Blog użytkownika Emkuzet

Emkuzet Emkuzet 23.11.2017, 23:09
WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #148
278V

WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #148

Publikując zapisy we wtorek początkowo obawiałem się że szaleństwo piątkowych zakupów odbije się na tego tygodniowej frekwencji. Jednak po raz kolejny moi drodzy nie zawiedliście nas. Dzięki czemu mam przyjemność opublikować dziś listę z całą masą różnorodnych sesji, które zapewne przyniosą nam w trakcie tego weekendu wiele pozytywnych emocji oraz fajnych wspomnień.

W tym tygodniu ponownie rządzi Battlefield przez co wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w aż 2 sesjach. Pierwsza z nich to Battlefield 1 - Edycja specjalna (PS4) gdzie będziemy wspólnie wykonywać operacje, na którą zapraszam wszystkich niezdecydowanych. Równocześnie osoby gustujące w bardziej współczesnych konfliktach mogą odezwać się do SkyBH, który to w piątkowy wieczór planuje grać w Battlefield 4 (PS4).

Miłośnicy eksterminacji demonów mogą w ten weekend także przybić piątkę z Qsayem, zapraszającym do grania w tryb multi Doom (PS4) oraz Dark Souls 3 - Deluxe Edition (PS4). Osoby lubiące natomiast wyjaśnianie swoich racji za pomocą pieści, efektownych rzutów oraz kopnięć, powinny skierować swoje kroki ku Nerobianco oraz jego sesji w Street Fighter V (PS4).

A na sam koniec coś dla miłośników kosmicznych super napędów oraz czterech kółek i cieżkich maszyn, czyli wspólna rozgrywka w WipEout Omega Collection (PS4) organizowana przez Kibę, a także sesje Poikao w Spintires: MudRunner (PS4) oraz Farming Simulator 15 (PS4).

Zapraszam do grania, relacjonowania i nie zapominajcie o dodawaniu naszego oficjalnego hashtag'a do materiałów z sesji - #PSSiteWWG.


Jeśli gracie na PS4 męczcie przycisk SHARE  i wrzucajcie filmy/zdjęcia w komentarzach. 
Jeśli gracie na PS3 to zaopatrzcie się w smartfona albo aparat i staroszkolnym sposobem róbcie zrzuty ekranu i filmiki. Ewentualnie zaopatrzcie się w nagrywarkę ;) 

Jeśli gracie na PSV to pamiętajcie o kombinacji przycisk PS i przycisk START pozwalającej robić zrzuty ekranu i również wrzucajcie w komentarzach. 

Udanego weekendu i miłego grania!

3

  Emkuzet

Gra: Battlefield 1
Platforma: PS4
PSN ID: Emkuzet
Termin: Piatek 21:00 - 24:00­
Opis: Luźna sesja w piątkowy wieczór, zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej zabawy.

0

    Qsay

Gra: Doom
Platforma: PS4
PSN ID: Qsay
Termin: piatek okolo 19-20­
Opis: Dorwalem w biedrze najnowaszego Dooma, moze ktos postrzela sie ze mna online?

1

  Poikao85

Gra: Farming Simulator 17
Platforma: PS4
PSN ID: poikao85
Termin: piątunio od 21 do 22­
Opis: Robimy test coopowego niszczatora :) Szybka godzinka na obczajenie sterowania, sprawdzenia jak się sprzęt prowadzi, czy działa kierownica. Może nawet zaoramy jakieś pole? :D
2

     Poikao85

Gra: Spintires: MudRunner
Platforma: PS4
PSN ID: poikao85
Termin: piątunio od 22­
Opis: Planowane przejście ISLAND. Jest nas już trzech - Kaczmar, Ja i KraZ. Jeśli jest ktoś jeszcze chętny to zapraszam :)
2

     Nerobianco

Gra: Street Fighter V
Platforma: PS4
PSN ID: nerobianco123
Termin: Piątek : 18:00­
Opis: Skoro Arcade Edition zbliża się wielkimi krokami, postanowiłem wrócić dosłownie na chwilę do tej gry. Chce ktoś razem pograć?

1

  Qsay

Gra: Dark Souls 3
Platforma: PS4
PSN ID: Qsay
Termin: Piatek ok 17­
Opis: Ktos pofarmi ze mna? (Azoth 'pacze' na Ciebie)

2

  Kiba

Gra: Wipeout Omega Collcetion
Platforma: PS4
PSN ID: Kr8osPl
Termin: Piątek wieczorkiem­
Stream: YouTube Gaming­
Opis: Ostatnio zakupiłem więc od razu zakładam sesję. Mam nadzieje, że ktoś chętny znajdzie się do gry :)

1

  SkyBH

Gra: Battlefied 4
Platforma: PS4
PSN ID: SkyBH1989
Termin: Piatek 20-23­
Stream: Twitch­
Opis: Stary oraz znakomity BF4 dość długo grałem na PC lecz od kilku dni zacząłem na konsoli miło był by wspólnie pograć :) zapraszam

 1. W celu ułatwienia Wam dodawania relacji WWG oraz nam ich późniejszego podsumowania, chcielibyśmy prosić, abyście korzystali z poniższego generatora podczas opisywania odbytych sesji.
  Dodaje relację z sesji

  W sesji udział wzięli:

  Relacja:

   
 2. Aby dodać obrazek w relacji użyjcie szablonu: [img]link[/img]
 3. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś zaczął opisywać tą samą sesję i wystarczy się podłączyć odpowiedzią.
 4. Dzięki za relacje! ^^

Tagi:

Oceń notkę
+ +7 -

Oceń profil
+ +1 -
Emkuzet
Ranking: 48817 Poziom: 14
PD: 597
REPUTACJA: 5