Blog użytkownika Emkuzet

Emkuzet Emkuzet 12.01.2018, 14:09
WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #155
184V

WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #155

Szukasz ekipy do napadu w GTA? Chcesz potrenować w Uncharted? Potrzebujesz medyka w Battlefieldzie? To dobrze trafiłeś! Weekendowe wspólne granie wjeżdża po raz drugi w tym roku i zaprasza wszystkich użytkowników PSsite do udziału w sesjach oraz wspólnej integracji.

Bez przedłużania i rozwodzenia jedziemy z tematem :). "Hello Friday, Hello Battlefield " chciałoby się rzec patrząc na pierwszą sesję tej rozpiski. Na wspólne strzelanie w nowym roku zaprasza Ouji! Sesja odbędzie się w piątek o godzinie 22, powodzenia szeregowi i dobrej zabawy.  

Na przeżywanie wspólnych przygód zaprasza także, Lokigeo organizujący w ten piątek rozgrywki w Diablo 3 o godzinie 16 oraz The Division od godziny 20. Szukasz towarzystwa podczas zleceń ?  Potrzebujesz pomocy w walce z zimową zawieruchą w Nowym Jorku  ? Loki na pewno pomoże.

I na sam koniec moje dwie skromne sesje, jedna rocznicowa w Uncharted 4 z okazji roczku, jaki mi stuknął. Zabawę zaczynamy oficjalnie od godziny 20. Druga to natomiast ostatni finał najnowszego napadu w GTA V, który konsekwentnie realizujemy od kilku tygodni. Zapraszam wszystkich chętnych którzy chcą nam potowarzyszyć na imprezę oraz stream z tej okazji po 21.

Zapraszam do grania, relacjonowania i nie zapominajcie o dodawaniu naszego oficjalnego hashtag'a do materiałów z sesji - #PSSiteWWG.


Jeśli gracie na PS4 męczcie przycisk SHARE  i wrzucajcie filmy/zdjęcia w komentarzach. 
Jeśli gracie na PS3 to zaopatrzcie się w smartfona albo aparat i staroszkolnym sposobem róbcie zrzuty ekranu i filmiki. Ewentualnie zaopatrzcie się w nagrywarkę ;) 

Jeśli gracie na PSV to pamiętajcie o kombinacji przycisk PS i przycisk START pozwalającej robić zrzuty ekranu i również wrzucajcie w komentarzach. 

Udanego weekendu i miłego grania!

2

  Ouji05

Gra: Battlefield 1
Platforma: PS4
PSN ID: Ouji05
Termin: Piatek 22:00

1

   lokigeo

Gra: Division
Platforma: PS4
PSN ID: xX_lokigeo_Xx
Termin: Piątek 20­
Opis: Witam. Ogólnie szukam osoby do pogrania i wbicie kilku misji i lvl. Posiadam 22 lvl :) ale granie samemu jest nudne

  lokigeo

Gra: Diablo 3 ROS
Platforma: PS4
PSN ID: xX_lokigeo_Xx
Termin: Piątek od 16
Opis: Witam. Piątkowa godzina jest do uzgodnienia jestem cały dzień. D3 ROS albo robienie zleceń albo HC1

2

  Emkuzet

Gra: GTA V
Platforma: PS4
PSN ID: Emkuzet
Termin:  Piątek 21
Opis: Najwyższy czas zgarnąć owoce naszej ciężkiej pracy w ostatnim napadzie w GTA. Przeprawa wygląda na długą i ciężką ale wierze że damy rade, a nasze konto powiększy się o te pa reset tysięcy.

1

  Emkuzet

Gra: Uncharted 4
Platforma: PS4
PSN ID: Emkuzet
Termin: Pt 20-21­
Opis: Cotygodniowy trening w Uncharted oraz robienie zadań. Nieoficjalnie może się uda zacząć już od 19:30. Jest to też sesja rocznicowa :D rok temu pierwszy raz grałem w U4 w ramach WWG.

 1. W celu ułatwienia Wam dodawania relacji WWG oraz nam ich późniejszego podsumowania, chcielibyśmy prosić, abyście korzystali z poniższego generatora podczas opisywania odbytych sesji.
  Dodaje relację z sesji

  W sesji udział wzięli:

  Relacja:

   
 2. Aby dodać obrazek w relacji użyjcie szablonu: [img]link[/img]
 3. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś zaczął opisywać tą samą sesję i wystarczy się podłączyć odpowiedzią.
 4. Dzięki za relacje! ^^

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +9 -

Oceń profil
+ +1 -
Emkuzet
Ranking: 49424 Poziom: 14
PD: 597
REPUTACJA: 5