Blog użytkownika Emkuzet

Emkuzet Emkuzet 09.04.2018, 10:47
Weekendowe Wspólne Granie #168 - zapisy
207V

Weekendowe Wspólne Granie #168 - zapisy

Szukasz chętnych do wspólnych wyścigów? Krótkiej partyjki w bfa? A może strzelenia kilku bramek w rockecie? Weekendowe wspólne granie nr. 168 nadciąga i zaprasza do zakładania sesji w celu integracji użytkowników. Raz! Dwa! Trzy! W ten weekend z nami grasz TY!

Chcesz uzyskać więcej informacji ? Wejdź na pokój  #wspolne-granie.

Link z zaproszeniem poniżej.

DISCORD 

Jeśli robiliście jakieś sesje w weekend to zachęcamy do zdania relacji albo chociaż wzmianki jak się grało i z kim. Może zachęcicie inne osoby do wzięcia udziału w WEEKENDOWYM WSPÓLNYM GRANIU :) Relację można złożyć poniżej.

RELACJA 


Treningu na strzelnicy w sniper elite 3 ciąg dalszy ;).

Uczestnicy: krazislaw, poikao, desti

Krazislaw

Punktualnie o 21 stawiliśmy się w prywatnym lobby w celu zboostowania pozostałości w multiplayer. Z Destim na pokładzie Poikao bardzo szybko zrobił prawie wszystkie baretki, miał jedynie ogromny problem ze strzałami w cohones, naprawdę. Po skończonym mp wróciliśmy do kampanii, 3 podejścia do misji nr 6 zakończone fiaskiem, bo za każdym razem w momencie w którym mieliśmy rozpoznać oficera i poczekać aż odbierze intel, coś szło nie tak i misję nam failowało, że niby zaalarmowaliśmy wszystkich oficerów, doszło nawet do takiego absurdu że za trzecim razem nie odpaliła sie nawet cutscenka z przechadzającymi się oficerami. był to moment w którym ogłosiłem koniec sesji :)

 


Piłeczka jest jedna, bramki dwie, a nasze 4 kółeczka do strzelania goli rwie. Król WWG ponownie wraca na salony.

Uczestnicy: Poikao, krazislaw, golu, axe

Krazislaw

Po Snajperze zaproponowałem pograć odrobinę w RL, najpierw graliśmy 2vs2, szło nam całkiem w porządku. Potem golu wyczuł że jest grane w rocketa i dołączył do nas. W #kach nie szło nam już tak kolorowo, ale to najprawdopodobniej wynikało już ze wkradającego się zmęczenia w nasze poczynania. Pod sam koniec dołączył jeszcze Axe do imprezy, wtedy ja postanowiłem już zakończyć granie i oddać moją pozycję w drużynie Axe'owi.
Owocna sesja, powpadało dużo eventowej waluty i było dużo dobrej zabawy

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Będę streamował na pod linkiem 


  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi:

Oceń notkę
+ +3 -

Oceń profil
+ +1 -
Emkuzet
Ranking: 50721 Poziom: 14
PD: 597
REPUTACJA: 5