne głosy!

Głosowanie trwa od  8  grudnia do  17 grudnia włącznie!


 

Mirror’s Edge - Still Alive

 

 

 

Silent Hill 2 - Promise

 

 

 

Killer Instinct - Theme

 

 

 

Ori and the Blind Forest - Main Menu Theme

 

 

 

Chrono Cross - The Scars of Time

 

 

 

The Witcher - River of Life

 

 

 

Wipeout 3 - Xpander

 

 

 

Deus Ex: Human Revolution - Icarus

 

 

 

Shadow of the Colossus - The Opened Way

 

 

 

Legacy of Kain: Soul Reaver - Main Theme

 

 

 

 

 

Tom19 & Abi

Tagi: Abi finał graczostacja głosowanie konkurs muzyczny cykl muzyka muzyka gracza muzyka z gier nutka Tom19 top 10 wielki finał

Oceń notkę
+ +29 -

crossplay.pl
Oceń profil
+ +133 -
Tom19
Ranking: 44 Poziom: 77
PD: 57136
REPUTACJA: 38766