Blog użytkownika Evo24

Evo24 Evo24 27.10.2020, 12:43
Rozliczenie z God of War (4)
249V

Rozliczenie z God of War (4)

Najnowszy bóg wojny... ciężko mi będzie znaleźć inną grę, która wzbudziła we mnie tak wiele mieszanych uczuć. Postanowiłem się z wami nimi podzielić, lecz w zupełnie innej formie. W jakiej konkretnie? Zapraszam i się przekonajcie.

  Próbowałem podejść do tego bloga wiele razy i za każdym razem kończyło się nienapisaniem niczego. Gdy wreszcie udało mi się znaleść sposób na rozpoczęcie i zacząłem opisywać swe odczucia... było to dla mnie za trudne. Nie dlatego, że się nudziłem (gdyby tak było, to w ogóle bym nie robił blogów), ale pisząc o tej grze, zwyczajnie się męczyłem i nie sprawiało mi to frajdy. Zastanawiałem się przez pewien moment, czy nie rzucić tego i w jakiś sposób wyłgać się w innym rozliczeniu, dlaczego nie ma God of Wara, ale czułbym się z tym po prostu źle. Dlatego też postanowiłem o tym porozmawiać z moim przyjacielem, Darnokiem. Polecam sprawdzić jego kanał, który w większości skupia się na omawianiu seriali w stylu Kamen Rider. Mam tylko małą prośbę. Nie rzucajcie w niego błotem, jeśli wam się nie spodobało to, co mówimy, tylko na mnie.

  Uwaga: Radzę nie oczekiwać ODE MNIE zbyt wiele. Nie mam doświadczenia w takich materiałach, zatem wybaczcie mi wszelkie błędy językowe itp. Nie wiem też czy nasze głosy będą przyjemne w odsłuchu. W materiale mogę nie brzmieć na osobę pełnoletnią, ale nie do końca wiem, czy to wina mikrofonu, czy mój głos nie do końca się zmienił. W każdym razie zostaliście ostrzeżeni i życzę miłego oglądania.

  Zapomnieliśmy wspomnieć o samej chorobie Atreusa. Wiemy, że chłopak od jakiegoś czasu choruje, ale przez długi czas gra nam nie mówi, na co. Po jakimś czasie mamy tą komiczną scenę, w której z dupy pojawia się Mogi i razi piorunami Kratosa (BTW poważnie? Kratos nie daje rady z piorunami?), a dzieciak... co on próbował zrobić? Zmienić się w SSJ?! Podobno to ma być szał sparty, ale skąd? To chyba nie jest dziedziczna moc. Swoją drogą próbuje to robić tak z dupy. Kiedy wreszcie dowiadujemy się, co jest chorobą Atreusa, to okazuje się nią być... niewiedza o byciu bogiem. Naprawdę?! Taki idiotyzm ma być powodem złego stanu chłopca? To tak jakbyśmy umierali, ponieważ nie wiedzieliśmy o istnieniu tęczy czy inne dyrdymały. Można było z tym zrobić coś ciekawszego.

  Jeśli komuś dana forma się nie spodobała, to napiszę na szybko opinię o GoW4: gra z ogromnym i nie do końca wykorzystanym potencjałem oraz masą dobrych i koszmarnych decyzji. Liczę, że kontynuacja była znacznie lepsza. Oby to wam wystarczyło, a ja zapraszam do ankiety, w której możecie wybrać kolejną grę na rozliczenie.

  

 

Tagi: god of war Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment

Oceń notkę
+ +12 -

Całe dnie tylko śpi, a kiedy nie śpi to śpi
Oceń profil
+ +116 -
Evo24
Ranking: 292 Poziom: 57
PD: 24591
REPUTACJA: 7422