Blog użytkownika Plugawy

Plugawy

Plugawy Plugawy 17.08.2013, 19:12
Aliens od Creative Assembly!
456V

Aliens od Creative Assembly!

Wrzucam tutaj bo na głównej tego newsa nigdy się nie doczekam.

 

 

Rok temu w maju Maciej Klimaszewski pisał TUTAJ o projekcie gry w realiach Aliena i od tego czasu w sieci nie pojawił się żadny news odnośnie tworzonej gry. Sam tytuł jednak nie został zapomniany ani skasowany, a Sega 10 sierpnia tego roku potwierdziła oficjalnie, że gra nadal żyje.

 

 

"Seria Aliens nadal jest jednym z naszych filarów. W maju 2011 roku zapowiedzieliśmy, że Creative Assembly robi coś związanego z tą marką. Nie ujawniliśmy nic więcej, więc musicie czytać między wierszami. W każdym razie jest to świetne IP z bogatą treścią. Colonial Marines pomimo wielu niskich ocen, na starcie naprawdę nieźle się sprzedał. Gracze mają apetyt na te produkcje. Creative Assembly to naprawdę zdolna ekipa, a naszym celem jest stworzenie tytułu o odpowiednio wysokiej jakości" - to słowa Jurgena Post, szefa europejskiego oddziału SEGA.

 

 

Na tą chwilę wiadomo, że na pewno nie będzie to strategia czasu rzeczywistego, a w zespole tworzącym grę znajdują się osoby, które maczały palce w Crysis 2. Czy gra wyjdzie na obecne generacje konsol tego też wydawcy nie potwierdzają.

Tagi: Alien aliens blog Creative Assembly news plugawy Sega

Oceń notkę
+ 0 -

Step aside junior
Oceń profil
+ +25 -
Plugawy
Ranking: 277 Poziom: 60
PD: 28012
REPUTACJA: 2621