Blog użytkownika Persefona

Persefona Persefona 07.06.2021, 23:06
Top 25 gier jakie grałam
271V

Top 25 gier jakie grałam

Chciałabym przestawić moją topkę najlepszych gier jakie grałam w życiu. W każdym przykładzie napisze dlaczego się tam znajduję.

Persefona Persefona 05.06.2021, 13:29
Resident Evil 2 Remake (PS4) -  Recenzja. Kiedy pada deszcz, weź parasolkę.
216V

Resident Evil 2 Remake (PS4) - Recenzja. Kiedy pada deszcz, weź parasolkę.

Raccoon City. Kultowe miasto w świecie gier. Miejscowość tą możemy zwiedzać jedynie w dwóch częściach. Niestety nigdy nie miałam okazji zagrać w oryginalną dwójkę i trójkę. Na szczęście Capcom zdecydował zrobić Remake tych części. Grałam już w Remake ,,Jedynki", więc pomyślałam żeby pograć w następną część. Nie żałuję. Oto recenzja gry Resident Evil 2 (2019) od osoby, która nie grała oryginał.

Persefona Persefona 22.05.2021, 14:52
Bastion (PC) - recenzja. Kataklizm ma dwie strony.
196V

Bastion (PC) - recenzja. Kataklizm ma dwie strony.

Pierwsza gra od Supergiant Games, studia od byłych pracowników EA. Wydana przez Warner Bros. Dużo słyszałam o tej grze dobrego, ale przeszkadzała mi ,,cukierkowa'' oprawa. Wszytko się zmieniło gdy zagrałam Transistora oraz Hadesa. Dałam szanse grze. Nie jestem rozczarowana produkcją, ale też nie jestem nią zachwycona.  Zaprezentuje wam wady i zalety tego debiutanckiego dzieła. 
Oto recenzja gry Bastion, która zachęciła graczy do gier Indie.

Persefona Persefona 16.05.2021, 00:47
Silent Hill 1-4  (PC) - mini recenzje gier. Witamy w miasteczku Silent Hill.
384V

Silent Hill 1-4 (PC) - mini recenzje gier. Witamy w miasteczku Silent Hill.

Klasyki. Najlepsze gry survival horror. Tak można powiedzieć o 4 pierwszych częściach jednej z najlepszych serii gier w historii. Ograłam niedawno 1 raz  i chciałabym napisać o tym, jak genialne są. Oto recenzje mini-recenzje gier Silent HillSilent Hill 2: Director's Cut,Silent Hill 3 oraz Silent Hill 4: The Room.

Persefona Persefona 15.05.2021, 12:51
Wiedźmin: Edycja rozszerzona (PC) - Recenzja. Salamandry to płazy
217V

Wiedźmin: Edycja rozszerzona (PC) - Recenzja. Salamandry to płazy

Powiem tak, nigdy nie przeczytałam sagi Sapkowskiego oraz nigdy nie grałam w wiedźmina. Pomyślałam że muszę zagrać, "bo inaczej nie będę polką". Zniechęcały mnie opinie o katastrofalnym systemie walki. Oto recenzja gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona.

Persefona Persefona 15.05.2021, 10:50
Adam's Venture: Początki (PS4) - Recenzja. W poszukiwaniu prawdy o Edenie.
154V

Adam's Venture: Początki (PS4) - Recenzja. W poszukiwaniu prawdy o Edenie.

Przeglądając dawną promocje w ps store trafiłam na Adam's Venture: Początki (Ang. Adam's Venture: Origins). Screeny pokazywały ładną, fajną grę przygodową. Kosztowała tylko 8zł, więc kupiłam. Żałuje. Gra okazała się  niestety słaba. Oto recenzja gry Adam's Venture: Początki.

Persefona Persefona 14.05.2021, 23:11
Transistor (PC) - recenzja. Zemsta z moim ukochanym mieczem Transistorem.
157V

Transistor (PC) - recenzja. Zemsta z moim ukochanym mieczem Transistorem.

Nigdy nie spodziewałam się w to zagrać. Akurat nie miałam w co grać, więc zrobiłam losowanie darmowych gier na Epicu. Wylosowałam tą gre.
nie wiedziałam o niej nic, dobre recenzje i mało ważące pliki zachęciły mnie do pobrania. Teraz żałuję że odebrałam za darmo, zamiast kupić. Oto recenzja gry Transistor.

Persefona Persefona 14.05.2021, 16:33
Hades (PC) - Recenzja. Zagreus, książę podziemi oraz syn Boga Zmarłych.
194V

Hades (PC) - Recenzja. Zagreus, książę podziemi oraz syn Boga Zmarłych.

Nigdy nie byłam przekonana do tej gry, mimo że ich poprzednia gra, Transistor, był genialny. Przerażała mnie bardzo dynamiczna rozrywka oraz wysoki poziom trudności. Jednak gdy zobaczyłam tyle nagród dla tej gry, postanowiłam kupić i zobaczyć czy gra jest tak genialna jak mówią. I wiecie co? Nie żałuję każdej złotówki i jestem zaszczycona grać takie arcydzieło jak to. Oto recenzja gry Hades.

Oceń profil
+ +28 -
Persefona
Ranking: 6992 Poziom: 21
PD: 1676
REPUTACJA: 619