Blog użytkownika eSETH

revulsion

eSETH eSETH 28.03.2014, 10:36
SETH PL calakuje - Gears of War 3 #1
363V

SETH PL calakuje - Gears of War 3 #1

Ostatnie kilka dni upłynęło mi pod znakiem zdobywania achievementów w grze Gears of War 3. Jako, że singiel ukończyłem już dobrych kilka tygodni temu, teraz pozostały mi osiągnięcia związane z trybem multiplayer. Na pierwszy rzut poszedł tryb Hordy w kooperacji z moimi dwoma braćmi.
Jakkolwiek pierwsze poziomy poszły dość gładko, tak schody zaczęły się dość szybko, bo już przy trzydziestej fali i to na najniższym poziomie trudności! Ktoś może stwierdzić - jakie lamy, cieniasy do potęgi - lecz na swoją obronę mogę dodać, że daleko nam do tych parzystokopytnych ssaków i fabułę na Insane udało nam się przejść bez zająknięcia.
 
Na szczęście później, po opracowaniu odpowiedniej taktyki (na mapie Gridlock zajęliśmy podwyższenie - ja zająłem balkon, bracia zabezpieczali wejścia na schody po bokach), udawało nam się bardziej konsekwentnie odpierać ataki hordy, co zaowocowało dojściem do 50 poziomu i koniec końców zgładzeniu słodkich Brumaków. W sumie nad ostatnią falą spędziliśmy jakieś pół godziny, po czym nadszedł sukces w postaci 10G.
 
Wczoraj natomiast skupiłem się na dwóch osiągnięciach - The Versus Sampler Platter oraz First Among Equals. Pierwszy z nich to kwestia półgodzinnej gry - wystarczyło rozegrać mecz w sześciu trybach Król Wzgórza, Drużynowy Deathmatch, Strefa wojny, Egzekucja, Skrzydłowy, Capture the leader. Prawdę mówiąc - sama przyjemność. Drugi z achievementów to już większe wyzwanie. W rozgrywce przynajmniej dwuosobowej, w trybie kampanii Arcade trzeba przejść daną rundę mając najwyższy wynik pośród innych graczy. I tak sześćdziesiąt rozdziałów. Można to wykonać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to przechodzić raz za razem prolog Ostatnie kilka dni upłynęło mi pod znakiem zdobywania achievementów w grze Gears of War 3. Drugi sposób jest mniej czasochłonny, ale trzeba trochę rozgrywkę "oszukać". Oto on:
 
 
P.S. Dziękuję za ostatni odzew w komentarzach. Niestety nie zdążyłem odpisać tam, więc umieszczę tutaj krótki komentarz - poprzednia notka miała charakter informacyjny, taki niby wstępniak. W kolejnych odsłonach będę bardziej zagłębiał się w szczegóły.

Tagi: First Among Equals Gears of War 3 SETH PL calakuje The Versus Sampler Platter

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ 0 -
eSETH
Ranking: 3104 Poziom: 31
PD: 4337
REPUTACJA: 312