Blog użytkownika skorupa

skorupa skorupa 02.09.2019, 15:04
Co zaoferuje graczom Cyberpunk 2077?
203V

Co zaoferuje graczom Cyberpunk 2077?

Ostatni gameplay wywołał spore kontrowersje odnośnie najnowszego dzieła CD Projekt RED jakim jest Cyberpunk 2077.
Wielu graczy narzekało na formę w jaki podany gameplay został przedstawiony. Jednym z głównym zarzutów była oprawa graficzna oraz model jednej z postaci jakim jest Johnny Silverhand, któremu głos i wygląd użyczył Keanu Reeves.

Głównie na tych aspektach gra nie zadowoliła sporej części konsumentów i na ich podstawie część graczy wyrobiła sobie opinie na temat Cyberpunka.

Niniejsza nota ma za zadanie przedstawić graczowi co zaoferuje nam najnowsze dzieło CD Projekt RED:

1. Ogromne, gęste, otwarte miasto z dużą ilością budynków mieszkalnych bez ekranów ładowania. 6 różnych dzielnic z niesamowitą ilością unikalnych zasobów i typów postaci z przeróżnymi kulturami, muzyką i językami dla każdego obszaru, a także z różnymi sklepami, do których gracz może się udać.

2. Pojazdy, którymi można jeździć takie jak motocykle i samochody. Warto wspomnieć, że jest to pierwsza gra w historii z otwartym światem w klimatach Cyberpunk'a.

3. System niewidzialności. Możliwość podnoszenia ciał w trybie niewidzialności i ukrywania ich. Twórcy wspomnieli również o tym, w jaki sposób jest to zintegrowane z ich mechaniką RPG, jeśli twoje umiejętności lekkoatletyczne są wyższe, możesz szybciej zyskać umiejętność biegania z ciałem.

4. Pełna personalizacja postaci: ubrania, wygląd, bohater z męskim lub żeńskim głosem. Studio musiało dwukrotnie nagrywać wszystkie dialogi w grze, co dla tak dużej gry jest ogromnym nakładem pracy.

5. System zniszczeń. Można było go zauważyć już we wcześniejsze wersji gry i wygląda naprawdę dobrze jak na grę z otwartym światem.

6. Pełny system hakerski, pozwalający skanować obiekty, systemy bezpieczeństwa, a nawet postacie, do których możemy się włamać, przejmować lub podłączyć złośliwe oprogramowanie.

7. W pełni rozwinięty system strzelania ze zintegrowanymi elementami RPG. Pistolety w tej grze będą konfigurowalne i będą miały różną rzadkość, w wersji demonstracyjnej możemy także zobaczyć, że niektóre pistolety mają różne rodzaje obrażeń (fizyczne, przeciwpożarowe, elektryczne itp). Umiejętności pistoletu również się zwiększają, im częściej ich używasz, im wyższy poziom, tym lepsze profity pistoletu możesz odblokować, aby poprawić prędkość przeładowania lub zmniejszyć odrzut.

8. System walki w zwarciu z perspektywy pierwszej osoby, który faktycznie wygląda dobrze, mnóstwo różnych broni i stylów do walki w zwarciu, które wszystkie są zintegrowane z ich systemem RPG.

9. System rzemieślniczy, nie jesteśmy do końca pewni, co możemy stworzyć, ale jest on w menu, więc zakładam, że prawdopodobnie stworzymy narzędzia hakerskie, narkotyki (wzmacniacze wydajności, takie jak w pierwszym demie), broń lub części broni, zbroję lub części pancerza, ulepszenia samochodów lub może rodzaje amunicji. Musimy tylko poczekać i to sprawdzić.

10. Rzeczywiste wybory RPG i opcje dialogowe, zaczynając od różnych ścieżek życia (nomad, street kid, corporate), które mają zupełnie inne wprowadzenie do gry, a następnie wpływają na to, jakie opcje dialogowe będą dostępne w późniejszej fazie gry. Wiele sposobów zakończenia różnych zadań, które mogą wpłynąć na późniejszą część rozgrywki lub otworzyć dodatkowe treści poboczne, takie jak w Wiedźminie, jeśli zdecydujesz się stanąć po stronie niektórych osób.

11. Cały system implantów Cyberware, takich jak ostrza modliszki, skanery, sztuczne nogi, które umożliwiają podwójne skakanie. Aby je zaimplementować będziemy musieli się udać się do Ripperdoc, który nam zainstaluje implanty.

12. System profitu i atrybutów (wspomniany wcześniej z bronią), który nagradza cię za to, jak chcesz grać. Używaj broni, aby ulepszać swoje możliwości strzeleckie, używaj hakowania, aby być lepszym hakerem.

13. Dynamiczne dialogi i animacje pierwszoosobowe, które szczerze przewyższają wszystko, co widziałem w innych grach RPG, sposób poruszania się postaci w przerywnikach filmowych lub dynamicznych sekcjach dialogowych jest szalony, a ilość dostosowanych animacji pierwszoosobowych w tych przerywnikach jest niesamowity w przypadku gry o tak dużej skali i zakresie.

14. Unikalna muzyka i faktyczne piosenki stworzone specjalnie dla tej gry. Pełne stacje radiowe, których można słuchać w grze podczas jazdy motocyklem, samochodem lub będąc w mieszkaniu.

Podsumowując:

Co zaoferuje nam najnowsze dzieło CD Projekt RED:

1. Stworzenie wiarygodnego, otwartego świata

2. Dojrzałą fabułę

3. Opracowanie nieliniowego systemu RPG

4. Danie graczowi swobody w celu dostosowania rozgrywki

5. Niezapomniane przeżycia

 

Czego nam nie zaoferuje najnowsze dzieło CD Projekt RED:

1. Genialnej grafiki na starą wersję generacji konsol

 

Tagi: Cyberpunk 2077

Oceń notkę
+ +3 -

Oceń profil
+ +3 -
skorupa
Ranking: 4431 Poziom: 23
PD: 2042
REPUTACJA: 250