Blog użytkownika Emkuzet

Emkuzet Emkuzet 31.10.2017, 08:38
Weekendowe Wspólne Granie #145 - zapisy
438V

Weekendowe Wspólne Granie #145 - zapisy

Pomimo gorączki przygotowań do Halloween oraz premiery drugiego sezonu Stranger Things, która zapewne doprowadziła do nie jednej zarwanej nocy. Nie zawiedliście nas także w tym tygodniu stawiając się liczcie na różne sesje w ramach Weekendowego Wspólnego Grania.

 

Rozpoczynamy od głównej atrakcji ostatniego weekendu, czyli podwójnej sesji w "Niezbadane" ( wtf?! :D), gdzie w piątkowy wieczór w poszukiwaczy skarbów bawili się  nasz specjalista od motywacji i stały bywalec Ouji05oc, Robert oraz nowy członek naszej społeczności Palce_ , którego serdecznie witamy! Pomimo że kilku uczestników zatrzymały duchy pałętające się przedwcześnie po ulicach miast, sesja jednak się odbyła.

Uczestnicy Piątek: Robert, palce_, Ouji05oc

Ouji05oc

Na początku graliśmy z Robertem we dwójkę, pod sam koniec dołączył do nas Palce. Niestety Gorfi ani Azoth nie dali rady się pojawić, ale liczę, że innym razem uda nam się zagrać. :D Pierwsze starcie drużyn rozpoczęliśmy kilka minut po godzinie 18, które oczywiście wygraliśmy, tak jak kilka innych rozgrywek. Robertowi nawet kilka razy udało się skończyć mecze z najlepszym wynikiem, nie tylko w zgonach! Dziękuję za pojawienie się, bo przez chwilę myślałam, że będę musiała grać sama. :)

Uncharted wróciło także w sobotę, dzięki sesji zorganizowanej przez Ouji05. Zabawa z tego co słyszałem była przednia, nie obyło sie także bez docinków oraz suchych żartów, wiadomo w końcu nie od dziś że fragowanie znajomych sprawia podwójną radość.

Uczestnicy Sobota: Ouji05, Robert, Azoth, Ka-mil, sokol, Kaczmar, Gorfi, i chyba ktoś jeszcze

Gorfaster

Wpadłem około 21, ze sporym zdziwieniem bo było już 5 chętnych na granie a impreza prawie pełna :) Gdzieś tam w tle Emku grywał w Persone 5, tymczasem my zaczęliśmy od meczy 3v3 w losowych składach Robert, Ouji i ja vs Azoth, Ka-mil i Sokol. Gra chyba wyczuła że nasza trójka często grywa w takim składzie ;) Udało nam się wygrać pierwsze kilka meczy po czym przerzuciliśmy się na inny tryb, oczywiście po drodze jak i w trakcie była kupa śmiechu, zwłaszcza gdy Robertowi udało się zabić Ouji, bądź gdy jej udało się zrewanżować :) Graliśmy jeszcze w króla wzgórza i jakiś tryb z czaszkami. W tle byłem oczywiście ciągle wskrzeszany przez Dr. Ouji zważywszy na moje umiejętności ;) Po drodze ktoś wpadł na pomysł żeby zaprosić Kaczmara. Biedak dostał okrągłe 99 zaproszeń i wbił nam zrage'owany na imprezę wygrażając czarną listą ;) Po jakimś czasie protestowania że nie gra w Krapczarted tylko w GTA, przekonał się słysząc nasze śmiechy i dołączył do ekipy. Pograliśmy jeszcze trochę, podrażniliśmy się z Robertem po czym złapałem NAT'a no i zmuszony byłem zakończyć grę. Reszta jeszcze trochę pograła, mam nadzieję że dobrze się bawili :) Dzięki wszystkim za grę, do następnego!

Kilka słów pisze także Ka-mil, który zaprasza do wspólnej zabawy nie tylko w weekendy!

ka-mil

Od siebie mogę dodać że z chęcią program częściej wspólnie niz tylko w weekendy:) akurat pogoda sprzyja temu coraz bardziej:)

 


Brud, okopy i ostrzał wroga, nic tak nie cementuje przyjaźni jak walka ramie w ramie na wojennym froncie. Wie o tym Robert będący w tym tygodniu gospodarzem sesji w Battlefield 1.  O samej sesji niestety za wiele nie wiemy, oprócz faktu że Robert bardzo się cieszy że po raz kolejny znaleźli się chętni do wspólnej zabawy.

Uczestnicy: Robert, Przemo, Palce, Ouji, Emkuzet.

Robert

 Z nieukrywaną radością informuję, iż sesja w Battlefield'a 1 odbyła się.


Kontynując tradycje także w tym tygodniu mieliśmy sesje niespodziankę w Rocket League.

Uczestnicy: Poikao, Golu78

Poikao

Myślałem, że podepnę się pod jakąś istniejącą sesję, ale niestety córka mi się pochorowała i wiedziałem, że nie będę mógł grać w nic wymagającego skupienia i nieprzerwanego siedzenia przed TV... no i nie widziałem, żeby hulała sesja w Łajpałta -_-'

No więc miałem sobie zrobić singlową posiadówkę na ukryciu coby nikt nie przeszkadzał, ale napatoczył się Golu :D Tradycyjne zdawkowa wiadomość "RL?" i już byliśmy w lobby :)

No i szło nam... hmmm... jeśli chodzi o wyniki to szło nam fatalnie, a ja poleciałem z rangą na łeb na szyje. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę to było świetnie :) Z Golem rozumiemy się coraz lepiej i często nadrabiamy swoje błędy. Niestety mamy też podobne style gry i często zostawiamy bramkę niepilnowaną. Jeśli trafiamy na drużynę potrafiącą to wykorzystać to jesteśmy w doopie. No i często musiałem uciekać od pada i Golu sam zostawał na placu boju... Inna sprawa, że radził sobie wtedy podejrzanie dobrze :v Nie graliśmy źle, po prostu strasznie pechowo.

Tak czy inaczej Rocket League "krul" mimo porażek :D


Pamiętajcie WWG to społeczność dlatego smiało zakładajcie sesje i zapraszajcie znajomych do wspólnej zabawy.

 

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Będę streamował na pod linkiem

   


  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi:

Oceń notkę
+ +7 -

Oceń profil
+ +1 -
Emkuzet
Ranking: 48782 Poziom: 14
PD: 597
REPUTACJA: 5