Blog użytkownika Emkuzet

Emkuzet Emkuzet 19.03.2018, 11:09
WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #165 - Zapisy
286V

WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #165 - Zapisy

Zima w tym roku nam nie odpuszcza, dlatego pomimo hałd śniegu za oknem oraz ujemnych temperatur mam nadzieje że nasze konsole po raz kolejny zapewnią nam masę ciepłych wspomnień w ten weekend. Zapisy do WWG #165 uważam za otwarte.

Chcesz uzyskać więcej informacji ? Wejdź na pokój  #wspolne-granie. Link z zaproszeniem poniżej.

DISCORD

Jeśli robiliście jakieś sesje w weekend to zachęcamy do zdania relacji albo chociaż wzmianki jak się grało i z kim. Może zachęcicie inne osoby do wzięcia udziału w WEEKENDOWYM WSPÓLNYM GRANIU :) Relację można złożyć poniżej.

RELACJA


Pamiętajcie WWG to społeczność dlatego smiało zakładajcie sesje i zapraszajcie znajomych do współnej zabawy.

Na początek sesja niespodzianka z organizowana przez Rage'a ( dzięki za relacje), w której uczestyczyli również Gorfi i Kiba.

Uczestnicy: RageOfMaltael, Kiba, Gorfaster

RageOfMaltael

Zapytałem się w piątek Gorfiego o granie, a zarazem Kibę i ustaliliśmy, że w sobotę sobie zagramy. Z małym poślizgiem się wszystko rozpoczynało, ponieważ miałem błąd i od nowa instalacja i patchowanie, ale poszło migiem i po kłopocie. Sesja ogólnie trwała około 2 h czy nawet więcej i kilka tematów było poruszanych. Tyle ode mnie.


Działa dużego kalibru, tony stali i ryk silników  tak w skrócie można opisać World of Tanks. Nie dziwi mnie wiec jego popularność w naszej społeczności, przez co nieoficjalne sesje organizowane są również w trakcie tygodnia!

Uczestnicy: krazislaw, axemaltesse, radkos, kamilfox

Krazislaw

W sobotę było dość dużo grane w tanki, najpierw z axem - szło jak szło coś się ugrywać udawało, artami standardowo wymiataliśmy a skrzynki eventowe leciały jak szalone. Po południu dołączyli do nas kamil i radkos, w tym momencie wszystko wzięło w łeb i wygraliśmy może 1 bitwe a tak reszta wszystko w plecy. Grało się zacnie jak zwykle, niezależnie od wyniku.


W związku z nie udaną sesja GTA ( patrze na ciebie Azoth :), Poiki postanowił zatankować swój samochodzik i wrócić na areny Rakietowej ligi.

Uczestnicy: Poikao, teddygryl

Poikao

Plany były ambitne. Ale los nie sprzyjał. Miało być The Crew - sam jeździłem. Miało być GTA V - niestety nie doszło do skutku. Miało być Spintires - ekipa się wykruszyła. Czy przez to piątunio był nudny? Noł fakin łej :D

W oczekiwaniu na jakichś jelonków do wspólnej gry odpaliłem sobie Ratcheta i Clanka (ostatnia trofka do platy ^^) i odezwał się do mnie na imprezie teddygryl. Zaproponował RL :D

No i zaczęliśmy grę. Tym razem dla odmiany to ja byłem tym z wyższą rangą, choć ciągle w sreberku. No i pograliśmy kilka meczyków. Braki w umiejętnościach nadrabialiśmy dobrą rotacją i komunikacją. Efekt jest taki, że ja wylądowałem w złocie a Grillujący Teddy też kilka dywizji wbił :) 3

Nie wygrywaliśmy wszystkiego jak leci, ale wygranych było zdecydowanie więcej i chyba nie było meczu, w którym bylibyśmy zmiażdżeni. Przerwaliśmy jak byłem w trakcie 4 piwa i przestałem trafiać piłki w powietrzu :D Teddy też już czuł, że od teraz będzie tylko gorzej i przerzucił się na Bloodborne. 

