Blog użytkownika Plugawy

Plugawy

Plugawy Plugawy 17.07.2013, 23:53
Dracula: Undead Awakening [PSP]
696V

Dracula: Undead Awakening [PSP]

Zapraszam do krótkiej lektury świetnego Minisa.

                                              

 

Dracula: Undead Awakening to kolejny dobry minis, który ukazał się na konsolkę Playstation Portable. Gra wydana została wydana 26 listopada roku 2009 przez studio Chillingo. Przyjdzie się Wam w niej wcielić w łowcę wszelakiej maści popaprańców księcia Draculi o niestety nieznanym nam mianie. Gra jest shooterem podobnym do Age of Zombies które Wam przybliżyłem w jednym z moich blogów (http://www.ppe.p(...)sp_.html ), tylko że tutaj mamy mniej komiksowy a bardziej poważny klimat, jeśli można tak powiedzieć.

 

 

 

 

Rozgrywkę rozpocząć możemy w jednym z czterech trybów: Survival, Super Survival, Rush i Wave Attack, a do tego trzeba wybrać jeszcze jedną z trzech aren jakie mamy do dyspozycji. Wszystko sprowadza się do rozwalenia jak największej liczby oponentów za których zostajemy nagrodzeni punktami oraz to nowymi broniami, w zależności od wybranego rodzaju gry. Sama zabawa jest bardzo miodna, bowiem wiele zależy od naszej zręczności i umiejętnego rozwoju postaci. Tak, dobrze słyszeliście, możemy tutaj, choć w skromnym stopniu, ale zawsze rozwijać naszą postać o nowe umiejętności, które bardzo się przydadzą w rzezi sługusów Draculi. Wszystko zależy od wybranego trybu, dajmy na to w Super Survival, mamy większe nagromadzenie itemów do zebrania, ale także więcej wrogów staje nam na drodze. Nasza postać za zdobycie określonej ilości punktów może mieć dajmy na to Armor, dzięki czemu będziemy bardzo odporni na obrażenia, ale będzie się to odbywało kosztem naszej mobilności. Dodatkowe profity jednorazowo wybieramy spośród czterech losowo nam zaproponowanych i od nas zależeć będzie czy zechcemy mieć lepszy damage, czy dajmy na to będziemy zgarniać więcej punktów za zabijane poczwary.

 

 

 

 

Gra jest prosta, ale wcale nie łatwa, ponieważ na ekranie szybko zaczyna przybywać wrogów, którzy się nie patyczkują tylko od razu rzucają się nam do gardeł. Sama oprawa audio/wideo jest bardzo klimatyczna i utrzymana w miłej dla oka kolorystyce. Nie ma tutaj szału, należy pamiętać, że to tylko Minis, ale znakomicie spełnia swoją rolę. Odgłosy wydawane przez broń jak i pomioty chaosu również stoją na dobrym poziomie. Muszę powiedzieć, że jest to mój ulubiony Minis ever, dzięki właśnie fajnemu mrocznemu klimatowi, nieco losowej rozgrywce jak i konkretnej rozwałce. Także, nie pozostaje mi nic innego jak polecić Wam moi drodzy Dracula: Undead Awakening jako tytuł pełen nieskrępowanej sieczki. Polecam.

 

 

8+/10

 

 

Tagi: dracula: undead awakening gra minis plugawy PSP

Oceń notkę
+ -1 -

Step aside junior
Oceń profil
+ +26 -
Plugawy
Ranking: 214 Poziom: 59
PD: 27132
REPUTACJA: 2578