Blog użytkownika GoDlike

GoDlike GoDlike 01.06.2019, 18:35
Adaptery do konsol - Jak działają i czy to już cheaty?
4100V

Adaptery do konsol - Jak działają i czy to już cheaty?

Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy na konsolach znaczną popularnością cieszą się adaptery pozwalające na grę na typowo pecetowej, myszce i klawiaturze. W całym internecie gracze toczą batalie i dyskusje na temat takich urządzeń. Czy powinny zostać zablokowane jako dające przewagę niedozwolone modyfikacje? A może to po prostu niegroźne urządzenia dla pecetowców, którzy nie chcą rezygnować z tradycyjnej myszki?

GoDlike GoDlike 05.05.2019, 15:28
Xbox jako usługa - genialny plan czy marzenie ściętej głowy?
1751V

Xbox jako usługa - genialny plan czy marzenie ściętej głowy?

Ostatnie decyzje Microsoft dotyczące konsoli Xbox wydają się niezrozumiałe dla wiernych fanów marki, czy gigant z Redmond przewidział przyszłość rynku i chce ewoluować wraz z nim? Czy może miota się w swoich planach raz w jedną, raz w drugą stronę? Dlaczego wojna konsolowych gigantów przyjęła tak dziwną formę w obecnej generacji? Kto na tym straci, a kto zyska?

GoDlike GoDlike 22.04.2019, 22:26
Gothic na sterydach - recenzja ELEX
742V

Gothic na sterydach - recenzja ELEX

ELEX - Ta produkcja to doskonały przykład jak recenzje rozmijają się z oceną graczy. Gra została dosłownie zmasakrowana w recenzjach, a mimo to, jak na niszowy produkt sprzedała się całkiem nieźle i pozwoliła twórcom na rozpoczęcie prac nad sequelem. Czytając opinie w internecie trafimy na szeroko rozbieżne oceny, na jednym portalu będzie to 3/10, natomiast gdzie indziej aż 8/10. Co powoduje taki rozstrzał? Czy pod tą warstwą drewnianego RPG znajdziemy duże pokłady złotego kruszcu?

Oceń profil
+ +15 -
GoDlike
Ranking: 1104 Poziom: 46
PD: 13388
REPUTACJA: 4343