Blog użytkownika Hoshito

Hoshito Hoshito 06.08.2020, 15:54
A Plague Tale: Innocence-podróż przez pola trupów i szczurów.
107V

A Plague Tale: Innocence-podróż przez pola trupów i szczurów.

Obecnie na rynku nie mamy wielu przygodowych gier akcji oferujących naprawdę dobrze napisaną historię. Oczywiście, mamy takie klasyki jak seria Uncharted, bądź najnowszy God of War, jest również wiele produkcji nie będących przygodówkami oferującymi dobrą fabułę. Nie mniej wydaje się, że tytułów wynoszących na piedestał narrację jest coraz mniej. Z pomocą jednak przychodzi gra A Plague Tale: Innocence małego Asobo Studio, która swoje zadanie wypełnia na medal.

Hoshito Hoshito 29.07.2020, 15:18
The Long Dark-wyborny, zimowy survival.
160V

The Long Dark-wyborny, zimowy survival.

Na rynku gier komputerowych już od jakiegoś czasu triumfy świecą gry survivalowe, w których to podstawowym zadaniem każdego gracza, jest po prostu przeżyć. Wydawałoby się, że dominujące na rynku tytuły stanowią wzorzec tego, jak powinny, tego typu produkcje, wyglądać. I tutaj na scenę wchodzi The Long Dark

Hoshito Hoshito 25.07.2020, 14:18
The Last of Us Part II-recenzja. Gra z duszą.
142V

The Last of Us Part II-recenzja. Gra z duszą.

 Druga część The Last of Us była jedną z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat i trudno się temu dziwić, w końcu pierwowzór wyprodukowany przez Naughty Dog, a więc jedno ze studiów z najlepszą renomą w całej branży, był grą dla wielu wręcz idealną. Wspaniale napisana fabuła, świat i postacie ukazane w przepięknej, jak na tamte czasy, oprawie, ze wspaniałym audio i choć nie idealnym, to wciąż ciekawym gameplayem. Przed dwójką stały więc nie małe oczekiwania.

Oceń profil
+ +7 -
Hoshito
Ranking: 4593 Poziom: 25
PD: 2530
REPUTACJA: 329