Blog użytkownika grzaniec

grzaniec grzaniec 12.10.2021, 13:11
Na chłopski rozum: problem dostępności półprzewodników i innych towarów
1209V

Na chłopski rozum: problem dostępności półprzewodników i innych towarów

Ostatnimi czasy jesteśmy bombardowani artykułami i analizami problematyki dostępności półprzewodników dla konsol nowej generacji. Pisze się o tym wiele, ale tak naprawdę mało kto jest w stanie wytłumaczyć istotę problemu. A jest on o wiele szerszy niż się wydaje. Sytuacja jest naprawdę poważna, choć ludzie wciąż nie zdają sobie z tego sprawy.

grzaniec grzaniec 17.07.2021, 23:05
Taki stary a nie grał...
1076V

Taki stary a nie grał...

Gry komputerowe to pożeracz czasu. Kto z nas graczy nie doświadczył tego dylematu – wybrać pierwszą czy drugą pozycję, poświęcić 100 godzin na strategię turową, czy na ogromnego sandboxa. No właśnie, nie można mieć wszystkiego. A czym człowiek starszy, tym okienko czasowe, które można poświęcić na granie coraz bardziej się zamyka i często w odpowiedzi na pytanie o to jak podobała ci się dana gra trzeba odpowiedzieć: nie wiem, nie grałem...

grzaniec grzaniec 27.05.2021, 23:50
The Last of Us 2, czyli jak gra wreszcie dorównała filmom i książkom.
540V

The Last of Us 2, czyli jak gra wreszcie dorównała filmom i książkom.

Trzy dni temu skończyłem The Last of Us 2. Była północ, położyłem się spać, ale nie byłem w stanie zasnąć jeszcze ze dwie godziny. Nie wiem jak nazwać ten stan, który powoduje, że nie można się na niczym skupić, bo myśli cały czas ulatują ku historii którą przeżywa się jak własną. Stan, który utrzymuje się do dzisiaj. I nie wiem kiedy puści. Wiem jedno, jeśli się pojawia, mam do czynienia z arcydziełem.

grzaniec grzaniec 05.04.2021, 20:20
Top wszech czasów grzańca
319V

Top wszech czasów grzańca

Z pewnością każdy z graczy ma listę ulubionych gier. Gry nad którymi spedzamy wiele godzin, darzymy wyjątkowym sentymentem, które z jakiegoś powodu głęboko utkwiły nam w pamięci. Chciałbym podzielić się z Wami tytułami, które sam cenię najbardziej, i którym przyznałbym najwyższą możliwą ocenę.

grzaniec grzaniec 23.01.2021, 14:03
Perły z lamusa #1: Gabriel Knight: Sins of the Fathers
315V

Perły z lamusa #1: Gabriel Knight: Sins of the Fathers

Co rok dostajemy możliwość zapoznania się w wieloma nowymi tytułami. Rynek gier komputerowych stał się ogromny, jest mnóstwo opcji do wyboru. Postanowiłem pogrzebać jednak trochę w przeszłości i wyłowić kilka pereł, które warto moim zdaniem przybliżyć - szczególnie młodszym graczom. Będę starał się wybierać produkcje które oprócz rozrywki poszerzają wiedzę o otaczającym nas świecie - i na tym właśnie postaram się skoncentrować w swoich tekstach.

grzaniec grzaniec 17.10.2020, 19:38
Nostalgiczna historia syna marnotrawnego
437V

Nostalgiczna historia syna marnotrawnego

Od jakiegoś czasu nachodzi mnie myśl, aby spisać historię swojej przygody z grami komputerowymi oraz opisać przemyślenia na temat szeroko pojętej dziedziny elektronicznej (i nie tylko) rozrywki. Na wstępie chciałbym podzielić się pewną obawą – nie chciałbym mianowicie poruszyć w tym wpisie zbyt wielu wątków na raz. Jeśli mi się to nie uda i wpis okaże się zbyt chaotyczny  - to cóż – ostrzegałem.

Oceń profil
+ +34 -
grzaniec
Ranking: 1963 Poziom: 39
PD: 8660
REPUTACJA: 4286