Blog użytkownika wianami

wianami wianami 09.07.2019, 20:03
próba wkroczenia w game development cz2 (konkurs)
149V

próba wkroczenia w game development cz2 (konkurs)

Dwa miesiące temu pisałem tutaj o próbie wkroczenia w game development (link). Wtedy też z kumplem umieściliśmy w GooglePlay mobilną grę wyścigową naszego autorstwa. W tę sobotę zaktualizowaliśmy grę, dodając sporo nowych zawartości.

Tytuł tworzymy już ponad 8 miesięcy, rozwijamy go we dwóch w wolnych chwilach po naszych zwykłych pracach. Zaczęliśmy na początku listopada 2018, gierka powstawała na konkurs który polegał na stworzeniu od podstaw w miesiąc mobilnej gry wyścigowej. Chociaż została ukończona na czas to gra nic w konkursie nie osiągnęła, mimo to po konkursie zdecydowaliśmy się kontynuować projekt. Od tamtego czasu dzięki niegoniącym grę terminom praca nad nią stała się czystą przyjemnością i miłą odskocznią od codzienności, przez co tytuł zyskał ogromną ilość nowych zawartości i nadal się rozwija. Tak od ponad 8 miesięcy tytuł rośnie, czego efekty w każdej chwili można podejrzeć ściągając grę za free z GooglePlay. A grając w tym tygodniu można wyhaczyć też kodziki do GooglePlay doładowujące konto.

Nasza gra to zręcznościowe wyścigi w których ścigamy się ...bananami. Tytuł powstaje na smartfony i polega na krótkich wyścigach (od 10 sekund do minuty), a do sterowania rozgrywką wystarczy jeden palec. Dodając w ten weekend aktualizację, na spontanie zorganizowaliśmy mały konkurs, w którym na 5 najlepszych graczy czekają 20złotowe kody doładowujące konto w sklepie GooglePlay. W konkursie chodzi o dojście do jak najwyższych leveli na dostępnych w grze 3ch torach wyścigowych (liczy się suma najwyższych leveli z trzech torów). Konkurs trwa do tej niedzieli (14.07.2019), ze szczegółami konkursu można się również zapoznać na naszym fanpage'u. Gra o której piszę to "Moto Banana: Bumni Race" i jest do ściągnięcia za darmo tutaj. Gra póki co dostępna jest wyłącznie na system Android.

Jest też techniczny temat tworzenia, umieszczenia w sklepie i prób wypromowania gry którym chcielibyśmy się podzielić ale na to za wcześnie. Mimo wszystko mam nadzieję napisać niedługo co się przez czas tworzenia gry działo i na jakie niespodzianki się natykaliśmy. A póki co zachęcam do wypróbowania naszej Bananowej Ściganki oraz w tym tygodniu zapraszam do zabawy w konkursie.

Tagi: #konkurs #wyścigi

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +3 -
wianami
Ranking: 49172 Poziom: 14
PD: 582
REPUTACJA: 89