Podczas meczów było sporo ładnych akcji i bramek. Było też kilka sytuacji z cyklu WTF?! Jedną z nich wrzuciłem na tubę. Filmik jest króciutki, ale jakbyście chcieli tylko tą akcję zobaczyć, to zaczyna się od 01:25 :)
 


W ten weekend grany był również  Rainbow Six i dobrze w końcu następnego dnia można odespać! Od siebie dodam że tytuł jest bardzo udanym fpsem w którym oprócz samego skilla liczy się także taktyczne podejście oraz komunikacja.

Uczestnicy: Poikao, Olson, Dwutlenek

Poikao

Po rockeciku zgadaliśmy się z Dwutlenkiem na kilka meczyków w rejnbuły. Szło... yyy... w sumie nie wiem jak szło :v Tragedii na pewno nie było ;) 


Pograliśmy trochę w tryb terrorhunt w polowaniu na trofkę za zrobienie misji na poziomie bardzo trudnym. Było ciężko mając randomów w drużynie :v Całe szczęście przypałętał się nam random z dobrym skill'u Olson ;)


Misję przewidzianą dla 5 operatorów staraliśmy się ogarnąć we 3. Nie powiem, namęczyliśmy się trochę, obmyślaliśmy coraz to nowsze taktyki i w końcu jak już postanowiliśmy, że kończymy i spróbujemy kiedy indziej to udało się :D


Jak zwykle z chłopakami grało się wybornie ^^ Mam nadzieję, że niedługo zgadam ekipę i pójdziemy porobić jakieś rankedy.


Piątkowa sesja zakończyła się także piłką, tylko tym razem nożną.

Uczestnicy: Poikao, Dwutlenek

Poikao

Na dobicie po rejnbułach, późno w nocy, po kilku piwach postanowiliśmy zagrać meczyk...

...nie w Rocket League a w FIFĘ 17! Tego żodyn się nie spodziewał XD Zagraliśmy w coop. Dla mnie to był debiut w Fifie 17 i pierwszy mecz w fifę jakąkolwiek od prób pomocy Olsonowi w FIFA 15, czyli od stycznia chyba. Poszło całkiem dobrze :) Wygraliśmy jedyny rozegrany mecz 2:1. Pierwsza bramka to patelnia dla O2 za co dostałem nawet trofkę :)

A drugą strzeliłem już ja, po podaniu od O2.

Mecz się odbył o 2 w nocy, więc stwierdziliśmy, że to dobry moment na zakończenie sesji zwycięstwem.

Dzięki za grę i mam nadzieję, że uda się zgadać na dłuższą sesyjkę :)


Kiedy niektórzy z powodu doskwierającej nam zimy za oknem szukają gier, których akcja dzieje się w ciekłych krajach. Kraz wraz Keczem i Kamilem postanowili po dłuższej przerwie ponownie udać się do malowniczego Nowego Yorku.

Uczestnicy:  krazislaw, keczmar, kamilfox

Krazislaw

wróciliśmy do nowego jorku, Dywizja przywitała nas po tak długiej przerwie chłodno i oschle. Na początek na "rozgrzewkę" z keczmarem wzięliśmy na tapetę incursion...dostaliśmy sromotny łomot. Potem zeszliśmy do podziemia - 2 operacje poszły bez większych problemów, dołączył w międzyczasie do nas kamilfox - ostatnią operację tego dnia dostaliśmy po dupskach aż bolało, 3 podejścia wszystkie skończone porażką. Mimo to powrót do dywizji uznaję za udany i czuję że będzie jeszcze dużo grane przed sequelem :D
Stream już powinien być na playliście wwg

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Będę streamował na pod linkiem


  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi:

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ +1 -
Emkuzet
Ranking: 9663 Poziom: 18
PD: 1102
REPUTACJA: 7