Blog użytkownika Tom19

Tom19

Tom19 Tom19 28.07.2017, 22:25
GraczOSTacja - Muzyka Gracza - Faza III Głosowanie 5
289V

GraczOSTacja - Muzyka Gracza - Faza III Głosowanie 5

GraczOSTacja - Muzyka Gracza

 Tom19: 

Cześć.

Poniższe zestawienie to totalny masakrator! Przesłuchując każdy utwór mam ogromne ciarki na plecach, nie wiem na co będę głosował i wydaje mi się, że nawet jak rzucę monetą to spadnie na boczną krawędź...

Chrono Trigger to moc starej szkoły w najlepszych czasach kompozytorskich pana Yasunori Mitsudy. Kolejny pojedynek piosenki z gry Dying Light z Mass Effectem to klimatyczna podróż w odmiennym kierunku, z tym, że druga nuta ma w sobie męski wokal. Trzeci pojedynek to dynamiczne kompozycje, które niby wskazują faworyta pierwszą propozycję, ale gdyby wsłuchać się w drugą propozycję - mam mętlik w głowie. Wszystkie pozostałe pojedynki niszczy czwarta runda, która ma w sobie faworytów całego cyklu muzycznego. Mowa o Shadow of the Colossus - już teraz jestem ciekaw wyników. Ostatnia propozycja to bliźniaczo podobne nostalgiczne motywy z menu głównego dwóch pierwszych odsłon pani archeolog, czyli Tomb Raider. Ogólnie podsumowując te traumatyczne głosowanie....CZACHA DYMI!

Obecna Graczostacja ciut wcześniej niż zawsze z powodu weekendowego wyjazdu. Wyniki poprzedniego głosowania ujawni niezawodna Abi w dziale komentarzy.

Jak zawsze miłego słuchania i do usłyszenia!

 

  Abi: 

Witajcie moi drodzy!

Poprzedni weekend był dla mnie bardzo zabiegany, zarówno przez zlot, jak i Escape Room oraz wizyty u rodziny. Zlot bardzo udany, poznałam wiele nowych wspaniałych osób (Perez, Zeldar, Emas, Daaku, Kuku, Hacket, BlondSpaceBoro, Person), widziałam się z tymi, których już dawno uwielbiam (Cyborgi i Snejki, Muminek, Lipton z Olą, tajemniczy ninja Tsurugi z żoną, Hiena, Dario czy Wojtekmarchewka) z niektórymi rozmawiałam dłużej (pozdrawiam Emasa), od niektórych usłyszałam bardzo miłe słowa dotyczące mojej działalności na PPE (pozdrawiam Pereza), a także świetnie bawiłam się w Krainie Czarów (tutaj pozdrawiam Zeldara, Cyborga, Snejka oraz Iwonę). Mogę również pozdrowić wszystkich tych, których traktowałam „chłodno” w PadBarze, zasłużyliście na to ;) (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi! Uwalnianie ludzi od duszności i gorąca zaczyna być moją specjalnością). Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, bo ja to w pamiętaniu imion i nicków jestem bardzo słaba. Nie wiem czy się jeszcze pojawię na jakimś zlocie, ale na pewno ten będę miło wspominać :)

 

Co do samej GraczOSTacji, wyniki zostaną podane w sobotę rano w komentarzu, a w następnych dniach blog zostanie uzupełniony. Głosowanie oficjalnie trwa do północy, a znam takich co to lubią głosować last minute ;)

Więcej ode mnie w sobotę w komentarzach, a na razie trzymajcie się cieplutko i korzystajcie z wakacji jeśli macie taką możliwość!

Pozdrowienia od Abi

 

 

        

 KLIKNIJ TUTAJ --->  

 

 


Oto lista 10 utworów ułożonych w pary. Głosujemy na jeden utwór w każdym pojedynku !

Głosowanie trwa od   28 lipca do  4 sierpnia włącznie!


 

  I POJEDYNEK 

Chrono Trigger - Frog's Theme   Chrono Trigger - Main Theme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  II POJEDYNEK

Dying Light - Main Menu Theme   Mass Effect - M4 Part II

 

 

 

 

 

 

 

 

  III POJEDYNEK

Tekken 5

- Moonlit Wilderness

 

Bravely Default

- He of the name

 

 

 

 

 

 

 

 

  IV POJEDYNEK

Shadow of the Colossus

- To the Ancient Land

 

Shadow of the Colossus

- The Opened Way

 

 

 

 

 

 

 

 

  V POJEDYNEK 

Tomb Raider - Main Theme   Tomb Raider 2 - Menu Music 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Mini cykle

 Michael McCann

 41 lat, pochodzenie Calgary ( Kanada )

Michael McCann znany również jako ,,Behavior''. Jego twórczość obejmuje głównie elementy muzyki elektronicznej i orkiestrowej, mieszając w to wszystko chóralne akcenty żeńskie. Do tworzenia muzyki wykorzystuje tradycyjne instrumenty akustyczne jak pianino i perkusję, łącząc elektroniczne sample.  
W swoich dziełach łączy wiele gatunków jak ambient, industrial, rock, break-beat i pop. 
Kompozycje przyciągają swoją ambientową magią, co widać na przykładzie soundtracka Deus Ex'a: human revolution. Gry do których komponował to Deus Ex: The Fall, Deus Ex: Rozłam ludzkości, Xcom: Enemy unknown, Splinter Cell: Double Agent. Jego kompozycje to nie tylko gry, tworzył muzykę do różnych programów telewizyjnych i filmów m.in. Burning Mussolini. 
McCann otrzymał nominację do nagrody za pracę w telewizji, grach i filmach z Brytyjskiej Akademii Filmów i Telewizji, Akademii Sztuki Współczesnej, IGN, Spike TV Video Game Awards. Twórczość dźwiękowa w filmie "Pete Tong: Historia głuchego didżeja'' z 2004 roku również przyniosła mu dwie nominacje do nagrody Genie Award za najlepszą edycję dźwięku i najlepsze brzmienie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tom19 & Abi

Tagi: Abi graczostacja głosowanie III faza konfrontacja konkurs muzyczny cykl muzyka muzyka gracza muzyka z gier nutka pary pojedynek Tom19 trzecia faza

Oceń notkę
+ +25 -

www.crossplay.pl
Oceń profil
+ +127 -
Tom19
Ranking: 36 Poziom: 74
PD: 51533
REPUTACJA: 38200