Rave and be free...

...czyli Kali nie zawali.

Kali Kali 01.03.2011, 16:02
Show Me Your Genitals
357V

Show Me Your Genitals

 

Internet dał szansę na wybicie się praktycznie każdemu. Nie trzeba mieć znajomości, chodów i układów - wystarczą jedynie chęci i doza samozaparcia, jeżeli tylko ma się dobry pomysł lub talent, by zyskać pokaźny rozgłos. Doskonałym tego przykładem jest chociażby śpiewający wspak Cezik, który zaskoczył wszystkich Forfiter Bluesem. Pozwólcie, że przedstawię pewnego gościa, którego twórczości mocno kibicuję.

Kali Kali 10.02.2011, 11:53
Wielbłądzie jaja
1574V

Wielbłądzie jaja

 

Przyznam szczerze, że w swoim życiu spotkałem się z róznymi absurdami. Między innymi tymi związanymi z róznymi produktami - szokującymi, idiotycznymi, bądź zabawnymi. A i nierzadko wszystko na raz. Jednak to, z czym spotkałem się ostatnio w sklepie spożywczym po prostu mnie zatkało.

Kali Kali 02.02.2011, 10:33
Trzeba mieć wejście - rozwinięcie
337V

Trzeba mieć wejście - rozwinięcie

 

Nie tak dawno Myszaq zwrócił uwagę na swoim blogu na pewną, genialną reklamę Heinekena. "Trzeba mieć wejście" - czyli clip "Entrance". Ze względu na skrzywienie zawodowe (marketing) przyjrzałem się bliżej tej sprawie. Jak się okazało, "Entrance" to dopiero wierzchołek góry lodowej - wprost mistrzowsko zaplanowanej i złożonej akcji, którą aż miło prześledzić.

Kali Kali 19.01.2011, 17:46
Quo vadis, XO?
377V

Quo vadis, XO?

 

Obecna generacja konsol jest o tyle przełomowa, że wciąż rozkwita, choć powinna już powoli być zastępowana nową generacją. Cóż... Skoro żyjemy w czasach, w których wg ekspertów już od dawna powinna panować kolejna epoka lodowcowa, lecz z niewyjaśnionych do końca przyczyn wciąż spóźnia się, to i nie dziwi także sytuacja na poletku elektronicznej rozrywki. Coś jednak zaczyna mnie tu solidnie martwić...

Kali Kali 24.12.2010, 12:58
Czołgi i muzyka
882V

Czołgi i muzyka

Wszędzie dookoła leci Dżordż i jego Last Xmas - choć w tym roku zadziwiająco rzadziej, ale za to Polsat uratował święta "Kevinem samym w domu". Ja mam jednak propozycję innych "kolęd". To, co obok czołgów Niemcy robią najlepiej.

 

Kali Kali 19.11.2010, 18:46
Victoria's Secret FS 2010: przypominajka:)
304V

Victoria's Secret FS 2010: przypominajka:)

Na to chyba zachęcać nie muszę, ale za to przypominam o tegorocznym Victoria's Secret Fashion Show =). I pomyśleć, że Adriana Lima rok temu urodziła córeczkę, a teraz paraduje w Fantasy Bombshell Bra za 5 milionów zielonych (wiem, słabnąca waluta, ale i tak wartość stanika bije rekordy:)

Kali Kali 05.11.2010, 15:05
Castlevania: LoS - moim zdaniem
386V

Castlevania: LoS - moim zdaniem

Na targach GamesCom niemalże doszło do rękoczynów w sprawie testowania Castlevanii - jak się okazało, Komodo miał zająć się przekrojowo cały line-up'em Konami. Jako, że miałem masę swoich obowiązków, odpuściłem kwestię, oczywiście upewniając się u Ściery, że recenzja gry będzie oczywiście moja - gdyż tematem tym (poza DS) zajmuje się w PE od jakiś 12 lat i recki Symphony of the Night*. Z pewnych przyczyn i związanych z nimi problemem logistycznym, recenzję napisał nie Komodo, nie ja, tylko Majk. Tematu jednak nie miałem zamiaru odpuścić, gdyż nie zgadzam się z oceną, jak i niektórymi rzeczami z recenzji - pomyslałem więc o blogu...

Kali Kali 23.10.2010, 14:52
3D bez 3D
347V

3D bez 3D

Przyznam szczerze, że jakoś wcześniej sceptycznie podchodziłem do technologii 3D wyświetlania obrazu, lecz ostatnimi czasy moje nastawienie zmienilo się diametralnie. Tak jednak było jednak też z "nowymi kontrolerami" na GamesCom - po rozczarowaniu przyszedł jednak zachwyt nad Sports Champions oraz genialnym Tumble. Czy to już czas przeskoczyć w 3D?

