Blog użytkownika Plugawy

Plugawy

Plugawy Plugawy 16.10.2013, 14:18
Pierdu, pierdu
751V

Pierdu, pierdu

jak w temacie

Pożyczyłem ostatnio PS2 od siostrzeńca z myślą ogrania starych tytułów. Właśnie zagrywam się w Resident Evil 4. Cholera, ta gra bawi nawet po takim czasie. Nic dziwnego skoro to jeden z najlepszych tytułów na PlayStation 2. Gram na Pro i muszę powiedzieć, że jest ciężko. Są momenty kiedy brakuje mi kompletnie ammo, a wtedy z gry robi się survival, może nie horror, ale zawsze coś. Osłaniając Ashley, gdy ta kręciła korbami, co by uruchomić most miałem po nie całym magazynku z większości broni, nie licząc pukawki i trzeba było się natrudzić, żeby cokolwiek zdziałać. To lubię.

 

Rzuciłem okiem jeszcze na GTA: SA. Przezabawna gra, co chwile padające Bitch! i muthafucker! sprawiają, że człowiek się śmieje. Szkoda, że modele postaci słabo wyglądają, ale cała reszta jak na możliwości konsolki daje radę. No i ta muza.

 

Odpaliłem także God of War, walka z Hydrą nie robi już takiego wrażenie jak się grało pierwszy raz, za to nadal może podjarać. Świetnie zrealizowana potyczka+QTE, które mi się jeszcze nie przejadły w żadnej grze.

 

Przede mną jeszcze dużo tytułów, drugie tyle muszę jeszcze dowieźć od młodego, to popykam sobie dla funu.

 

 

 

Jako że 12 października miałem urodziny to pochwalę się jaką dostałem laurkę od siostrzenicy :P

Mimo że mam już PSP to jednak kolejne do kolekcji się przyda, nawet papierowe. Zwróćcie uwagę na szczegóły jest nawet folia na ekranie :P

To tyle, bitches!

 

PS. W galerii zdjęć powinien znajdować się tort urodzinowy w kształcie kostki z Mario, dzieło żony mojego brata :)

 

Tagi: blog gry PlayStation 2 plugawy PS2

Oceń notkę
+ 0 -

Step aside junior
Oceń profil
+ +25 -
Plugawy
Ranking: 277 Poziom: 60
PD: 28012
REPUTACJA: 2621