Blog użytkownika sprinter311

sprinter311 sprinter311 23.09.2018, 00:18
MOJE GRANIE: CHILD OF LIGHT + OPIS KOLEKCJONERKI (UWAGA KONKURS)
386V

MOJE GRANIE: CHILD OF LIGHT + OPIS KOLEKCJONERKI (UWAGA KONKURS)

Dzisiaj w moim graniu, będzie mniej o wciskaniu guzików na padzie, a więcej o zawartości kolekcjonerskiej naszego dziecka światła. Nabyłem ją dziś rano używaną bez gry za 50zł. Jedni powiedzą, iż przepłaciłem inni że nie, a jeszcze inni oleją tą informacje. Sprzedający powiedział, iż nie ma już takich wersji ani na olx ani na allegro. Powiem szczerze nie sprawdzałem wierzę mu na słowo:) A na samym końcu zapraszam do udziału w konkursie, a jak konkurs to i NAGRODA.

No dobra zaczniemy od gry, potem przejdziemy do kolekcjonerki i na końcu konkurs. Jedziemy po pokonaniu bosa, czeka nas oczywiście nowa kraina i mam nowego przeciwnika! Tak drodzy Państwo, nie zmienione barwy czy nowe właściwości, całkowicie nowy przeciwnik. A jest nim? Kto zgadnie? Nie, niestety wszyscy nie zgadliście, jest nim koń podczas zdjęcia rentgenowskiego. Przeciwnik niezbyt wymagający, ale fajnie, że jest nowy. Kolejną nowością w tym etapie jest nasza Aurora. Urosła. Tak drodzy Państwo jak powiadał wielki Mushu z Mulan " Moja mała dziecina urosła i… uratowała Chiny. Masz chustkę?" Tylko u nas jest drobna zmiana nasza dziecina urosła i zaraz uratuje bajkową krainę, macie chusteczkę? Fajny zabieg niby nic, a cieszy. Jak już jesteśmy w etapie nowości to mamy nową zagadkę:(UWAGA SPOJLER)

I powiem szczerze, iż musiałem się zastanowić z dobre pięć minut za nim odkryłem co trzeba zrobić. Mamy trzy figurki z cyframi rzymskimi, na 3 różnych poziomach w wierzy.Musimy wszystkie zepchnąć na sam dół do komnaty widocznej na obrazku. Musimy tak ustawić nasze posągi, aby przy pomocy naszego świecącego przyjaciela trafić cieniem posągu na numer wyryty na ścianę. No i uwaga po tym jak to zrobicie od razu zaczyna się walka z bossem. Trochę lipa, ale co począć.

A nasz boss wygląda tak:

W wyjściowej jedenastce zagrali:

-w ataku Aurora

-w obronie i pomocy Rubella

Niestety pierwsze spotkanie przegrałem, ale to dlatego, że w drugiej turze ten wielki troll z paraliżował Rubellą i nie dałem już rady wyjść z tego osłabienia, zdołałem tylko ubić jednego psa. W podejściu numer dwa, skład wyjściowy został taki sam, nie było powtórki z rozrywki i wygrałem. Aurora atakami światłem wykończyła psy, a potem pomogła Rubelli za pomocą ataków fizycznych wykończyła trolla. To drugi boss po rząd, który padł raz dwa. Moje postacie miały około 45-47lvl.

No dobra zaczynamy kończyć naszą przygodę czyli etap numer 10 stanął przed nami otworem. No cóż dopiero go liznąłem więc za dużo nie mogę powiedzieć. Na początek jest lodowo:

i jest ciężko, walki wygrywam, ale ledwo. Czas na farmę, szczególnie, że jeszcze 2 poziomy i odblokuje slasha poziomu trzeciego u Aurory. Na tym poziomie jest podobno trzech bossów, spotkałem jednego i łatwo mnie rozwalił. Tak jak mówię trzeba trochę poframić i będzie dobrze.

 

No dobra moi drodzy parafianie, czas na edycję kolekcjonerską. W galerii wrzuciłem wam co udało mi się dzisiaj nabyć za 50zł. Najbardziej podoba mi się breloczek w postaci Igniculusa, a najlepsze jest to że świeci, wystarczy przekręcić. Fajnie zrobiony, nie rozpadanie się po trzecim kontakcie z ręką. Artbook jest ładny, naprawdę, zdjęcia nie oddają tego jak wygląda w rzeczywistości, jedyna minus że nie jest w sztywnej oprawie, przez co trzeba uważać, aby go nie zniszczyć. No i został nam plakat nasza nagroda główna w konkursie. Jest mroczny, nawet bardzo. Zastanawiałem się przez chwilę czy go nie oprawić i nie powiesić na ścianie jako obraz. Tylko że nie bardzo mam miejsce gdzie i wtedy wymyśliłem sobie konkurs. Trzeba się dzielić, więc niech ktoś z was udekoruje sobie nim pokój. Przez to że jest taki mroczny jest genialny. Niech każdy z was poświęci chwile i przejrzy galerię, bo uważam że warto i się wypowie co o tym myśli.

 

Ok czas na konkurs. Zadanie jest takie skoro w grze postacie rozmawiają za pomocą wiersza, ja również proszę Was o wiersz. Wymagania są takie:

-minimum 5 wersów 3 wyrazowych(może być więcej)

-trzeba użyć słów: Aurora, Rubella i dziecko światła

-wiersze proszę pisać w komentarzach

-czas jest od 30 września do godziny 23:59

-wyniki będą 2 października po godzinie 20

-liczy się kolejność komentarzy, jeśli gdzieś stwierdzę plagiat, nie będę brał danego wiersza pod uwagę, więc nie ściągać

-aby konkurs był ważny musi w nim uczestniczyć 10 osób

-nagroda zostanie wysłana pocztą lub dostarczą ją na terenie trójmiasta

Powodzenia mam nadzieję że będziemy się dobrze bawić przy tym.

 

Tagi: child of light edycja kolekcjonerska edycja limitowana edycja specjalna konkurs

Oceń notkę
+ +7 -

Oceń profil
+ +18 -
sprinter311
Ranking: 1291 Poziom: 40
PD: 8840
REPUTACJA: 1638