Blog użytkownika eSETH

revulsion

eSETH eSETH 29.03.2014, 11:00
SETH PL calakuje - Gears of War 3 #2
320V

SETH PL calakuje - Gears of War 3 #2

Nadszedł czas zdobycia kolejnego osiągnięcia w grze Gears of War 3 zatytułowanego All for One, One for All. 
Osiągnięcie warte "marne" 10G, lecz nawet z całkiem dobrym TA Ratio na poziomie 2.34.Czym jest ów wskaźnik? W skrócie jest to mnożnik podstawowej wartości danego achievementa, wyliczany na podstawie liczby osób, którego go zdobyły w stosunku do całkowitej populacji Graczy, którzy w tą grę grali i są zarejestrowani na stronie trueachievements.com. Tłumacząc to łopatologicznie - im mniej łowców upolowało dane osiągnięcie, tym ma ono większą wartość.
 
Przykładem może tu być achievement Seriously 3.0 z Gears of War 3. Zdobywając go w grze, nasze konto Gamerscore powiększa się oficjalnie o 100GS. Natomiast fakt, że na TA (TrueAchievements) to osiągnięcie dorwał tylko jeden procent zarejestrowanych Graczy, to warty jest on aż 839 punktów TA.Czyli gra warta świeczki, lecz nie dla mnie - zbyt wiele wolnego czasu trzeba poświęcić na jego zdobycie. Kilkadziesiąt godzin wyjęte z życia dla jednego osiągnięcia, to już interes nie dla mnie.
 
Wracając do wspomnianego na wstępie osiągnięcia All for One, One for All, celem jest zdobycie przynajmniej w dziesięciu rozdziałach mnożnika x10 w trybie Arcade. Mnożnik zwiększamy zabijając wrogów, samemu przy tym nie ginąc i zbytnio też nie obrywając. Od siebie dodam, że przechodząc normalnie grę nie da się tego osiągnąć w łatwy sposób - wymagana jest dość duża liczba wrogów i poziom z aktu III i rozdziału I. Wystarczy na samym początku, podczas obrony fortu, dorwać się do wieżyczki i nawalać do wszystkie co popadnie. Później, już w środku fortu, stosować tę samą strategię uważając, by przed końcem poziomu wciąż mieć mnożnik 10 na liczniku. Po wszystkim rozpoczynamy akt od nowa i tak dziesięć razy. Pikuś.
 

Tagi: all for one one for all Gears of War 3 SETH PL calakuje

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ 0 -
eSETH
Ranking: 3104 Poziom: 31
PD: 4337
REPUTACJA: 312