Kali Kali 18.10.2010, 22:18
Związanie kobiety
1284V

Związanie kobiety

Tak się akurat złożyło, że niedawo był Międzynarodowy Dzień Chłopaka. Wspaniały dzień w roku, zdecydowanie lepszy, nawet niż Dzień Kobiet. I jako, że niezwykle fantastycznie go wspominam, to coś mnie tchnęło i chciałbym się tym podzielić:).

Kali Kali 25.09.2010, 10:58
No-poye-bane-to Japończyki
321V

No-poye-bane-to Japończyki

Kumpel ostatnio zafundował mi powrót do lat '90, a biletem w tamte klimaty okazał się album Denki Groove - "Voxx", w wersji combo, uzupełnionej witaminami z grupy T, H oraz C. Miazga!

Kali Kali 30.08.2010, 03:03
GamesCom - kapieren, aber nicht verstehen
245V

GamesCom - kapieren, aber nicht verstehen

Największe europejskie targi gier komputerowych ewoluowały przez dobrych parę lat i w chwili obecnej są naprawdę znaczącą imprezą na świecie. Pomijając fakt tego, że mają one przede wszystkim komercyjny i otwarty charakter, to jednak dostarczają coraz ważniejszych wiadomości premierowych. Ot, choćby taki Resistance 3, czy też Bioshock Infinite – i to od razu z całym, pokaźnym, grywalnym fragmentem. Zdumiewają więc te same potknięcia organizacyjne, które zdarzają regularnie co roku, przez które człowiek tylko może zastanawiać się, czy aby faktycznie targi zasługują na rangę „światowych”.

Kali Kali 26.08.2010, 17:25
Podwójna generacja
455V

Podwójna generacja

Ponoć stopień nietrzeźwości mierzy się m.in. tym, jaki rozpierdziel i ile syfu robi dana osoba. A ja właśnie wysypałem z kieszeni cały słonecznik, celując niby w stół, a wyrzucając gdzie tylko się dało. Słonecznik - pochodna rzucania fajek, którą ostatnio zawsze staram się mieć pod ręką. W tle zaś przygrywa mi Svan Vaeth z Innercity 2001, imprezy, z której znoszono swego czasu rekordowąi ilość osób na noszach. I tak właśnie mnie wzięło na rozmyślania na temat podwójnej generacji.

Kali Kali 04.08.2010, 03:10
To się nazywa hobby
300V

To się nazywa hobby

Większość z nas ma jakiegoś bzika i zainteresowania często dość niestandardowe. Przyznam jednak szczerze, że po obejrzeniu poniższego filmu po prostu mnie zatkało. Gdybym miał wehikuł czasu, to bym przeniósł się do lat ’90, nie zaczął palić fajek i spróbowałbym zrobić coś podobnego. Choć pierwszy rzut oka na tą dziurę i... naprawdę, czuje się taki bliżej nieokreślony niepokój.

Kali Kali 30.07.2010, 15:36
Pokazanie cycków, a sex
612V

Pokazanie cycków, a sex

Miałem ostatnio przyjemność organizować wieczór kawalerski, który trwał od zeszłego piątku, do niemalże poniedziałku. Niezmiernie wesoły „weekend kawalerski” oraz wcześniejsze „czynności” organizacyjne dostarczyły mi kilku dość ciekawych spostrzeżeń.

Kali Kali 28.07.2010, 02:30
Street Fighter VS Tekken
281V

Street Fighter VS Tekken

Najgorętsza wiadomość ostatnich dni – powstaje Street Fighter X (Versus) Tekken. Pomysł tak niedorzeczny, że sam kilka lat temu zrobiłem takowy żart prima aprillisowy w Kąciku Bijatyk. Było to raczej marzenie i popuszczenie wodzy fantazji (jak to bywa ze wszystkimi cross-overami popularnych universum), które tak naprawdę raczej nie mogło dobrze „sprawdzić się w praniu”. Zaprezentowano jednak od razu fragment rozgrywki i... geez, prezentuje się wprost wybornie! Zastanówmy się jednak, jak ta gra naprawdę może wyglądać.

Przejdź do strony

Strona

Oceń profil
+ +1 -
Kali
Ranking: 9630 Poziom: 18
PD: 1093
REPUTACJA: 88