Blog użytkownika Hoshito

Hoshito Hoshito 08.01.2021, 12:31
Metro Exouds-recenzja. Oddech nie do końca świeżego powietrza.
145V

Metro Exouds-recenzja. Oddech nie do końca świeżego powietrza.

 Metro to seria, która w ostatnich latach zyskała dość dużą popularność i tyczy się to zarówno książek, jak i ich growych odpowiedników. Sam zresztą mógłbym się chyba nazwać fanem świata wykreowanego przez Dmitria Glukhovskiego, bo mam za sobą zarówno książki, jak i gry. Metro Exodus jednak różni się znacząco, od wszystkich poprzednich produkcji z pod tego samego szyldu. W tej części bowiem opuszczamy tunele metra i wynurzamy się na powierzchnię.

Hoshito Hoshito 06.12.2020, 19:49
The Legend of Zelda: Breath of the Wild-recenzja wspaniałej przygody.
295V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild-recenzja wspaniałej przygody.

 Muszę się przyznać, że do The Legend of Zelda: Breath the Wild podchodziłem z jednoczesną ekscytacją i niepokojem. To pierwsze spowodowane było zalewem wysokich ocen tej produkcji, co jednocześnie wywołało u mnie to drugie uczucie, przez to bowiem miałem dość spore oczekiwania wobec tego tytułu i bałem się, że się na tym solidnie przejadę, jak to zazwyczaj bywa. Ku mojemu zdziwieniu jednak nowa Legenda Zeldy spełniła moje oczekiwania aż nadto.

Hoshito Hoshito 29.08.2020, 20:46
Helltaker-plan na satyryczno-demoniczny wieczór.
616V

Helltaker-plan na satyryczno-demoniczny wieczór.

Gdy rynek pęka w szwach od wysoko budżetowych, długich gier z otwartymi światami, człowiek momentami chce od tego wszystkiego odetchnąć zagrać w coś lekkiego, humorystycznego i małego, lecz dopieszczonego. I tym czymś jest Helltaker właśnie, krótka, satyryczna produkcja o mężczyźnie, który postanawia wyruszyć w głąb piekła w jednym celu: założyć własny harem demonic.

Hoshito Hoshito 20.08.2020, 15:42
Middle-Earth: Shadow of War-idealny sequel, zabity przez własnych twórców
2060V

Middle-Earth: Shadow of War-idealny sequel, zabity przez własnych twórców

 Śródziemie: Cień Mordoru, który zadebiutował w 2014 roku, był z jednej strony grą dość odtwórczą i wyglądającą jak Assassin's Creed w uniwersum Władcy Pierścieni, z drugiej jednak oferował jedną z najciekawszych mechanik ostatnich lat, jaką był system NEMEZIS. Z kolei w 2017 roku zadebiutowała kontynuacja, która to jest idealnym przykładem dwóch rzeczy: jak powinna wyglądać kontynuacja idealna i jak zabić świetną grę mikropłatnościami.

Hoshito Hoshito 15.08.2020, 00:45
My Friend Pedro-Recenzja. Bananowy John Wick.
250V

My Friend Pedro-Recenzja. Bananowy John Wick.

Wyobraźcie sobie, że pewnego, zwykłego dnia, budzicie się w jakimś nie znanym wam pomieszczeniu, a przed waszymi oczami staje latający, gadający banan twierdzący, że jest waszym przyjacielem, a następnie przedstawia się jako Pedro, a na początek znajomości proponuje wam wymordowanie wszystkich oprychów z bronią palną w okolicy, na co wy, rzecz jasna, ochoczo się zgadzacie.

Hoshito Hoshito 06.08.2020, 15:54
A Plague Tale: Innocence - podróż przez pola trupów i szczurów
975V

A Plague Tale: Innocence - podróż przez pola trupów i szczurów

Obecnie na rynku nie mamy wielu przygodowych gier akcji oferujących naprawdę dobrze napisaną historię. Oczywiście, mamy takie klasyki jak seria Uncharted, bądź najnowszy God of War, jest również wiele produkcji nie będących przygodówkami oferującymi dobrą fabułę. Nie mniej wydaje się, że tytułów wynoszących na piedestał narrację jest coraz mniej. Z pomocą jednak przychodzi gra A Plague Tale: Innocence małego Asobo Studio, która swoje zadanie wypełnia na medal.

Hoshito Hoshito 29.07.2020, 15:18
The Long Dark-wyborny, zimowy survival.
1321V

The Long Dark-wyborny, zimowy survival.

Na rynku gier komputerowych już od jakiegoś czasu triumfy świecą gry survivalowe, w których to podstawowym zadaniem każdego gracza, jest po prostu przeżyć. Wydawałoby się, że dominujące na rynku tytuły stanowią wzorzec tego, jak powinny, tego typu produkcje, wyglądać. I tutaj na scenę wchodzi The Long Dark

Hoshito Hoshito 25.07.2020, 14:18
The Last of Us Part II-recenzja. Gra z duszą.
261V

The Last of Us Part II-recenzja. Gra z duszą.

 Druga część The Last of Us była jedną z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat i trudno się temu dziwić, w końcu pierwowzór wyprodukowany przez Naughty Dog, a więc jedno ze studiów z najlepszą renomą w całej branży, był grą dla wielu wręcz idealną. Wspaniale napisana fabuła, świat i postacie ukazane w przepięknej, jak na tamte czasy, oprawie, ze wspaniałym audio i choć nie idealnym, to wciąż ciekawym gameplayem. Przed dwójką stały więc nie małe oczekiwania.

Oceń profil
+ +20 -
Hoshito
Ranking: 1982 Poziom: 39
PD: 8585
REPUTACJA: 1198