Blog użytkownika Sept1mber2k

Bo to miłość jest...

Sept1mber2k Sept1mber2k 03.01.2021, 12:49
Moje plany na 2021 roku + kilka przemyśleń
147V

Moje plany na 2021 roku + kilka przemyśleń

Nowa dekada XXI w. rozpoczęta, znienawidzony 2020 przeszedł do lamusa, a my z wielkim zapałem wchodzimy w nowy rok. Nie zrobiłem podsumowania poprzedniego roku – trudno się mówi, ale mam wiele planów na tą nową wiosenkę. Zapraszam do mojego tekstu i jak zawsze życzę – Miłej Lektury!

    noworoczne popołudnie oszalałem ze szczęścia, jak zawsze oglądałem konkurs skoków narciarskich, nie będę tutaj dogłębnie opisywał, całych zawodów, ale to był niezapomniany spektakl. Polacy uplasowali się we trzech w pierwszej czwórce – omal nie zajęli całego podium. Jeśli 2021 rok ma być tak fantastyczny jak tamten konkurs – to ja nie wnoszę sprzeciwów. Sylwestra spędziłem kameralnie w gronie najbliższych, zakładam, że następny Sylwester będzie już inny. Obecnie wystartowałem moją nową serie – czyli Sobotnią Wieczorynkę Graczy, kto nie czytał obszernego tekstu o Final Fantasy, to serdecznie zapraszam. 

    Jak już kiedyś wspominałem, ogrywam teraz trzeciego Wiedźmina – o którym napisze recenzje, wiem, że tytuł mam już prawie 6 lat, ale co mi tam, nie chwaląc się mam już ponad 10 000 znaków, a dopiero napisałem o kilku zagadnieniach. W Styczniu lub na początku lutego, zacznę zapewne jakieś inne serie, w które będę grał. Już, w tym roku przeczytałem  jedną książkę – poradnik redaktora, nauczyłem się z niej dużo, pewnie widzicie różnice w jakości moich tekstów, choć nie są jeszcze takie jakie bym chciał, to nie spoczywam na laurach i  staram się rozwijać. 

      Czytam obecnie kilka książek, rozpocząłem na nowo moją przygodę z prozą Andrzeja Sapkowskiego, znów rozkocham się w fantastycznym świecie łowcy potworów. W tym roku, będę chciał zagrać także w pierwsze części AC, ograć odświeżoną wersje CB, na razie czekam z ograniem Cyberpunka 2077 – nie chce obecnie  w niego grać, poza tym nie mam za bardzo czasu, aby ogrywać kilka serii jednocześnie. 


 


 

   Dziękuję wam za miłe komentarze pod innymi blogami, zachęcam również was do współpracy, jestem otwarty na wszelkie propozycje, w razie jakiś zapytań czy próśb piszcie wiadomości prywatne. Ja zabieram się do szykowania jakiś przekąsek, na kolejny konkurs skoków narciarskich. Do boju orły!

Tagi:

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +22 -
Sept1mber2k
Ranking: 4421 Poziom: 27
PD: 3074
REPUTACJA: 1587